Kayıt Ol

Metin2

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Rom: 0
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
Metin2
« : 22 Temmuz 2008, 10:48:49 »
Uzakdoğu dövüş sanatlarının Fantastik-İmparatorluğunda doğuya has Karakterler ve Mimari

Uzak doğunun gerçekçi köylerinden geçerek Asyalı savaşçıların atmosferinin aklınızı başınızdan almasına izin verin. Yakın zamanda sadece kılıç ve yayınla savaşmayacaksın, aynı zamanda Çanların ve Yelpazelerin gücünü kullanmayıda öğreneceksin.

Akıllı yaratıklar sana gruplar halinde saldıracaklar

Tek seferde birden çok canavara ağır zararlar verebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bir canavar yenildiğinde diğerleri peşinizi bırakmaz. Özellikle Metin Taşlarının çevresinde dikkatli olmalısınız!

Güçlü bir lonca yaratın yada üyesi olun ve imparatorluğunuzun tüm kontrolünü ele geçirin.

Bir loncanın üyesi olarak Lonca Savaşlarının sonuçları tüm üyeleri ve loncanın kendisini etkileyecektir. Nadir sığınaklardan birine sahip olmak için savaşmalısın. Loncanın gücü arttıkça sığınağındaki Oyuncu Olmayan Karakterleri kullanma ve onları daha faydalı olmaları için eğitme şansın artacak.

Kıtanın ortasında diğer imparatorluklar ile savaşın.

Birlikte yaptığınız savaşlarda kıtanın kontrolü için diğer imparatorluklardan gelen oyunculara karşı savaşacaksınız. Kazanan imparatorluk para ve toprak elde edecek. Daha yüksek bir askeri rütbenin yanısıra Ün ve Onur kazanacaksınız ve diğer lonca üyelerine gelecekteki savaşlarda liderlik edeceksiniz.

Deneyimli savaşçılar savaşa atlarıyla katılır!

Başarıyla tamamladığınız görevlerin ardından bir at kazanacaksınız. Ata binerken kıta üzerinde daha hızlı hareket edecek ve savaşlarda avantaj elde edeceksiniz.

Balık tutmanız için birçok nehir, göl ve deniz kenarı var

Balık tutma beceriniz arttıkça daha değerli şeyler avlayacaksınız. Avladığınız şeylerden kendinizi tedavi etmek yada daha güçlü büyülere sahip olmak için iksirler yapabilirsiniz. Aldığınız sonuçlar seviyenize, kullandığınız av aracına ve yeme göre değişebilir.

Hüner artırmak ve diğer görevler sizi eğlendirecek.

Hünerleriniz arttıkça eşyalarınızı güçlendirmenin bir çok yoluna sahip olacaksınız

Görevler size oyunun nasıl işlediğini öğretecek ve sizi zorlu dövüş testleriyle sınayacak.

Oyunu oynayan var mı bu sitede onu bilemem ama varsa eğer karakterinizin özelliklerini, hangi server'da olduğunuzu vesaire... bildirebileceğiniz bir yer.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Metin2
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2008, 11:42:44 »
Tramolada 23 LVL suram bulunmakta :P karanlık büyü kasıyorum kendisine :P genel Ch. 3te takılırım, kuzenim falan da orada... oynayan varsa bekleriz :P metin 2nin adı diğerleri kadar duyulmamış da olsa bence şu an piyasadaki en iyi ücretsiz onlinelardan bir tanesi, saldırı tarzı çok hoş, her karakter ayrı combolar yapıyor ve vurdukları zaman mesela üç tane kaplan yan yanaysa üçüne birden hasar veriyorsunuz... tavsiye ederim...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2008, 14:42:45 »
Sınıf arkadaşım yüzünden bu oyuna olan ilgi başlamadan bitmişti..
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2008, 17:22:53 »
Hadi ya? Ne yapmıştı ki?

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2008, 16:09:43 »
Tramolada 23 LVL suram bulunmakta :P karanlık büyü kasıyorum kendisine :P genel Ch. 3te takılırım, kuzenim falan da orada... oynayan varsa bekleriz :P metin 2nin adı diğerleri kadar duyulmamış da olsa bence şu an piyasadaki en iyi ücretsiz onlinelardan bir tanesi, saldırı tarzı çok hoş, her karakter ayrı combolar yapıyor ve vurdukları zaman mesela üç tane kaplan yan yanaysa üçüne birden hasar veriyorsunuz... tavsiye ederim...
İşte beni bu eleman başlattı,ilk başta "Holeeey!mouse kullanmadan oynuyorum ,space e basıyorum lu olsa da ,sonradan sıktı  :-\

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2008, 16:23:38 »
İşte beni bu eleman başlattı,ilk başta "Holeeey!mouse kullanmadan oynuyorum ,space e basıyorum lu olsa da ,sonradan sıktı  :-\
abi bütün böyle online oyunlar (WoW hariç, o ayrı bir ilahtır) insanı bir süre sonra sıkıyor, sürekli aynı şey, aynı yer... ama Metin2 tamamen Türkçe olduğu için, oynanışı kolay olduğu için bence şu anda knightı bile geçmiş bir durumda... daha farklı yerlere gelmeyi hakettiğini düşündüğüm bir oyun...

Çevrimdışı DowneyJR

• **
  • 58
  • Protez Kanatlı Melek'm♥
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2010, 10:57:52 »
Metin2'nin tam anlamıyla manyağıyım. Erkek kardeşimden geçti bu hastalık bana.
Peeta'da 72'lik savaşçım var.
Ama yazılılarım yüzünden kısa bir ara vermem gerekti.
Tramolada'da 35 lwllik nijam vardı ama Tramola pahalı bir server olduğundan Truva'ya Osmanlı'ya Alesta'ya en sonunda Peeta'ya geçtim xD

Sen Yeterki Ümid et !
Hayat BeLki Döner Sana,
RüyaLarında meseLa ...
[/font]

Çevrimdışı KYLE

• **
  • 76
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2010, 11:04:11 »
benimde tramolada 35 lwl savaşçım vardı ama arkadaşımın ısrarı üzerine bir yo-yo yla takas ettim yazın tekrar başlayacağım
Şunuda unutma ; Rıhtımda kalanı değil , Çekip gideni vurur fırtına !..

Çevrimdışı Acmert

• **
  • 268
  • Rom: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2012, 20:52:30 »
Bu oyunun hala oynanması o kadar ilginç ki. Okulda sürekli bu oyunun muhabbetleri dönüyordu. Oynamayı denemedim bile ve asla denemeyeceğim.

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • Rom: 2
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2012, 20:40:50 »
Bu oyuna 2007 yılında başlamıştım. Tam ilk okulu bitirip orta okula geçtiğim yaz bir arkadaşım tavsiye etmişti bu oyunu. O zamanlar Artemis yani oyunun altıncı sunucusu yeni açılmıştı. İlk karakterim herkesin ilk karakteri gibi savaşçıydı. Arkadaşımla beraber oynuyorduk ve oyun sonunun 99. seviye olduğu bir oyunda, 15. seviye mızrağı için aylarca birbirimizle konuşmadığımız olmuştu. Tabi ilk aylar olduğu için oyun çok ilginç ve eğlenceli geliyordu bana. Samimi söylüyorum bu oyunu yaşadığım şehirde oynayan ilk yüz kişiden biri bendim herhalde. O yüzden zamanında kimseden ibret alamadım ve bu yüzden de oyundan soğuyamadım.  Neyse, ben oyunu kendim için kolaylaştırmak amacıyla çevremdeki herkese bahsettim. Sonra onlar da tanıdıklarına bahsetti. Öyle öyle Metin2 Türkiye çapında en çok oynanan çevrimiçi oyun oldu. Fakat sana ne oldu diye soracak olursanız; ben daha ilkokul altıncı sınıfta Kurtlar Vadisi izleyip, elinde tesbih ayağında kundura sokaklarda dolaşan sınıf arkadaşımın Metin2'ye başlamasıyla oyunu temenni bıraktım. Ve şu anda insanlar Metin2'de paranın (yang) değerini öğrenebilmek için aylarca uğraşan, kırık taşların canavarlara fayda ettiğini sanan, örümcek mızrağı ile arkadaşlarına hava atan, yüzbaşı ile düello yapmaya çalışan ve kurt köpeklerini evcilleştirmeye çalışan insanların, bir zamanlar Metin2'nin gerçek oyuncularından habersiz.
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"

Çevrimdışı Gülbüyüsü

• **
  • 84
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2013, 18:19:08 »
98 lw bedensel savaşçı, 91 lw ejderha gücü şaman, 91 lw zihisel savaşçı, 75 lw (taş çarı deniliyor) büyülü silah sura, 77 lw okçu ninja, 67 lw iyileştirmeci şaman v.s. olmak üzere 4 yıldır oyunun içindeyim. Ara verdiğim, çok sıkıldığım oldu hala oluyor ama kendimi kaptırmadan zevkine ve en önemlisi gerçek para harcamadan oynuyorum. Etrafımda bir çok insan ciddi paralar saçarak oynuyor bu oyunu ama gereksiz. Sonuçta sanal bir dünya ve bir anda elinizden kaybolacak şeyler için çok kaptırmamak lazım. Başka online oyun denemedim. Şuan gerekte görmüyorum. Amaç eğlenmekse, eğlendiğim sürece oynarım görüşündeyim. Başlamak isteyenlere bir daha düşünün derim; çok zaman isteyen bir oyun ve nerede durmanız gerektiğini bilmelisiniz.
Kim olduğunu unutursan, olmaman gereken kişiye dönüşürsün.

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2013, 22:57:22 »
2004'den beri WoW'dan başka birşey oynamamış birisi olarak bu oyunu cidden merak ediyorum bir ara denemeli :)

Çevrimdışı Gülbüyüsü

• **
  • 84
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2013, 12:04:02 »
Farus ne yazıkki şuan denemen çok zor. Server birleşimi yapacaklarını söyleyip 8 ay önce yeni girişleri durdurdular. Hala sw birleştiremedikleri gibi sw lere yeni hesap almakta mümkün değil. Ne zaman açarlar alımı bilmiyoruz. Ancak bir tanıdığından hesap alarak girebilirsin belki.
Kim olduğunu unutursan, olmaman gereken kişiye dönüşürsün.

Çevrimdışı kimsecik

• *
  • 26
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Mayıs 2013, 14:31:08 »
Ayrıca WoW dan sonra düz,sade bir oyun gelebilir sana ama denemelisin :xD
Bir Ben Var Benden İçeri

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #14 : 05 Mayıs 2013, 14:54:44 »
Bu oyun hakkında çok ön yargım var.Bunlardan Birisi de oyunu oynayan arkadaşlarımın ne kadar çok bağımlı olduğunu görmem.Bu yüzden bu oyuna pek ısınamadım desem yeridir.