Kayıt Ol

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı
« Yanıtla #30 : 25 Şubat 2010, 12:59:41 »
Alıntı
kıvırcık çilli ve şeftali renginde sakalları var die tasvir ediliodu.her halde bi zencide bunlar olmaz
neden olmasın farklı zencilerde var bu dünyada hepsinin saçları yada sakalları siyah olacak diye bir kaide yok .
şarışınıda olabilir...
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 26 Şubat 2010, 15:48:19 »
izledim ama yani başka bir şey izlemiş gibiyim.PJ değildi o. her şey farklıydı!yani büyük bir hayal kırıklığıydı.verdiğim 8 liraya değmezmiş.

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 27 Şubat 2010, 21:35:24 »
izledim ama yani başka bir şey izlemiş gibiyim.PJ değildi o. her şey farklıydı!yani büyük bir hayal kırıklığıydı.verdiğim 8 liraya değmezmiş.

Aynı fikirdeyim. Özellikle bu çocuğun on altı yaşında gerçekleşecek bir kehaneti vardı. Eğer filmde on yedi yaşındaysa bu kehaneti nasıl uyarlarlar bilmiyorum.
Ayrıca o kulübeler neydi ya.Benim hayal ettiğim Melez Kampı imajını yerle bir etti.Dionysos'un yerinde yeller esiyordu. Gazino yok. Hades'i görünce sinemada krize girdim. Millet deli sandı beni.
Çok eksikler var.Diğer filmi yaparlarsa nasıl olur onu da merak ediyorum. Ah az daha unutuyordum Thalia'nın ağacı yok!
Spoiler: Göster

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Mart 2010, 17:29:46 »
Ama Annabeth kumral değil sarışın,atletik bir duruşu var.Bu Annabeth te yok öle bişi.Sonra Allah aşkına kıvırcık ne zamandan beri zenci?
Ben çok önem vermedim bence kıvırcığa zencilik yakışmış ayrıca ben Panı zenci diye hatırlıyorum Bu arada filmi izledim ve mizahi olmuş:) kıvırcık hele bitirdi beni :) arıca hadesin tarzıda çok hoşuma gitti.Şunu söylemeliyim ki Loganın oyunculuğu mükkemmel sahne efectlerini beyendim ve film izlemeye değerdi.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Mart 2010, 17:57:01 »
Amerikan filmlerinde artık mutlaka bir zenci rol alıyor. Malum başkanlarına iyi görünmeliler. Efsanevi Kurbağa ve Prensesin yeni versiyonunu hatırlayın, prenses zenci!

Bir de şu Athena'nın kızılyla Ares'in kızını birleştirip romantik bir aşk filmi havası yaratmaya çalışmışlar işte ona çok bozuldum. Ares'in kızının saçları ve dövüşü, ( ki Athenanın kızı kılıç değil hançer kullanırve sarışındır, üstelk Luke 'a tutkundur bizim esas oğlana değil. İlk film kitap için tabi bu.) sadece ünvan olarak Athenanın kızı demişler. Ares'in çirkin kızı nerede? O kavga nerede? Tuvalete kafasını sokmaya çalışması, falan filan...

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #35 : 23 Mart 2010, 17:58:56 »
Lütfen ama onlar afrika kökenli amerikalılar  :melk

[*]Nigger is an insult[/*]

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Mart 2010, 18:45:55 »
Doğrusu film hakkında tek bir yorumda bulanacağım: Kendi çapında vasat düzeyde, kitapla karşılaştırıldığında korkunç!

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Mart 2010, 19:11:51 »
Hepinize katılıyorum ve söyleyecek söz bulamıyorum. Merak ettiğim tek şey, filmi devam ettirirlerse bunu nasıl yapacakları...
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı deanna

• **
  • 324
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Mart 2010, 19:41:51 »
Demin izledim ve itiraf ediyorum ben sadece Logan için izledim  ;D

.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 23 Mart 2010, 19:48:16 »
Kitabı okumadım ancak filmi izlemeye düşünüyorum. Objektif olarak yaklaşırsanız hiç mi yansıtmıyor kitabı?
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Mart 2010, 19:51:53 »
Kitabı okumadım ancak filmi izlemeye düşünüyorum. Objektif olarak yaklaşırsanız hiç mi yansıtmıyor kitabı?
Yansıtıyor ama zorla. Gerçekten olmaması gereken hatalar ve saçmalıklar var. Gerekli olan şeyleri yansıtmamışlar ama olmayan şeyleri koymuşlar. Hoş değil gerçekten.

• **
  • 114
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 24 Mart 2010, 09:22:36 »
Kitabı okumadan filmi izleyeceksen pek sorun yok. Bildiğin Amerikan filmlerinden işte.

*Not: Bu arada havuz sahnesi için ne diyeceksiniz? Bizim esas oğlanın gücü denizden yani tuzlu sudan geliyor. Film de havuz suyu ile iş bitiriyor üstelik Apollo gibi iyileştirme gücü de var, kendini değil başkalarını iyileştiriyor. Kitabı filmden sonra okuduğum için şanslıyım. Ya önce kitabı okusaydım? Yaşayacağım hayal kırıklığını düşünemiyorum.

Filmde çok fazla hata var. Konuşa konuşa bitiremeyiz.
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 24 Mart 2010, 13:44:41 »
elbette yansıtıyor yansıtmaz olur mu?örneğin hım....hah evet buldum!karakterlerin adı aynı sonra....eh..şey.....hımm...galiba başka hiçbir ortak yan yok.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #43 : 24 Mart 2010, 16:53:28 »
Oha be! Hepiniz filmi yerden yere vurdunuz! Yazık değil mi yahu... Neyse. Kitabı henüz okumadım ama yazın okuyacağım. Kurgusu güzeldi, çok güzeldi. Yani filmin. Fakat bir arkadaşım okumuş. Beni bir tek Percy'nin yaşından büyük olması rahatsız etti. Onun haricinde her şey gayet güzeldi. Bu arada, filmin dvdsinin çıkış tarihini biliyor musunuz*

Not: Bu yönetmenden çıkan film güzel olmaz mı? Tabii kitabı okuyanlar filmi yerden yere vurdular, yazık yahu... Cık cık...
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 24 Mart 2010, 17:01:05 »
eh kitabı okusan sende aynen böyle söylerdin.daha kitabı okumamışsın.karşıma geçip oha falan diyemezsin.önce kitabı oku ki sonra beni yargıla.kitabı okumadan da lapin gibi atlama.