Kayıt Ol

Türkiye-Hırvatistan Maçı

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Türkiye-Hırvatistan Maçı
« : 21 Haziran 2008, 15:57:06 »
Dün bildiğiniz gibi Türkiye-Hırvatistan maçı vardı.Son saniyelerde Semih'in attığı golle maç döndü ;D ve Türkiye yarı finale yükselerek Almanya'nın rakibi oldu ;) Neyse çok konuşmadan,maçtan muhteşem kareler;

http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?prm=0,3789026&id=1&galeriid=3873#galeriStart

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye-Hırvatistan Maçı
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2008, 16:02:02 »
Off off ne maçtı yaa...
Pc masasını kırıyodum Lan 119. dakikada gol yiyince..
Ama sonra Semih...
Çok mutlyumm..! :ole
O Rüştü yok mu oo..!  :hemk
Adama küfürettik ettik sonrada baktım helal olsun Rüştü diye bağrıodum ;D
Allah'tan kurtardı durumu..
Çok küfür yedi ama olsun ;D
Arda'm cezalı Almanya maçında off..!
Öyle işte.. ;D Maç mükemmeldi öldük öldük dirildik.
Ama Türkiye demek , 70 milyon demek..!
Hep seninleyiz Türkiye'mm..!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2008, 16:07:49 »
dün hırvatların golünden sonra bütün salon sessizliğe gömüldü ama ben ayakta zıplayıp bağırıyordum ;D sonra 1-1 olunca herkes bana katıldı... ;D manyak maç oldu darısı yarı finale ;) Yer gök inlesin... Bastır Türkiye!!!! :clap :clap :clap :clap :salla :salla

Çevrimdışı HoLier

• **
  • 148
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2008, 16:09:39 »
2. yarıda berbat oynadılar tamam kesin yiicez bi tane oh olcakdediydim.Nese ki [böle seyler pek olmaz aslında] ama şans bizden yanaydı.Attılar vurdular oyunun yarısı bizim kale etrafında gecti ama ııh atamadılar ki :P

Uzatma dakikalarında çok güzel oynandı kanımca.Rüştünün hatasıyla gol yedik ama iyi oldu bence yoksa biz atamazdık o golü Semih 12o+2 :ole [Gol yemeden gol atamıoorz ben bunu anladım :P] Hırvatların teknik direktörü de az itiraz etmedi hakeme ha nie macı bitirmedin die.

Penaltılarda Hırvatların morali bozuğun ötesindeydi bizimkiler habaley hubaley atıor onların suratlarından düsen bin parca ;D Rüştünün son kurtarısıysa mükemmel :=) Farkettim de Ardayı koruma altına aldılar yazık maç boyunca cocuk bi düzgün oynayamadı. Neyse işte harika bi maçtı ::)

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2008, 16:14:40 »
Gerçekten çok harika bir maçtı.Bence de kesinlikle gol yemeden gol atamıyo bizim takım.Artık daha mı hırslanıyolar napıyolarsa ;D Herşeye rağmen süperlerdi.Ve çokta şanslıydık bence biz çünkü Hırvatlar kaç tane gol fırsatı kaçırdılar,çok enteresan durumlardı,ilkinde Hırvatlar sevindiler sonra bi baktılar gol olmamış ;D Artık son saniyelerde spiker bile 'son bi şans olur mu 'falan diye umutsuz bir sesle sorarken Semih attı golüü,anlatırken bile heyecanlanıyorum ;D

Milliyet'ten başka bi alıntı,çok güzeL yazıLmış;

O tribündeki coşku dalga dalga Türkiye'ye yayıldı. Milliler sahada zafer turu atarken, halk da yurdun dört bir yanında zafer turuna çıktı. Caddeler kornalarla "En büyük Türkiye" sesleri ile inledi. Duyulan bir slogan daha vardı... Hatta ta Viyana'ya kadar ulaşan; "Türkiye sizinle gurur duyuyor..."

Evet Türkiye 11 çılgın genci ile gurur duyuyor... Hem sahada ter döken hem kenarda yüreği ile izleyen... Çılgın Türkler, adım adım finale gidiyor... Dünya hayran ve şaşkın izliyor

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2008, 16:17:16 »
bizim takım bütün maç iyiydi aslında, 2. yarı da dahil maç hep başa baş gitti, bir onlar ataktaydı bir biz ve ayrıca Rüştü bu kadar iyi olmasaydı maç farklı bile biterdi ne pozisyonlar kurtardı yaa, yediğimiz gol de defansın hatasıydı daha çok... ;) neyse artık maç bitti bize de sevincini yaşamak kaldı... ;D

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2008, 16:21:43 »
süper bi maçtı beee ilk yarıyı taksim meydanda ikinci yarı uzatma ve penaltıları evde izledim..cok güzeldi maç o son uzatmada karambole getirip attıkları gol falan ooofff ... hırvat koçunada iyi oldu sen o kadar büyük mü konuşursun al sana... hırvatlar zaten bizim attığımız golden sonra yayıldı iyice..penaltılarda ise tamamen göçmüşlerdi :D neyse helal walla Türkiye bu sene avrupa şamp. istatistikleri alt üst ettik resmen bizimki gibi bi takım yoktur heralde :D terim'in mimikleri gene süperdi ve terim'in de dediği gibi bizimkiler yemeden açılamıyo :P  rüştünün de hakkını vermek lazım helal herife süper pozisyonlar kurtardı... ve kendini affettirmek içinde penaltılarda hakkını verdi...
she's back!!

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2008, 16:32:23 »
Öldüm öldüm dirildim.Son 3 dk nasıl geçti bilmiyorum.Sper bir maçtı.Yine geriden başa geçmeyi bildik.Ben artık maç bitti golü yedik derken Semih'in atmasıyla herkes hayat buldu.Penaltılarlada Hırvatistan'ın şanssız anlarındna bir tanesiydi.İnş adımızı finale yazdırcağız (=

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2008, 16:36:56 »
şimdi almanlar başlamıştır titremeye :P teori üretmeye bu gerieye düşüp öne geçmeyi hepsi izledi .. almanyayıda yenicez ve eğer finalde italya ile karşılaşırsak kazanmamız kesiiin... ama hollanda ile karşılaşırsak yandığımızın resmidir..zorlanırız
she's back!!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2008, 16:41:52 »
şimdi almanlar başlamıştır titremeye :P teori üretmeye bu gerieye düşüp öne geçmeyi hepsi izledi .. almanyayıda yenicez ve eğer finalde italya ile karşılaşırsak kazanmamız kesiiin... ama hollanda ile karşılaşırsak yandığımızın resmidir..zorlanırız
almanyayı yenersek gerisi gelir bence Hollanda'yı bastıracağımıza inanıyorum... Hollanda'yı çok büyüttüler bu sene, havalarını indirmek gerek :P ama kabul Hollanda hakkaten iyi takım ;D ;D

Çevrimdışı HoLier

• **
  • 148
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Haziran 2008, 16:48:44 »
Imh bu arada Hırvatlar ve Türkler arasındaki kavgada 2 Türk hayatını kaybetmiş Ailelerine bas sağlığı dilioorm. Ya Almanya çok iyi oynuoor keske Almanya yerine Portekiz kazanaydı macı :P Nese biz iyi de kötü de oynasak kimsenn bişe diceni sanmıoorm.Nihat ne demiş: Biz hep kötü oynayarak kazandık  :P

Yokmus böle bişey yalan habermiş hiç bi Türk ölmemiş.Hırvatlar gözaltına alınmış sadece

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Haziran 2008, 16:49:54 »
Dün gece mezuniyet balomuz vardı. Deli gibi dans ederken, öte tarafta maç izleniyordu ve gol yediğimizin haberi geldi. Müzik yavaşladı. Biz üzgün bir şekilde dans ederken, bir anda Semih'in gol haberi geldi ve herkes -kızlar dahil- "GOOOOLLL" diye gürleyerek televizyonun başına gitti. Penaltıları izledik. Kalpler gerçekten küt küt atıyordu. Ben bile futbolu o kadar sevmememe rağmen yüreğim ağzımda seyrettim. Sonra hayaller gerçek oldu ve kazandık.

Oradan yeniden dans pistine doğru koşup, 10. yıl marşıyla dans edip, Türkiye diye bağırmamızı, asla unutmayacağım =). Çok güzeldi.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2008, 16:51:17 »
almanyayı yenersek gerisi gelir bence Hollanda'yı bastıracağımıza inanıyorum... Hollanda'yı çok büyüttüler bu sene, havalarını indirmek gerek :P ama kabul Hollanda hakkaten iyi takım ;D ;D
Hırvatistan'da iyi bir takımdı amaaaa ;D
Imh bu arada Hırvatlar ve Türkler arasındaki kavgada 2 Türk hayatını kaybetmiş Ailelerine bas sağlığı dilioorm. Ya Almanya çok iyi oynuoor keske Almanya yerine Portekiz kazanaydı macı :P Nese biz iyi de kötü de oynasak kimsenn bişe diceni sanmıoorm.Nihat ne demiş: Biz hep kötü oynayarak kazandık  :P
Allah rahmet eylesin,keşke sevincimiz böyle olaylarla gölgelenmese!
Dün gece mezuniyet balomuz vardı. Deli gibi dans ederken, öte tarafta maç izleniyordu ve gol yediğimizin haberi geldi. Müzik yavaşladı. Biz üzgün bir şekilde dans ederken, bir anda Semih'in gol haberi geldi ve herkes -kızlar dahil- "GOOOOLLL" diye gürleyerek televizyonun başına gitti. Penaltıları izledik. Kalpler gerçekten küt küt atıyordu. Ben bile futbolu o kadar sevmememe rağmen yüreğim ağzımda seyrettim. Sonra hayaller gerçek oldu ve kazandık.

Oradan yeniden dans pistine doğru koşup, 10. yıl marşıyla dans edip, Türkiye diye bağırmamızı, asla unutmayacağım =). Çok güzeldi.
Biz de meydana indik,büyük bir kalabalık vardı,davul çalanLarı,göbek atanları ,bağıranlarıı ;D Cidden böyLe olayların mutluluğu paylaşıldıkça büyüyo! ;D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2008, 17:04:40 »

bu hakkaten güzel bir anı olmuş sana :P ;D neyse tekrar herkese hayırlı olsun... ;D :clap

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2008, 17:08:44 »
Hırvatlı oyuncu ağlarken onun yanına giden Türk milli oyuncusu,ne olursa olsun diğer takımların tersine bizim insan yanımızı kaybetmediğimizi görmek ne güzel ;)