Kayıt Ol

Gizli Görev

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gizli Görev
« Yanıtla #15 : 09 Ekim 2009, 21:51:25 »
Canina önceki deneyimlerinin vermiş olduğu içgüdüsel bir tepki ile yüzünü buruşturdu ve elektrik akımını bekledi. Dijital ses tekrar duyulduğunda neredeyse yerinden sıçrayacaktı:

'Giriş Kodu Doğrulandı... Lütfen üzerinizdeki bütün silahları odaya bırakıp içeri girin Teğmen Canina'

Malkavian ekrana baktı ve Canina'yı karşılamak ve ona teğmen rütbesini kendi elleriyle vermek için odayı terketti. Merdivenleri hızla inerek kontrol odasından uzaklaştı.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #16 : 09 Ekim 2009, 21:54:14 »
Canina omzunda ki ve kollarında ki acıya, hatta diken diken olmuş saçlarına aldırmadan kapıdan geçerek Teğmen olmanın onuru ile yol aldı. Kapıdan henüz geçmişti ki parmağını dudağına götürüp, havaya kaldırdı ve onun ailesinde kutsal sayılan sözcükleri teleffuz etti.

-Chuck Norris RULZ!

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ekim 2009, 21:21:15 »
Kontrol odasındaki ana bilgisayardan tüm ajanlara kısa mesaj gönderir. Mesajda şunlar yazmaktadır:

'Lord Vega takma adlı çaylak aramıza katılmıştır. Tüm Ajanların dikkatine ona da bir ajana davranacağınıza emin olduğum gibi sıcak bir hoşgeldin sunacağınıza eminim.'

Lord Vega' ya döner ve elindeki dijital saati ve iletişim araçlarını uzatır 'Aramıza hoşgeldin'

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Ekim 2009, 22:28:21 »

Kontrol odasına kızgın adımlarla girdi ve hemen bilgisayarının başına geçip inanılmaz bir hızla klavyeyi kullanmaya başladı.

'Tüm Ajanların Dikkatine... Sıkı bir dövüş sonucunda kayip rihtim sahillerine izinsiz yolla girmeye çalışan bir casusu yakalamayı başardım. Çantasında ne tür gizli bilgileri saklamaya çalıştığını öğrenmek için hamle yaptığım o kısa zamanda çantasını patlatıp elimden kaçmayı başardı. Elimizde ise bu sağı solu yanmış resim kaldı. Bunun ne olduğuna dair detaylı bir rapor istiyorum sizlerden. Elinizde ne iş varsa bırakıp bu işe odaklanmaznızı istiyorum. Bu p.. kurusunu bir an önce yakalamamız lazım!'

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Ekim 2009, 17:21:01 »
Tüm ajanların dikkatine Segraron adındaki çaylak aramıza ajan olma ümidi ile katılmıştır. Umarım başarır.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 12 Ekim 2009, 23:00:56 »
darkguardian adlı çaylak aramıza katılmıştır. Bu kadar kişi bir yanık resmin nereye ait olduğunuzu bulamadınız. Sizden utanıyorum. Ajan Amras hele ki senin anında cevap vereceğini umuyordum.

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 12 Ekim 2009, 23:50:53 »
resmi detaylı bir şekilde inceleyip bulduğum bilgiler şunlardır: sahilde hızlıca kaçan bir adam resmi
tahmini olarak 85 90 kilo ayağında bir çizme var buda sahile bir tekne ile gelmiş olma ihtimalini artırıyor resmin ilerisindeki bulanık  şeyde teknesi olabilir arkasından çıkan şey sopa olabilir kaçarken yere düşen bir rulo çizimde olabir sırtında olan kayışları anlamış değilim.
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 12 Ekim 2009, 23:59:09 »
Ajan garkguardianın kendisine uzattığı kağıdı okurken gülümsedi ve kağıdı tek eliyle buruşturup çöpe üçlük atmaya çalıştı. Kağıt çöp kutusunun kenarına çarpıp sekerken keyifsizce şunları söyledi.

'Ajan darkguardian tebrik ederim hayalgücünüzle ilgili bir yarışma yapıyor olsaydım ödülü kesinlikle sana verirdim. Ne yazık ki bu resimdeki kağıt  daha büyük bir resmin parçası ve ben bu bütünün neye ait olduğuna dair sizlerden bir rapor istiyorum. Ama yine de belirtmeliyim gözlem yeteneğin fena değil. Neden 3 şüpheli davranışta bulunan kişi hakkında bir rapor sunmuyorsun bu arada bu kağıt parçası hakkında da kafa yormaya devam et.'

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 13 Ekim 2009, 00:06:28 »
cebimden 10 12 kere katladığım kağıdı açıp masanın üzerine koydum.

Yolcu      11:17:41 ÖS     Malkavian kullanıcısının profiline bakıyor.
Malkavian      11:59:46 ÖS     Dürbün'le etrafı gözetliyor.
Yolcu      11:26:27 ÖS     anna_oyku kullanıcısının profiline bakıyor.
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Ekim 2009, 00:11:24 »
Kağıda bakıp bu kağıdı da buruşturdu ve yine basket atmaya çalıştı bu seferki oldukça büyük bir farkla kaçmıştı. İç geçirip darkguardian a döndü.

'Tebrik ederim ajan adayı darkguardian bir eğitim madalyasını hak ettin. Şimdi asıl konulara odaklanabilirsin.'

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 13 Ekim 2009, 01:35:32 »
Amras koşarak merkeze geldi, üç haneli şifreyi yazıp girdikten sonra cebinden kağıt parçasını çıkarıp optiğe okuttu.

Spoiler: Göster
Malkavian      01:21:27 ÖÖ     Dürbün'le etrafı gözetliyor.
Yolcu                        12:51:12 ÖÖ     pleasant^^ kullanıcısının profiline bakıyor.
Yolcu                 01:30:46 ÖÖ     Amras Ringeril kullanıcısının profiline bakıyor.

Daha sonra da ekranda görünen resme göz gezdirdi.

Spoiler: Göster
"Mordor'un derinliklerinden, Hüküm Dağı'ndan ve Barad-dur'dan bir düşmanımız mı var yoksa?"
try again fail again fail better

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 13 Ekim 2009, 09:02:35 »
'Hmm yakaladığın kişiler ilginç. Ben de sürekli pleasant^^ adlı kişiyi izleyenler görüyorum oldukça şüphe uyandırıcı.'

Kağıttan kafasını kaldırıp Ajan Amras'a baktı.

'İlginç bir tez. Her ne kadar eriyikler ve arka plan benzese de yanmış figürde dikkatimi çeken birşey oldu. Giyimleri eski zamanlara ait gibi fakat bu kişiler teknolojiyi de kullanıyor. Araştırmalarınızı günümüz ve ilerisine kaydırmamız için bir sebep daha.'

Amras arkasını dönüp araştırmalarına devam etmek için odadan uzaklaşırken tekrar konuştu.
'Ha bu arada Amras.. Umarım teğmen Canina ile iyi geçinirsin. Eğitimini teslim ettiğin üç kişi ile birlikte tamamlamış bulunuyorsun. Aramıza hoşgeldin Teğmen...'

Elindeki Teğmen rozetini Amras'a uzatır ve elini sıkar.

DN:Bu konuşma birazcık da olsa ipucu içerir diğer ajanlar gözden kaçırmasın.

Çevrimdışı segraron

• **
  • 152
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 13 Ekim 2009, 10:31:54 »
Segraron resme bir kez daha bakıyor ve Amras'a şunları soruyor:

- Bence bu adam bir kaşif fakat sıradan bir kaşif olduğunu düşünmüyorum bir birliğe çalışıyor olabilir en iyisi o yerin tam olarak rıhtımın neresi olduğunu tespit etmek katılıtor musun?
En koyu beyaz

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 13 Ekim 2009, 21:39:52 »
Lord Vega malkavian'a raporunu verir."çevredeki kıvılcımlara bakacak olursak adam bir büyücü.geleneklerine saygı gösteriyor ama teknolojiyi de yabana atmıyor.Ayrıca resme bakarak güçlü değil hızlı olduğunu söyleyebilirim.çünkü bir çok savaşçı gibi kılıç değil,hançer kullanıyor."

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 13 Ekim 2009, 21:48:16 »
Lord Vega ya bakar ve düşünür.

'Hızlı olduğu konusunda haklı olabilirsin ama diğer konulara katılmam için elinde yeterli delil olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayar başındaki gözlüklü anlalistlerimiz Resmin yanık kısımlarını biraraya getirmeye çalışıyor. elime geçince ilk iş size de yollayacağım. Bunun dışında Analistlere göre Dünyanın hiçbiryerinde böyle bir atmosfer yok. Bu yüzden bizimle çalışan bilim adamları bunun başka bir gezegen olduğu konusunda hemfikir. Çalışmalarınızı bu yönde sürdürün lütfen'