Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
hayır gelmedi ya nerden çıkarıyon... :o anlatsana ö.mde flood yapmayalım boşuna

Çevrimdışı Cúthalion

• **
  • 149
  • Rom: 2
  • Smaug
    • Profili Görüntüle
Bence 8. kitap çıkmamalı.
Seri tam bitmesi gereken yerde bitti,ve voldemort öldü.(bi daha geri gelmesi imkansız,çünkü onun öldürdüğü insanlar geri geldi. :) )
Böyle bir yalan habere inanmamak lazım,böyle bişey olsaydı önce j.k rowlingin kendi sitesinde yayınlanırdı.(ve birçok Harry Potter sitesinde.)
Ben çıkmasını istemiyorum açıkcası,çıkmazda zaten ;)
İnanmayın bence :D
öldürdüğü insanlar geri geldi derken??????

Voldemortun öldürdüğü insanlar,voldemort ölünce geri gelmedi mi?  ??? ???
Harry nin annesi,babası ve diğerleri... ::) :D
Ben geldi diye hatırlyorum ;)

Hayır gelmedi. Harry Yadigârlardan birisi olan taşı kullanınca onlar Priro Incantatem'deki gibi bir süreliğine geldi dumansı bir şekilde. Daha sonra Harry Taşı ormana bırakınca geri gittiler ;)

Çevrimdışı Selphie

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Seri tam bitmesi gereken yerde bitti,ve voldemort öldü.(bi daha geri gelmesi imkansız,çünkü onun öldürdüğü insanlar geri geldi. :) )
Böyle bir yalan habere inanmamak lazım,böyle bişey olsaydı önce j.k rowlingin kendi sitesinde yayınlanırdı.(ve birçok Harry Potter sitesinde.)

Hayır gelmedi. Harry Yadigârlardan birisi olan taşı kullanınca onlar Priro Incantatem'deki gibi bir süreliğine geldi dumansı bir şekilde. Daha sonra Harry Taşı ormana bırakınca geri gittiler ;)

O zaman okurken ben yanlış anladım
saol. :)
Ah! Keşke söyleyebilsem seni ne çok sevdiğimi…
Ama söyleyemem ki!
Ya sen beni sevmiyorsan;
Ya ben senin arkadaşlığına ihanet ediyorsam!
Ve sadece bu yüzden, sadece bu yüzden
Seni sonsuza dek kaybedecek olursam…
İnan bana birtanem! Ben sensiz yaşayamam…
Huzur veren o güzel gözlerini;
Kaybetmeyi asla ama asla göze alamam…

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle

hay ağzını... yani saol hocam açıkladıın için ;D şunu da unutmayalm hiçbir sihir ölüleri sonsuza kadar diriltemez taş da zaten bi süreliğine getiriyordu...

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
Son nokta.

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
oooooooooooooooo  hoşgeldiiiiiiiiiiiim   ilk mesajla baslayalım 

ve harry potter hayranlarının aslında ellerindeki kitapları duzgun okuyamadıgını ve ipuçlarını çözemediğini ve jk yi anlayamadıgını görmek beni mutlu mu edio yoksa mutsuz mu bilemiom.

şimdi 8. kitap die bişi olamaz  çünkü dünyanın belkide en iyi romanı bozulur. ansiklopedi çıkacak bu kesin.   benim duydugum aslında baska bişi   bi arkadasım  jk yeni bi kitap yazacakmış yani  fantastik baska bi kitap harry potter dan ayrı bişi    o yuzden hayal kırıklıgına ugradım . bunun nedeni  jk harry potter ı  10 senede ancak yazdı. yeni bi hikaye de bu k adar uzun sürerse  kafayı yerim :D

dumby nın gay olması meselesi kitaplar için çok önemli  eğer böle bişi olmamıs olsaydı çok büyük bi boşluk dogacaktı  jk yi bu bakımdan tebrik ediorum.  bunu bi ara hakanla teoriler bölümü açıp  uzun uzun  konusurus  burda anlatmak uzun iş :D

diriltme taşı bi süreliğine getirmio  sen ne kadar istiosan o kadar getirio  sadece  tam olarak gelemio farklı bi durum var
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Harik bi haber bence ama "veritaserum" arkadaşıma katılıyorum ansiklopedi tarzı bişi çıksın daha fazla uzamasın ... herşeyi tadında bırakmak lazım :D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
Ynt: İhtiyaç Odası JKRowling.com'da açık
« Yanıtla #37 : 04 Ocak 2008, 16:19:20 »
ayy soy ağacına bak çok ciciş :P:D ama Fred ölmemeliydi :'(

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
ya ben bir yerde okudum ingilizce röportajını..Ama şuan bulamıyorum XD...Orda ansiklopedi yazacağını söylüyor ama hpden ayrı.Ayrı derken 8. kitabı da çıkaracak+ansiklopedi...Ama ne kadar doğru bilemem yazılanı çevirdim sadece

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar bu haber doğru aynı şey yılbaşı gecesi ntvde alt yazı olarakta geçti aynen alt yazı şöyleydi:''harry potter hayranlarına büyük müjde kitabın yazarı JKRowlıng 8.kitabında geleceğini ancak içeriği hakkında bilgi wermediğini söledi'' bende arz ederıı ;)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Dan ve Emma Yahoo'da en popüler ünlüler arasında...
« Yanıtla #40 : 04 Ocak 2008, 17:36:45 »
Harry Potter filmlerinin başrol oyuncuları olan Daniel Radcliffe ve Emma Watson yahoo.com un yaptığı"2007'nin En Popüler 10 Yıldızı" arasına girmeyi başardılar...

Emma Watson - 3. sırada
Emma Watson bir ara Harry Potter serisinin son iki filminde oynamayacağını açıklamış bu yüzdende tüm fanlarından büyük tepkiler almıştı. Neyse ki böyle bir şey gerçekleştirmedi ve yaptığı açıklamayla Harry Potter serisinin sonuna kadar filmde olacağını açıklayıp tüm severlerinin yüzünü güldürdü.. (aferin ona :P)

Daniel Radcliffe - 10. sırada
Bu yaz Daniel'i yine Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmiyle gördük(tabii biraz daha öfkeli olarak.) Fakat bu yıl onu asıl olarak gündeme taşıyan çıplak pozlar vererek bir çok hayranının şok geçirmesine neden olan "Equus" adlı tiyatro gösterisi olmuştu.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dan ve Emma Yahho'da en popüler ünlüler arasında...
« Yanıtla #41 : 04 Ocak 2008, 17:55:39 »
Hey maşallaahhh ;D Nazar değmesin :P ehehehe ;D Sağol paylaşım içinn,,, :)

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dan ve Emma Yahho'da en popüler ünlüler arasında...
« Yanıtla #42 : 04 Ocak 2008, 19:13:06 »
Olm bunu ben çevircektm ama oldu mu :P
Teşekkürler hakan saol :)

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
Sıradaki Film Melez Prens
« Yanıtla #43 : 04 Ocak 2008, 19:15:25 »
Arkadaşlar hepimizin bildiği üzere melez prens sıradaki film
Film hakkında merak ettikleriniz veya en çok hangi sahneyi görmek istediğinizi buraya yazabilirsiniz

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sıradaki Film Melez Prens
« Yanıtla #44 : 04 Ocak 2008, 19:17:02 »
İlk sahnelerini merak ediyorum ;D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.