Kayıt Ol

Canina

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Canina
« Yanıtla #45 : 19 Mart 2010, 21:45:49 »
Canina başıyla onaylayarak, "Hadi yola koyulalım öyleyse" dedi ve cüceye baktı. "Sende geliyorsun değil mi cüce efendi?"

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 19 Mart 2010, 23:09:43 »
"Hayır. Ben burada kalacağım. Bir uzun kulaklı ve kalın kafalıyla yolculuğa çıkmaya hiç niyetim yok." diye homurdandı ve sakalını sıvazladı.

Elf ayağa kalktı ve mağaranın girişine doğru yürümeye başladı. Siyah pelerinini sırtına attı ve başlığını kafasına geçirdi. "Bekliyorum, Canina." dedi sakince. Dışarıda hızlanan yağmura ve bulutlara bakıyordu.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #47 : 19 Mart 2010, 23:35:35 »
Canina omuz silkerek ayağa kalktı ve hızlıca elfin yanına gitti. Son bir kez cüceye baktıktan sonra Liala'ya döndü ve "Waterdeep öyleyse?" dedi sorarcasına.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 20 Mart 2010, 00:51:26 »
Gün doğdu ve battı,
güneş yükseldi ve düştü.
Ancak karanlık asla geçmedi,
bulutlar asla dağılmadı.

Waterdeep'in kapılarına yaklaştığınızda gün doğuyordu. Kuzeydeki bulutlar tam anlamıyla erişememiş olsa da buraya, parça parça yaklaşıyorlardı ve gün çok da aydınlık sayılmazdı.

Kapıda, sizi bir gardiyan karşıladı. "Durun burada, yolcular, geliş sebebiniz nedir?" Gayet soğuk ve temkinliydi adamlar. Arkasında bir kaç tane kişi eli kılıcında bekliyordu. Zor zamanlardı bunlar.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #49 : 20 Mart 2010, 20:18:13 »
Canina kafasını anlayışla oynatarak adamları selamladı ve konuştu, "Kuzeyden geliyoruz. Haberler getirdik. Size yardımı dokunacak haberler. Ama çabuk olmalı ve herkese iletmeliyiz. Şehirde konuşabileceğimiz bir lider var mı?"

Sustuktan sonra kollarını çaprazlayarak bekledi.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 20 Mart 2010, 20:39:28 »
"O halde komutan Aurar ile konuşmalısınız. Kendisi şu anda kulede olmalı. Beni takip edin." dedi ve yürümeye başladı.

Kulenin tepesine gittiğinizde, iki buçuk metreden daha uzun, oldukça büyük bir adam, bir Goliath, size bakıyordu. Gözlerinde bilgelik vardı ve yaşlı bir surata sahipti. Büyük, daire şeklinde bir masanın bir ucunda, büyük bir haritayı sermişti.

Yanınızdaki adam askeri bir çeşit selam verip Goliath'ın yanına ilerledi ve bir şeyler fısıldadı kulağına. Goliath kafasını salladı.

"O halde dinliyorum ve umarım önemlidir çünkü gerçekten önemli planlar üzerinde çalışıyordum." dedi gür bir sesle.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #51 : 20 Mart 2010, 20:40:18 »
Canina evet anlamında başını sallayarak olanları bir bir anlattı.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 20 Mart 2010, 21:02:49 »
Goliath gittikçe sert bir şekilde haritaya bakmaya başladı. Sonunda askerlere dışarı çıkmaları ve kapıyı kapatmaları adına işaret etti.

"Peki elf? Elf neler biliyor?" dedi sessizce. O ana kadar Liala hiç konuşmamıştı.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #53 : 20 Mart 2010, 21:03:34 »
Canina omuz silkerek "Anlattıklarımdan fazlasını değil" dedi. Ama bir yandan da sorarcasına Liala'ya bakıyordu.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 20 Mart 2010, 21:28:23 »
"Onların karşısında durabilecek hiç bir güç yok. Bir şehrin ordusu onları tutmaya yetmez ve burada dayanmaya çalışırsanız hiç bir sonuca ulaşamazsınız. Lütfen bir şeyler yapın." dedi Liala.

Komutan bir süre düşündü. "O halde krallıklara haberci olarak gideceksiniz. Baldur's Gate şu anda bilinen en büyük ordulardan birine sahip, Scornubel güçlü bir ticaret merkezi, Iriaebor önemli bir insan krallığı. Hepsine benim elimdem çıkmış mektuplarımı ileteceksiniz. Yolsa yalnızsınız. Kimseyi veremem, çünkü madem savaş yaklaşıyor, hazırlanmalıyız. Bütün orduları buraya çekmeye ikna etmelisiniz. Kaç günümüz var?"

"Bir buçuk haftadan daha fazla değil." dedi Liala.

Komutan başını salladı. "O halde Tempus bizimle olsun, Amaunator yolunuzu ışıldatsın." ardından gökyüzüne baktı. "Önümüzdeki günlerde buraya pek uğrayacağını sanmıyorum..." Katibine döndü ve elini salladı. Katip size üç adet mektup verdi, her biri şehirlerin komutanlarına. Size kafasıyla selamladı ve hartanın başına geri döndü.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #55 : 20 Mart 2010, 23:50:28 »
Büyük bir olayın tam ortasında olduğunu yeni yeni fark eden Canina her laf başıyla onayladıktan sonra mektupları aldı ve Liala'ya döndü. "Yol uzun olacak. Önce hangisini götürmek istersin?" diye sordu.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 21 Mart 2010, 00:09:19 »
"Iriaebor en uzaktaki... Ona en son gidelim. Diğerleri arasından sen seç bence." dedi. "Kaderinin benimkinden daha önemli olduğunu görebiliyorum Canina." dedi hafifçe.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #57 : 21 Mart 2010, 00:56:59 »
Canina Liala'nın sözlerine üzerine biraz düşündükten sonra başını kaldırdı ve "Baldur's Gate iyi bir seçim gibi geliyor. İlk oraya gidelim." dedi.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 21 Mart 2010, 11:20:49 »
Ormandan gitmenin daha hızlı olacağını düşünen Canina, yol hafif dikleştiğinde şaşırtıcı bir görüntü ile karşı karşıyaydı.

Orman Dağların eteklerinde aniden kesiliyordu ve basit küçük otlar dışında dağın tepesine çıkan hiç bir bitki yoktu. Dağ'ın tepesindeki küçük mağarayı çok net bir şekilde görebiliyordu. Liala durdu ve dağın etrafından dolaşmaktansa mağaraya bakmaya başladı. "Orasının neresi olduğunu biliyor musun?" diye gösterdi.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #59 : 21 Mart 2010, 12:30:59 »
Canina şaşırarak Liala'ya baktı ve "Hayır bilmiyorum" dedi. Mağaralarla arası hiçbir zaman iyi olmamıştı. Bir ağaç dalı çok daha rahattı onun için.