Kayıt Ol

Ezel

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ezel
« Yanıtla #30 : 24 Ocak 2011, 23:29:52 »
Ezel ikinci sezonun en iyi bölümünü yayınlamıştır bu akşam itibariyle. İzlemeyenler çok şey kaçırdı diyebilirim. [*]takip edenler baabında[/*]
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Ectoras

• **
  • 167
  • Rom: 1
  • Düşsever...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 22 Şubat 2011, 19:44:18 »
Herkes Shakespeare bu dizide.Bölüm sonunda böyle olur,şöyle olur düşüncesinin hep hissettirilmeye çalışılmasını sevmiyorum...Ama diğer Türk yapımı dizilerden daha izlenilebilir olduğunu söyleyebilirim.
İnanma, ceketim inanma
Kuşların söylediklerine;
Benim mahrem-i esrarım sensin.

İnanma, kuşlar bu yalanı
Her bahar söyler.
İnanma ceketim, inanma!

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
'Ezel' Haziran'da Final Yapıyor
« Yanıtla #32 : 23 Şubat 2011, 00:20:09 »

Senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut'un yazdığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın üstlendiği; başrollerini ise Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Sarp Akkaya, Salih Kalyon, Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz gibi isimlerin paylaştığı 'Ezel' izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. İki sezondur ekranlarda olan dizi Haziran ayında final yapacak.

Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı açıklamada "Tadında bırakmak en iyisi. Dizi biter bitmez yeni projelerin çekimlerine başlıyoruz." açıklamalarında bulunarak bu haberi doğruladı.

Ay Yapım'ın yapımcılığında izleyici ile buluşan Ezel, Show Tv'de ekran serüvenine başlamış ardından da Atv'ye transfer olmuştu.

Dizi,  28 Şubat'ta 56. bölümüyle devam edecek.
Spoiler: Göster

May the force, be with you.

Çevrimdışı Deadman107

• **
  • 347
  • Rom: 3
  • ---AmOrTeNtİa---
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 21 Haziran 2011, 14:47:48 »
Lost gibi kafalarda soru işareti bırakarak ekranlara veda etmiş. Video yu izleyince anlaşılıyor o şekilde bittiği zaten.

Ben sahsen Sekizden sonra diziye küsmüştüm. Eski havası kalmamıştı.
Güneş doğacak, açacak çiçek...

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #34 : 21 Haziran 2011, 15:33:44 »
Çok fazla klişe vardı fakat yine de harika bitirmeyi başardılar. Kendimi boşlukta hissettim bitince, televizyonda takip ettiğim tek dizi-programdı kendileri.

Spoiler: Göster
Ayrıca herkes aynı soruyu soruyor, "Kapıyı açan kimdi?" bir çok teori var, fakat bana sorarsanız kapıyı açan Ezel/Ömer'di. Cengiz asla yıllarca bekleyecek kadar sabırlı olamaz çünkü, kayalıklardan düşüp ölecek hale gelse bile.

Mantık yürütmüş olsam da mantık yürütmeye çalışmak saçma, benim tek amacım gece uyuyabileyim diye kafamda tamamlamaktı. Yoksa, adamlar kim olduğunu anlamayalım diye yaptı, yırtınsak anlayacağımızı sanmam.
May the force, be with you.