Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi !!!
« Yanıtla #90 : 03 Aralık 2009, 16:38:59 »
Ayın 5'ini geçeceğini sanmıyorum. :)
Bilgilendirdiğiniz için ssağolun.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #91 : 03 Aralık 2009, 17:32:14 »
Ayrıca sitedeki Kül için hazırlanan tema eskilerine göre vasat kalmış.

Bence güzel olmuş, ellerine sağlık magical. Sonuçta kül gibi görsel olarak işlenmesi ve anlatılması zor bir konu var elde.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 03 Aralık 2009, 17:37:52 »
Bence güzel olmuş, ellerine sağlık magical. Sonuçta kül gibi görsel olarak işlenmesi ve anlatılması zor bir konu var elde.
Sana katılıyorum çok zor ayrıca zaten ben zor demedim anahtardaki,karnavaldaki çok güzel temalara karşın şimdiki çok sönük kalmış.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #93 : 03 Aralık 2009, 17:44:35 »
Seçkinin tasarımcısı her ay görsel bir şölen hazırlamak zorunda değil sonuçta. :)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #94 : 19 Aralık 2009, 19:01:09 »
Ejderha Mızrağı için öykümü yolladım (sanırım oldukça erken oldu ama oldu yani...) Gönülsüzce başlamıştım gerçekten çünkü yüzüklerin efendisine oy vermiştim seçki için genel tema olarak. Ekranın başına oturup "ya uff sene olmuş ben okuyalı ne yazacağım şimdi  :hemk" şeklinde kafamı masaya vururken Hurin efendinin "orclar da elf olmak isteyemez mi?" sorusu geldi aklıma ve bunun üzerine gittim. Yemin ediyorum uzun zamandır bir şey yazarken bu kadar keyif almamıştım. Tüm o keyifsizliğim, sıkıntım kayboldu gitti. Çok önemli bir okul ödevimi ertesi gün teslim etmem gerekirken hikayeyi yazdım.

Şimdi henüz yazmamış arkadaşlara sesleniyorum  :P Yazın efendim. Düşünün üstünde kalmei, klavyeyi kavramak istemiyorsanız henüz. Gerekirse hoşnutsuz başlayın, sıkılın en başta ama bilin ki sonuna kadar çok tatlı gidecek.

Not: bunu ayınkini yazana kadar "neden yazarlar kendileri üretmedikleri evrenlerde hikayelere karışırlar ki? Para ile mi ilgili? Neden Ejderha Mızrağını 23525 yazar ele almış?" derdim... Şimdi cevabını anlayabiliyorum.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 26 Aralık 2009, 14:15:46 »
Ekranın başına oturup "ya uff sene olmuş ben okuyalı ne yazacağım şimdi  :hemk" şeklinde kafamı masaya vururken Hurin efendinin "orclar da elf olmak isteyemez mi?" sorusu geldi aklıma ve bunun üzerine gittim. Yemin ediyorum uzun zamandır bir şey yazarken bu kadar keyif almamıştım. Tüm o keyifsizliğim, sıkıntım kayboldu gitti. Çok önemli bir okul ödevimi ertesi gün teslim etmem gerekirken hikayeyi yazdım.

Birşeylere ön ayak olmak güzel bir duygu keşke benimde içimde o kıvılcım bir parlasada bende bişeyler yapabilsem. Roman okumayı sevmeme rağmen bir kere bile kendim öykü yazmaya yeltenmedim ve okumuyorumda genellikle. Nihbrin efendi keşke Tasarım ödevini bitirebilseydin, biz şanssız adamız ters hocalara düştük.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #96 : 04 Mart 2010, 10:23:24 »
Yolculuk hikayemi yolladım :) Gerçekten de yazması zevkli bir temaydı. Aklıma yazılabilecek onlarca farklı şey geldi. Temanın zengin bir anlamı olması sanırım bunun sebebi. Diğer arkadaşların öykülerini okumak için şimdiden sabırsızlanıyorum :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #97 : 04 Mart 2010, 19:19:03 »
Ben de gönderdim az önce. Daha önceden yazdığım bir hikâye ile sizlerleyim, baktım temaya uyuyor; hiç acımadım! ;D

Umarım bol öykülü, fantastik bir sayı olur yine.

Öyküsünü göndermemiş arkadaşların hâlâ şansı var bu arada. ;)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #98 : 04 Mart 2010, 22:54:15 »
Biz (!) de yazıp yolladık bir güzel, yolculuk anlatmak istediğim ancak iki aydır fırsat bulamadığım bir şeyi aradan çıkarmama vesile oldu. Ancak halen hikaye sonlanmadı, Seraphim kadar güzel oldu mu bilmiyorum açıkçası çünkü bana göre hepsi aynılar ama yarattığım (umarım göreceğiniz) süprizden memnunum. Geçen ayın pek çok hikayesini henüz okuyamadım. Hep severek yaptığım bir şeydi bu oysa, derslerden fırsat olmuyor (Hurin köşeden fırlayıp laf edecek şimdi) yollamayanlar kalemlere sarılsın. Hadi bakalım.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #99 : 24 Mart 2010, 17:23:24 »
Bir şey soracağım. Bu yolculuk, nisan ayıın mı? Tam anlamadım. Biri bana anlatabilir mi?
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 24 Mart 2010, 17:33:46 »
Bir şey soracağım. Bu yolculuk, nisan ayıın mı? Tam anlamadım. Biri bana anlatabilir mi?

Hayır, "Yolculuk" teması Mart [*]2010[/*] ayı içindi.Nisan ayının teması "İlkbahar" olacak.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı extraproximity

• *
  • 42
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 24 Mart 2010, 18:06:13 »
Alıntı

Gerçekten de bir karmaşa var, baştan takip etmeyen biri için ne olduğunu anlamak çok zor. Artık ileti tarihlerinden falan fikir yürütüyorum. İlgili hiçbir sayfada net bir ifade göremedim, En azından X ayı konusu Y, son katılım tarihi Z gibi bir şey olabilir.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 24 Mart 2010, 18:09:58 »
Nisan ayında yayınlanacak tema "İlkbahar" işte. Ama anlaşılmıyor sanırım. Bundan sonra son katılım tarihi ekleriz.
try again fail again fail better

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 24 Mart 2010, 18:14:49 »
Gerçekten de bir karmaşa var, baştan takip etmeyen biri için ne olduğunu anlamak çok zor. Artık ileti tarihlerinden falan fikir yürütüyorum. İlgili hiçbir sayfada net bir ifade göremedim, En azından X ayı konusu Y, son katılım tarihi Z gibi bir şey olabilir.

Dediğin kadar karışık değil aslında. Öykü sayfasına girdiğinizde tarih ve tema ismi olarak direkt olarak neyin ne zaman olduğunu görebilirsiniz. Son katılım tarihleri ise seçkiyi yayınladığımız güne kadar gelmiş olan her öyküyü kabul ettiğimizden, belirli bir tarih vermiyoruz. Bu da genellikle ayın 5'i ila 6'sı oluyor.

Bu arada anlamadığınız bir şey olursa elbette sorabilirsiniz, açıklayıcı olarak cevap vermekten hem kendim hemde yönetimdeki arkadaşlarım mutluluk duyacaktır.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 25 Nisan 2010, 22:14:55 »
Şimdi sanırım şimdiki tema "Cadı" (Yani öyleydi galiba). 5 Mayıs'a kadar devam mı edecek? Yani 5Mayıs'a kadar yollamamız mı gerek?
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.