Kayıt Ol

Yayın yapmak isteyen üyelerimizin dikkatine..!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Yayın yapmak isteyen üyelerimizin dikkatine..!
« : 23 Mayıs 2010, 15:59:59 »
Selamlar,

Eğer sizler de, radyomuzda yayın yapmak istiyor ve bu konuda kendinize güveniyorsanız lütfen özel mesaj yolunu kullanarak yöneticiler ile iletişime geçiniz. Peki şu anda istediğimiz şartlar neler midir?

- Yayın yapacağınız tarih aralıkları
- Okuduğunuz kitap türleri
- Yayın yapmak istediğiniz program formatı (Sadece şarkı, arada konuşma veya tamamen konuşan radyo gibi...)
- Yapmak istediğiniz radyo programı ismi
- Genel Bilgiler

Bunlar haricinde son olarak, istenilen durumlar elverişli ise radyomuzda bir test yayını gerçekleştireceğiz. Herhangi bir sorun yoksa, sizin için "Yayın hayatınızda başarılar!" cümlesini kullanacağız.

Şimdiden iyi şanslar..!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Yayın yapmak isteyen üyelerimizin dikkatine..!
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2010, 16:32:15 »
Hmm... Yazın bol bol gevezelik yapabilirim... =) Sizin istediğiniz tarih aralığını da belirtseydiniz keşke ?

Eminim harika yayınlar yapabilecek üyelerimiz vardır... =) Forumda çatır çatır ağzı laf yapanlar buyursun bence :D Zevkle dinleyeceğiz... =)
May the force, be with you.

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2010, 13:18:29 »
Seneye program yapmayı çok istiyorum kafamda formatta var.Umarım o zamana kadar kapatılmaz yada yer kalır.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Duyuru
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2010, 21:07:40 »
Hali hazırda program yapan ve program yapmayı düşünen üyelerimizin dikkatine;

16 Haziran tarihinden itibaren program yapmak isteyen üyelerimiz öncelikle Baal Adramelech'e danışacaklardır. Kendisine içeriği gönderdikten sonra eğer sitemize uygunsa test yayınınız dinleyecek ve başarılı olursanız yayın hayatınıza başlayacaksınız. Şu anda program yapanlar ve yapmak isteyenler keyfi olarak bölüme başlık açmadan önce Baal Adramelech ile görüşsünler. Programlarınız onaylandıktan sonra programınızla ilgili künyeyi bu bölümde açıklayabilirsiniz.

İyi eğlenceler.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Yayın Yapanların Dikkatine
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2010, 22:06:49 »
İkinci bir uyarı olmayacak, radyo yayınını afk bırakmak, başka kullanıcının yayın süresince, ondan izin almadan radyoyu işgal etmek, yayında müzik çalmadığı halde radyoyu açık bırakmak ve bunun gibi hareketler sonucunda yayıncılar bir daha geri getirilmemek üzere kaldırılacaktır.

Yaptığınızı biraz ciddiye alın, almayacaksanız yapmayın.
#rekt

Çevrimdışı LordKunduz

• **
  • 82
  • Rom: -2
  • Bazen bende kara kule mi bulmak istiyorum!
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresi
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2011, 20:41:48 »
Bir soru soracağım dalga geçtiğimi düşünebilirsiniz ama gerçekten dalga geçmiyorum. Radyolar nerden ve nasıl dinleniliyor? İnternet siteniz var ordan mı dinliyoruz yoksa eskisi gibi radyo frekanslarıyla filan mı ?
TO LIVE IS TO DIE

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2011, 21:26:17 »
Bir soru soracağım dalga geçtiğimi düşünebilirsiniz ama gerçekten dalga geçmiyorum. Radyolar nerden ve nasıl dinleniliyor? İnternet siteniz var ordan mı dinliyoruz yoksa eskisi gibi radyo frekanslarıyla filan mı ?

http://radyo.kayiprihtim.org adresinde oluyor yayınlar, yayın olacağı zaman da Radyo Kulesi ve duyurular üzerinden haber veriliyor.

Yine de her zaman biraz daha dolaşıp araştırmakta yarar var.

Çevrimdışı Ensar Karakaya

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2011, 23:06:41 »
Acaba radio kota harcar mı? Yani her gün takip etsem ayda kaç kota harcar?
Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, Güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.
William Shakespeare

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2011, 16:55:35 »
Eh, dinlemek için karşı taraftan veri indirildiğine göre elbette kotadan yer. Ama bunun çok fazla olduğunu sanmıyorum. Mesela şu anda kullanılan Livestream sistemini, Youtube üzerinden video izlemek gibi düşünebiliriz.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Yeni Radyo ve Chat Kısmı
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2011, 21:07:13 »
Radyo bir kere daha değişmiştir. Şimdi bambaşka bir halde, görüntü aktarımının oldukça kolay olduğu bir yapıya bürünmüştür.

Peki burada chat kısmına nasıl ulaşıyoruz?

Radyoya ilk girdiğinizde chat kısmını görememeniz normal. Bunun için aşağıda kalan, Play tuşunun olduğu yerde "chat" yazısına tıklamanız yeterli. Karşısınıza çıkan ekranda sadece kullanıcı adı girin ve Join Chat tuşuna basın.

Ve böylelikle, chat kısmına hoş gelmiş oluyorsunuz.