Kayıt Ol

Çaldığınız;

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çaldığınız;
« Yanıtla #15 : 03 Ağustos 2008, 13:16:09 »
Pete Sandoval mesela bir bak derim; saniyede 16 kick vuruşu yapıyor. Ayrıca o alet edavatlarla her zaman açık yada her zaman kapalı oluyor bildiğim kadarıyla; eleman zaman zaman açıp zaman zaman kapatıyor süslüyor ritmi...
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 07 Ağustos 2008, 01:36:52 »
Pete Sandoval mesela bir bak derim; saniyede 16 kick vuruşu yapıyor. Ayrıca o alet edavatlarla her zaman açık yada her zaman kapalı oluyor bildiğim kadarıyla; eleman zaman zaman açıp zaman zaman kapatıyor süslüyor ritmi...

tabiki istediği zaman açıp kapatabilir vidasını sıkmazsa :D

Çevrimdışı Victor Valistar

• *
  • 13
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Ağustos 2008, 01:54:06 »
orta seviye clasik gitar çalıyorum elektrogitardada iyi sayılırım  ;)
We are a legion
Voice of anarchy
This is revolution
Creating new order

One for all
All for one
We are strong
We are one

give me something to kill the pain

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Ağustos 2008, 11:03:26 »
Davulda belki de en önemli şey metronomdur yalnız. Gitarlar 190 mph çalarken davul da yavaşlayacak değil ya?

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Ağustos 2008, 11:13:01 »
Bizim davulcu yeni geçti double bass'e; double bass ritm giderken hi hat'i kapaması gereken yerler oluyo falan adam kilo verdi yemin ederim uraşırken...

Bilirim onu yaa çok zor abim de çok fazla uğraşmıştı çift kros yaparken ...

Ben çok iyi olmamakla beraber davul çalıyorum. Açıkçası abimin davuluyla uğraştım bi kaç yıl kadar.
Bir de elektro gitar, bir yıl olmuştur o da, onda da çok iyi değilim ama kendimi geliştirmek gibi büyük bi uğraş içindeyim.
Bi de flüt tabi :P 

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Ağustos 2008, 11:24:50 »
Herkes flüt çalabiliyor gibi :P ben flüt çalamıyorum hiç de öyle uğraştığımı hatırlamıyorum :P bravo size :P o double cross denen olay hakkaten zor yahu, baterici arkadaş sanki uçacakmış gibi oluyor onu yaparken, ayaklar zıplıyor falan, tabi onu dinleyenler o sırada ayaklara bakmıyorlar yada bakamıyorlar çünkü hayvan gibi gaz veriyor bünyeye, bu da ayrı bir olay tabi... :D

Çevrimdışı Ulysses

• *
  • 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Ağustos 2008, 22:09:35 »
5. Seneye gidiyorum ;D  2 Sene önce Double Bass a geçtim. Şuan yaşıma göre profesyonel olduğum söylenebilir.. Yaşım 17 :D Ama Double Bass ı bu işte yeni olan arkadaşlarımıza tavsiye etmem. Gösteriş peşindeyseniz davulun yanından bile geçmeyin zaten. Yeni başlayan arkadaşlara şunları tavsiye edebilirim.

Paradille , Paradiddle , Single , Double ve Shaffel öğrenmenizde fayda var. Bateri denen şey 2-3 zil ve 4-5 tane tomb dan oluşan teneke yığını değil benim için. Davulunda ayrı bi dünyası var...

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Ağustos 2008, 22:12:20 »
5. Seneye gidiyorum ;D  2 Sene önce Double Bass a geçtim. Şuan yaşıma göre profesyonel olduğum söylenebilir.. Yaşım 17 :D Ama Double Bass ı bu işte yeni olan arkadaşlarımıza tavsiye etmem. Gösteriş peşindeyseniz davulun yanından bile geçmeyin zaten. Yeni başlayan arkadaşlara şunları tavsiye edebilirim.

Paradille , Paradiddle , Single , Double ve Shaffel öğrenmenizde fayda var. Bateri denen şey 2-3 zil ve 4-5 tane tomb dan oluşan teneke yığını değil benim için. Davulunda ayrı bi dünyası var...

Arkadaş mütevazılık yapıyo. Yaşına göre profesyonel olduğu gayet söylenir :D

Çevrimdışı Miss Murder

• <<Hestia>>
  • *
  • 30
  • Rom: 1
  • Make it count!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Ağustos 2008, 21:54:12 »
keman çalıyorum ama buna çalmak derseniz sadece 1 şarkıda profosyonelim  :anem
çoğunluk gitar çalıyor sanırım ama bir keman çalan çıkar heralde  :hihi
Avatar The Last Airbender Hayran Topluluğu kurucu  :king
Royal Mail Ship Titanic ; Okyanusun yuttuğu inci ...
Kimse geceyarısı palyaçoları sevmez ...
Jack Torrance&Jack Dawson  :lve  :lve

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 29 Kasım 2008, 16:33:00 »
yıLLardır büyük büyük araLıkLarLa terkedip tekrar eLime aLdığım orgum var.. şu anda epey bi iLerLedim, çaLamayacağım şarkı yok diyebiLirim [çaLışma süresi serbest oLduğu sürece]
notaLarLa asLa uğraşmam, kuLaktan çıkarırım, şarkıyı epey bi yediririm kendime...
kLasik gitarım var, epey bi çaLıyorum, piano kadar oLmasa da.. arkadaşın eLektrosu da yakLasık bir aydır bende =)

bu yaz bateri öğrenicem.. iLerde de yan fLüt ve çeLLo düşünüyorum...

pianoda yann tiersen in hemen hemen tüm parçaLarını çıkardım, ayrıca muse, radiohead, travis gbi grupLarın bazı şarkıLarını da grupLa beraber caLma amacıyLa çıkardım... onun dışiında 6  tane bestem var, gitar ve piano iLe çaLınıyo sadece, pianoda ben, gitarda yıLLardır dostum oLan artk kardeşim diyebiLeceğim bir insan, tuna var.. sözLeri geneLde tuna yazıo ben düzenLiyorm.. şimdiden epey bişeyLer başarabiLdiğimizi düşünüyorum, bizdeki bu kararLıLıkLa bunun devamının da geLeceğini umuyorum..
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 08 Mayıs 2009, 22:56:26 »
Anam, Yamyam beni övmüş buralarda haberim yok...
Evet, kendi çapımda biraz Klasik Gitar tıngırdatırım, bir kitap bitirmiştim. Nota okuyabiliyorum, kulağım da fena değildir. Gitarla bi sorunum yok yani :) Onun dışında sesim güzeldir (ya da en azından öyle diyorlar), vokal ya da solistlik de düşünüyorum. Söz yazarım çat pat. İleride öğrenmek istesem koto ya da şu japonların 3 telli sazı var ya adını unuttum şimdi ondan isterdim xD

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #26 : 08 Mayıs 2009, 23:19:37 »
En son gitarla Godfather'ı çalmıştım barış Manço kültür sanat merkezinde. Ve yıllardır bas gitar çalma hayalim vardır, ama bir türlü başaramadım :D

Çevrimdışı Bin-Jip

• *
  • 37
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 09 Mayıs 2009, 00:20:33 »
Bir gün inşallah profesyonel olarak viyolonsel çalma hayalim gerçek olacak  8)
Bass gitar çalmayı da çok istiyorum  :D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 10 Mayıs 2009, 14:59:18 »
Spoiler: Göster
Anam, Yamyam beni övmüş buralarda haberim yok...

övmedim yahu gercekler be yavrum :D
Onun dışında sesim güzeldir (ya da en azından öyle diyorlar), vokal ya da solistlik de düşünüyorum.
evet sesin süper kankinim doğru demişler :D
Söz yazarım çat pat.
tee.. çat pat dediin buysa :D

₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 10 Mayıs 2009, 16:19:57 »
bass çalıyorum sanırım. perdesiz olanından... benimde bi 5-6 sene olmuştur pek efor sarfetmedim hesaplamak için iyi de çalmıyorumdur heralde. bununla beraber bir zamanlar ufak çapta davul çaldım hala da oturup 2-3 ritm atarım arada. basstan önce klasik çaldığımdan elektroyada el atabiliyorum. ksilofonda da fena değilimdir hani :P flüt zaten allahın emri okulda kafamıza vura vura bi hal oldular. yazın piano öğrenmek niyetindeyim ki bu öğreneceğim anlamına gelir eğer sararsa geliştiririm heralde.
yıLLardır büyük büyük araLıkLarLa terkedip tekrar eLime aLdığım orgum var.. şu anda epey bi iLerLedim, çaLamayacağım şarkı yok diyebiLirim [çaLışma süresi serbest oLduğu sürece]

rachmaninoff un 3. piano konçertosunu denemelisin :P takılıyorum aldırma :)

adminimiz olacak kişi de kendisini tanıdığımdan beri elektro alacak. ölmeden görebilirsem ne ala :)
Just an act
An impossible divorce
That put the life in to you
It’s too late to abort