Kayıt Ol

Yemekteyiz

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
Yemekteyiz
« : 07 Aralık 2008, 16:53:03 »
Show Tv’de yepyeni bir yarışma başlıyor. Daha önce Amerika, Fransa, Almanya, İngiltere, Macaristan, Danimarka ve Hırvatistan’da yayınlanan, rating rekortmeni, 4 ayrı ödülün sahibi “Yemekteyiz” başlıyor.

Daha önce yolları hiç kesişmemiş 5 yabancı mutfaktaki maharetleriyle birbirini etkilemeye çalışacak.

Değişik yaş gruplarından,farklı mesleklerden,farklı kültürlerden oluşan yarışmacıların en büyük iddaası güzel yemek pişirmek ve misafir ağırlamak...

Her akşam bir yarışmacının diğer 4 yarışmayı ağırlayacağı,müzikle,sohbetle renklenecek gecenin sonunda ise puanlamayı konuklar yapacak.

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
Ynt: Yemekteyiz
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2008, 16:54:43 »
 okul dönüşü kafa dağıtmak için izlediğim b program  :D bazen seviye baya bi düşssede eğlenceli oluyor genelde  :=)

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Countess

« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2008, 18:44:45 »
okul dönüşü kafa dağıtmak için izlediğim b program  :D bazen seviye baya bi düşssede eğlenceli oluyor genelde  :=)
Evet eğlenmek kafa dağıtmak için ideal bi program :D bu programın taklitleri çok komik yavuz seçkinde yaptı izlemeyenler varsa izlemeli ;D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2008, 18:51:10 »
Abi tek bir bölümünü izledim, izlenimlerimi anlatayım.

Sarışın şişman Antepli bir hatun kalktı birbirinden mükemmel Antep yemekleri yaptı. Üstelik mutfağa hakimdi, tek bir yer bile dağılmadı, hayran kaldım.. Ama sonra değerli yarışmacılarımız kadına kusur üstüne kusur buldu. Yok örtünün kenarındaki dantelin bir milimetrelik kısmı sökülmüşmüş, yok kadehte kar tanesi büyüklüğünde toz varmış da bilmemne.. Sonra öbür yarışmacı kalkıp adını bile hatırlayamadığım sümüğe benzer bir yemek yaptı ve puanları topladı...

Bu ne biçim damak zevkidir yahu? Bırakın yaa, sinirlerim bozuluyor izlerken.. :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2008, 14:34:06 »
oww gece 23.00 sularında tekrarı var hiç kaçırmam :P bende katılacağım :P Ben bir tek yemeğin tuzu olayına karşıyım..Arkadaş sen çok tuzlu seversin o az tuzlu sever yapmayın ama :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2008, 01:21:07 »
İzlerken bazen seviye o kadar düşüyo ki kanalı değiştirmek zorunda kalıyorum.Dayanamıyorum ya! 'Üzüm var üzüm ye' güzeldi ama evet. ;D

Çevrimdışı SiYaH

• **
  • 83
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2008, 01:35:08 »
aslında güzel bi format ama Türkiyede yemedi tabi, insanlar o yaşa gelmişler hala çocuk gb kıskanclık yapıyolar, tabaklar yarılanıyor ama puanlar hep 4 5 civarı

ama ben seyrediyorum sırf eğlenmek için, yoksa yemek yapmaktan zerre anlamam, zaten bu yarışma bence yemek yarışması değil
kazık kadar adamların ay tuzu çok yok biftekler az pişmiş fln diye muhabbet etmesi bana eğlenceli geliyor
birde itü sözlükte vardı arkadaşın biri yazmış:evli olanlara sözüm yok ama bekar olanlara ve yalnız yaşayanlar zaten hergun makarna-yumurta ekseninde besleniyor, bulmuşsun köfteyi gömülsene işte diye :D

artı yarışmayı izlemiyorum diyenlere açıkcası inanmıyorum tıpkı magazin gb herkes izliyor ama kimse ben izliyorum demiyor.yemekteyiz için de öyle kimse izlemiyorum diyor ama reytinlere bi bakın allah aşkına.ben izliyorum işte ve de çekinmeden söylerim. utanacağım seyleri yapmam.izlemekten utanıyorsam hele de başkalarına söyleyemeyecek kadar utanıyorsam , niye izleyim?

birde yayın saati tam yerinde beş altı gb eve geliyorum ana haber öncesi netimi açıyorum tvyi açıyorum sadece yemekteyiz var, ona rakip olarak desti izdivac var :D o daha feci bence :D

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2009, 13:49:00 »
bayılıorm bu programaaa :D eve gelince çantayı atıp tv başına geçiorm izliorm ;D

I'm Usagi Tsukino, 16 years old,
in the first year of high school.
I'm a bit rash and a crybaby but,
I'm actually an agent of love and justice,
Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2009, 12:45:26 »
Bu programda sinir olmamak elde değil.. Güzel yemek yapanlar nedense hak ettiklerini alamıyorlar. Yok ona kusur yok buna kusur.. Yok onun bilmemnesi neyse =) Ama bazen hoş olmuyorda değil..İnsanlara bakıp hallerine davranışlarına gülebiliyorsun :P O kadar küsür söylüyorum :P Yiğidi öldür hakkını yeme demi ama :P

Bi gazatede okumuştum.. Haftanın 5 günü hem Ana haberden önce yayınlanıyor hemde ana haberden sonra ya bi izleyici demiş ki Show 5 gün yapacağını 7 güne çıkarsın tüm haftayı kurtarsın yönündeydi.. Günde kaç saat yapılan yemek programı bu kadar izleniyor Show Tv'ye bu reyting az gelmiştir 7 güne çıksın herkes kurtulsun :P Sonra da şimdi bir de Star 'da Yemeğe Bizdeyiz.. =)
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2009, 12:58:12 »
Yapıcak bir şey bulamadığımda tek eğlencem onlar. Kızmayın yermeyin nütfen. =P Dün mesela Komedi Dükkanı bitti öyle gezinirken bi de baktım ki Yemekteyiz. Arada sırada yardımları dokunabiliyo yani. Şu puanlama olayına da hayranım, değişmeyen tek puan 4. Amaç nedir neden 4ü seçmişler bilmiyorum ve çok da merak ediyorum. Her neyse kavgalarına, arkalarından konuşmalarına, kendilerini rezil etmelerine kurban onların ya. =D

Putaneska

« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2009, 15:28:29 »
 ;D rastladıkça izliorum ne yalan söyleyim...
Her hafta 50 yaş üstü bilgiçler bilgici güya görmüş geçirmiş bi hanımda oluyor hep yarışmada... En çok sinir bozanlar onlar bence  :D ama abukluklarıyla güldürende onlar  ;D  ;D

Ben o yarışmada kurgu olduğunu düşünüyorum gerçi  :)

Çevrimdışı Bin-Jip

• *
  • 37
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2009, 00:41:22 »
Evet kesinlikle kurgu var  :D

Yorumlarım hakaret kategorisine girebileceğinden dolayı bişey demiyorum  :P