Kayıt Ol

Birim Sıfır Cilt 1 Yayında!

Çevrimdışı Xasiork

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Birim Sıfır Cilt 1 Yayında!
« : 21 Ocak 2010, 00:56:15 »

İki gözünüzü de kapatıp ekrana bakın. Derin bir nefes alın ve SIFIR’ın eşsiz dünyasına adımınızı atın. Sakın unutmayın: Aydınlıkla yazılanlar, karanlık gözlerle okunur.

Bugüne kadar sizi SIFIR diyarının kapısında iki ölümsüz yazar karşıladı. Sizlere ellerini uzatıp hayal gücünün doruklarını yaşatarak, serüvenden serüvene sürükledi. Şimdi kapının arkasında yeni hayal gücü ustaları var. Hepsi de ellerini uzatmış, içeriye girecek okurlarını bekliyor.

Ne duruyorsunuz? Size uzanan onca ölümsüz el ve SIFIR diyarı tam karşınızda. Yalnızca gözlerinizi kapatıp sihirli ellere uzanın. Görmeyi hayal dahi edemeyeceğiniz şeylere tanık olacaksınız.

YAZARLAR: Funda Özlem Şeran, Onur Selamet, Emirhan Aydın, Gökcan Şahin

EDİTÖR: Ozancan Demirışık

KAPAK TASARIMLARI: Gökcan Şahin

SON OKUMA: Sadık Yemni

DÜZELTİ: Onur Selamet

SAYFA SAYISI: 327

İndirmek için http://www.buzuldunya.com/birim-sifir-cilt1/

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Birim Sıfır Cilt 1 Yayında!
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2010, 23:58:45 »
oo Şimdiden e-book 'a geçtiyse tutulması zor kitabın..

Siz sanırım Buzul Dünya Yayınevi'nin misyonunu yanlış anladınız. Ya da daha doğrusu hiç anlayamadınız. Hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Zaten e-book olarak yaratılan bir eserin e-book'a geçmesi pek mümkün olmuyor haliyle. Bu, hiçbir karşılığı beklenmeden damak zevkinize sunulmuş bir yemek...

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2010, 22:11:50 »
Ben bu konuyu görmemişim. Şimdi tesadüfen açınca gördüm. E isimleri görünce de indirdim hemen. En kısa zamanda okuyacağım :) .

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2010, 22:22:57 »
Sıfır Serisi'nin önceki kitaplarını okuduktan sonra okusan daha iyi olabilir, eğer okumadıysan bittabi. :)

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2010, 22:50:01 »
Derleme gibi görünce seriden bağımsız sanmıştım. Diğerleri de indirilmiştir :) .

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2010, 22:51:26 »
Ayrı ayrı maceralar onlar, evet. Ama öncesinde karakterleri, mekanları ve olayları daha iyi tanımak adına; ilk kitapların okunması doğru bir adım olabilir diye düşünmüştüm. Karar siz okuyucuların tabii ki. :)