Kayıt Ol

Disko Kralı

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Disko Kralı
« : 11 Ekim 2008, 14:21:20 »

"Okan bizi diskoya götür" meselesi bu Cumartesi çözülüyor!
Okan Bayülgen'in merakla beklenen yeni programı “Disko Kralı” bu gece başlıyor.

Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen cumartesi geceleri Kanal D’de, “Disko Kralı” adlı yepyeni bir şovla tiryakileriyle yeniden buluşuyor.

Dinamik, eğlencesi bol, sürprizi bol, yepyeni bir şov!

“Disko Kralı”nın bu sezon gece şovlarına getireceği en büyük yenilik, tek bir stüdyo içinde üç ayrı dekor kullanması olacak. Taşınabilir olarak tasarlanan bu dekorlar yayın sırasında değiştirilebilecek. Programın üç ana bölümünü; dört konuklu sohbet masası, üç konuklu talk-show kanepesi ve Bayülgen'in tek bir konukla başbaşa kalacağı alan oluşturuyor.

Disko Kralı'nın diğer yenilikleri ise Hakkı Devrim, Aydın Boysan ve Erol Günaydın'dan oluşan "İhtiyar Heyeti" ile Makina muhabiri Özgür Çakıt'ın program içinde hazırlayıp canlı olarak sunacakları "Özgür Show" adlı küçük talk show bölümü.

Konuklara yapılacak psikoloji testi "Heboköbe", sert sorulardan oluşan "Cevap Hakkı" ve telefon konuklarına yöneltilecek "Malumatfüruş" soruları ise Disko Kralı'nın bölümlerinden bazıları.

Makina’nın "Medya Arkası" bölümü “Disko Kralı”nda  "Medya Canavarı" olarak yer alacak. Hakkı Devrim'in Medya Arkası ise devam edecek.

Disko Kralı, yepyeni oyuncuları, canlı ve bant skeçleri, orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle bu gece yarısı Kanal D'de başlıyor. Sakın kaçırmayın!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Ynt: Disko Kralı
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2008, 14:26:47 »
eski okan bayülgen şovlarından birinde özgü namalın olduğu bir bölüm vardı, aklıma kazınmıştı, kız rejiye çıkıp oradan karışıyordu bir ara  ;D başladığını bilmiyordum yeniden güzel oldu bu.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2008, 14:28:37 »
Ya içimde bir his, sanki eski tadı alamayacakmışız gibi geliyor ama umarım yanılıyorumdur.

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2008, 18:24:42 »
Bende öle hissediyorum nedense :D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2008, 23:32:23 »
O kadar süre bekledikten sonra ismini duyunca bu mudur yani dedim. Umarım beni şaşırtır. Okan bayülgen hep idolümdü (Marmara Sinema ve Televizyon :P)
try again fail again fail better

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2008, 15:37:41 »
Uykumun çok çok olmasına rağmen direndim ve saatler yarımı yarım geçeyi vurunca bizim Okan bir maymun maskesi ile girişini yaptı. Anlatılan bir çok şeyin söylenti olduğu da ortaya çıkmış oldu böylece. Neyseki orjinalliğinden çok fazla değişiklik yapmamış. -yapmamış yapmamasına ama...-

Seyirciler ayakta olacak diyorlardı ki buna hiç inanmamıştım -o kadar saat ayakta durabilmek biraz zor olur tabi-.

Aydın Boysal ve Engin Günaydın ihtiyarlar heyeti olarak bayağı iyi bir performans sergilediler. Aslında bu şekilde de güzel olmasına rağmen bence Hakkı Devrim yeter de artar bile oraya. Yer seçimlerini beğenmedim ama, seyircilerin arasında birbirlerinden uzak oturtulamaları saçma olmuş.

Stüdyo yeni şekli olarak güzeldi. Ama geçmşten -televizyon makinası ve makina- döneminden alıştığımız kalabalık konuk sayısı burada dörde inmiş fakat artı iki kişi daha olsa hiç fena olmazdı hani.

Gürgen Öz ve Murat Akkoyunlu'yu görememek beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Onlarsız olmayacak gibi şu espri olayları.

Saat iki buçuktan sonra ne oldu bilmiyorum ama. Özgür şov başlayınca iyice baydı uyudum. İlk program olmasına bağlıyorum bu saçmalıkları. Umarım bu şekilde devam etmez, ama sonuçta bir sezondur yoklar bu programda deneme gibi birşey oldu. Gelecek haftalar da daha iyi performanslar bekliyoruz efenim.

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2008, 11:29:20 »
İzleyemedim ben..Sızmışım koltukta..Tekrarını verirler diye umuyorum :P (inş yani :P)

twilight_milk

« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2008, 09:57:06 »
Ben hiç sevmedim bunu :(

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2008, 17:06:24 »
Okan,Okan,Okan !yavrum benim diyerekten izlemeye başlamıştım ilk bölümü.Böö iğrençti abi.
Gürgen'in eksikliği harbi hissediliyo.Bide Disko Kralı nedir ya :P
Sonra arada çıkan salak vtrler yerlere yatırdı beni :-\
Kralım tabii,Disko Kralı pf.
Saçma olmuş baya.Makina'yı istiyorum lan !Ama işte kahretsinki seviyorum bu çocuğu.
Neyse.He bide Cenk'le Erdem'in geldiği bölüm süperdi ama kabul etmek gerek.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2008, 18:01:51 »
Yok yok ilk bölüm kötüydü, zaten bunu kendiside kabul ediyor. Ama sonrası -her nekadar saat 02:30-03.00 arası dayanamayıp uyuduğumda- bayağı iyiyidi. Yavaş yavaş Makina'ya kayıyor zaten. Sözlüklerden bayağı bir akıl almış durumda. Ben keyifle izlemeye devam ediyorum. Zaten kim etmiyor ki?

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2008, 18:26:07 »
Beğenmedim. (nokta)

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2008, 19:42:16 »
Cidden isim berbat :P

İlk bölüm de kötüydü de sonra düzeldi canım, özellikle ikinci program baya başarılıydı. Chess-Boxing'i uzun tutmuş sadece biraz. Üçüncü programda da konuk seçimi yanlıştı. Saçma sapan insanları çağırmış. Onun dışında program Makina'ya benzedi ve Makina da çok başarılıydı.

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #12 : 03 Kasım 2008, 19:51:34 »
kötü kötü kötü.okan artık yapamıyor,yapamayacak.bitsin bu işkence kaldırsınlar bunu da :P

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı SiYaH

• **
  • 83
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 12 Aralık 2008, 01:44:31 »
bence ilk programlara göre epey iyiye gidiyor
zaten okanın kemik bi kitlesi var o ne yaparsa yapsın seyreden bi kitle(ki ben de buna dahilim)
okanın sözlükleri takip ettiğini bilen yazarlar sözlüklerden okana ayar vermeye çalışıyor çok komik bi durum ama okan da doğru düzgün eleştirileri kulak arkası etmiyor
medya canavarına o kadar çok gülüyorum ki okan bitirdikten 10 dk sonrasında ben hala gülüyor oluyorum :D tabi bunda okanın etkisinden çok medyanın etkisi söz konusu
su skeclere de bayılıyorum, halbuki çok beğenen yokmuş

-kralsın
-evet kralım, disko kralı

hakkı devrim, her zaman olmasa da aydın boysan ve erol gunaydında bence programa ayrı tad katıyorlar
hani sanki bir mesaj verir gb

bu programın tek eksikliği gurgen-murat-özgür ve hatta ruya dörtlüsünün olmaması
rüya gene çok lazım değilde yahu gürgenle murat niye yoklar

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 14 Aralık 2008, 19:35:41 »
Dün geceki programı sezonun en iyisiydi. Uzun zamandır sabaha kadar oturup izlememiştim programı, yaşım konsepti itibariyle biraz küçük kaçsa da ben de çok zevk aldım izlerken. Kaçıranlar bulup izlesin derim.