Kayıt Ol

Repo! The Genetic Opera

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Repo! The Genetic Opera
« : 01 Kasım 2008, 19:42:38 »

Yapım: 2008, ABD
Tür: Fantastik / Korku / Müzikal
Yönetmen:   Darren Lynn Bousman
Senaryo: Darren Smith, Terrance Zdunich
Oyuncular:    Alexa Vega, Anthony Head, Sarah Brightman, Paris Hilton, Nivek Ogre, Terrance Zdunich, Bill Moseley, Paul Sorvino
Yapımcı: Mark Burg, Oren Koules, Daniel J. Heffner
Görüntü Yönetmeni: Joseph White
Müzik: Darren Smith, Terrance Zdunich
Dağıtım: Fida Film
Süre: 1 saat, 38 dk.
Gösterim Tarihi: 14 Kasım 2008
2056 yılında salgın bir hastalık yüzünden tüm dünyadaki insanlar organlarındaki bozukluklar nedeniyle perişandır. Bu trajik ortamda bir kurtarıcı gibi ortaya çıkan GeneCo adlı bio-teknoloji şirketi, belli bir ücret karşılığında organ nakilleri yapar.

Ancak ödemelerini aksatanlardan organları geri almak isteyen şirketin adamı 'Repo Man' bu kişileri yakalamak için her an avcılık yapmaktadır. Ameliyat ve ağrı kesici ilaç bağımlılarının yaşadığı ve cinayetin yasalar tarafından onaylandığı bir dünyada, genç bir kız da kendi ender hastalığının tedavisi ve ailesinin gizemli geçmişi hakkında bilgi bulmaya çalışmaktadır.

GeneCo'nun avcılık yaptığı dünyada yapayalnız olan kızın aradığı yanıtlara ulaşabileceği tek yer, herkes tarafından çılgınca beklenen görkemli organizasyon 'The Genetic Opera'dır.

Filmin Resmi Sitesi

Alıntı.

+Geldiği gibi gideceğim film. Yönetmen sağlam, fragmanlar sağlam. İzlemem gerekiyo lan bunu dedirtti gibi. Umarım yeterince kan vardır. Ama bunun yanında Paris Hilton oynamasaydı çok mutlu olurdum sanırım. Ortalıkta bissürü yetenekli oyuncu varken Paris Hilton hoş bi seçim değil bence. Ayrıca afişin alakasızlığı ayrı bi olay, ona girmiyorum zaten :P. Konuyla biraz daha alakalı olabileceğini hissediyorum. Öyle işte.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Repo! The Genetic Opera
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2008, 19:49:50 »
İlginç bir film gibi. Ayrıca anlamadığım konu, bir adam aynı filmi 2 yıl arayla neden bir iki kez çeker?
try again fail again fail better

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2008, 20:30:21 »
Dün attın bana bunun fragman gibi şeysini..Manyak komik ve zevkli (!) bişey :D

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2008, 21:23:16 »
Attım mı, yaptım mı bunu, olabilir. Böyle öğrenmesini istediğim herkese anlattım filmin tanıtım şeyini felan. Ama sahiden izlenir be bu.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2008, 23:37:07 »
Bi Gün okula gidiyorum.Bu Ece beni görüyo Günaydın falan derken 'malum' muhabbetlere giriyoruz.
Sonra Pc:P dersi oluyo bunun maillerine bakarkene bi sinema sitesinden gelen bi maili açıyoruz.Bu filmi görüp alevleniyo.Başlıyo anlatmaya şöyle iyi böyle iyi :P Neyse tamam diyorum eve gelip filmin resmî sitesine girip inceliyorum.
Harbi iyi film lan izleyelim bunu diyerekten gaza geliyorum bide :P Öyle yani sevdik fragmanı,hikayeyi izlicez.

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2008, 18:20:18 »
Filmin gelecek programlarda gözükmemesi de ayrı bi üzücü olmuştur benim için efen'im. Her ne kadar fragmanlar verilse "coming soon" densede işte sinema sitelerinde görünmüyor.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Sophié

• 836
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2009, 12:24:25 »
İzledim ben bunu. İzlemeyin lan valla yazık günah zamanınıza. O kadar gazla bombadır bu falan diye indirdim hiç bişeye yaramaz. Müziklerin senfonik metal olduğunu düşünmüştüm ondan sevmiştim biraz da ama alakası bile yok. Rock sound hepsi, ya da hakkını yemeyelim azıcık senfonik metala kaçanları vardı.
Bi güzel yanı mutlu sonla bitmedi, o iyiydi. Ama gidin et cümbüşü bi amerikan gençlik filmi izleyin daha iyidir falan.

Attım mı, yaptım mı bunu, olabilir. Böyle öğrenmesini istediğim herkese anlattım filmin tanıtım şeyini felan. Ama sahiden izlenir be bu.

Bi de izlenir demişim, oha :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2009, 22:36:53 »
Fragmanla kandırıp da sonradan düş kırıklığı olan filmler bana nedense hep çekici gelmiştir. Kötü filmleri beğenmek gibi bi huyum var nedense xD İzleyelim bakalım belki de benim bile beğenmediğim "çok kötü" filmlerin arasında olur :/