Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Daniel a inanılmaz şaka..!! (+16)
« Yanıtla #525 : 05 Mart 2008, 12:43:34 »
[youtube]http://youtube.com/watch?v=6nDnPw0fzZU[/youtube]

İşte video. Yorum sizin. Sonuna dikkat etmek gerek.

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #526 : 05 Mart 2008, 13:02:33 »
Gerçekten iğrenç bune harbi gay bu çocuk  :P

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #527 : 05 Mart 2008, 17:28:41 »
Vöhöhöhöhööyyyy hööyy öhöhöhöö oheee ben vidyoyu daha yeni izledim resim hakkında yorum yapmıştımda yani ohe Dan bide karşılık vermiş çüşşşş ;D ;D

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ralph Fiennes 6. Filmde Yok
« Yanıtla #528 : 05 Mart 2008, 19:10:19 »
Yeni filmi In Bruges için promosyon çalışmaları sebebiyle röportaj veren Ralph Fiennes Harry Potter ve Melez Prens filminde olmayacağını ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları filmi için de henüz imza atmadığını söyledi.
Söyleşiden alıntılar ise şöyle:

Melez Prens filminde de olacak mısınız?
    RF:Onların şu anda çektiklerinde oynamıyorum, hayır.

Pekala yiğeniniz rol alıyormuş sizin…
    RF: Benim yeğenim rol alıyor, genç Voldemort rolünde sanırım bir kaç sahnede. Sanıyorum Voldemort’un tonlarca ve tonlarca geçmiş hikayesi diğer bir oyuncu tarafından(Frank Dillane) oynanacak.

Son film için imza attınız mı?
    RF: Hayır, henüz atmadım.

İçinde olduğunuz bu iki filmde kendinizi “yılanlaşmış” halde görmek sizi eğlendiriyor mu?
    RF: Evet, özellikle ilkinin yapımında çok eğlendim. İkincisinde, bence Voldemort daha çok Harry’nin zihnindeki bir duyu halinde, öte yandan Mike Newell’in yönettiği ilk filmde onun mezarlıkta tekrar doğduğu fantastik sahne vardı, ki bunu canlandırmaktan hoşlanmıştım. Filmlerde oynamaktan hoşlanıyorum ama kitapların hiçbir zaman coşkun bir hayranı olmadım. Peşinden gittiğim bir şey değil. Oynadığım ilk filmin öngösterimine katıldığımda, tüm bunların olağanüstü doğasını hissetmiştim.

Sizin için çığlık atan küçük çocuklar olmuş muydu?
    RF: Evet! İnsanların sesleri ve gürültü ve heyecan; büyük bir fenomendi, tüm bu (Harry Potter) olayı. Ve gerçekten düşündüm ki, David Yates’in yönettiği bu son film, özel olarak güzel. Onun stilini yakalamış; olgunlaşmış. Bu kolaylıkla başarı elde etmeyecek bir pazarlamaydı, ama bence sadece filmsel olarak bu yönde gelişti, ve yapımcılar da bu durumu canlı tutabilecek kadar akıllı ve keskin.

*nereden çevirdiğimi hatırlamıyorum onun için özür dilerim kaynak belirtemeyeceğim.
ayrıca işin ironik tarafı voldemort zaten 6.kitapta yoktu yani 6.film için anlaşma yapmaması çok mantıklı gibi geliyor :P[ama ben emir kuluyum yüce admin yaz haberi dedi bende yazdım :P] öte yandan 7.film için umarım bir an önce anlaşma yaparlar.

edit:ilk defa bir haberi çevirip yayınladım o yüzden yanlışlar varsa affedin :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ralph Fiennes 6. Filmde Yok
« Yanıtla #529 : 05 Mart 2008, 19:11:23 »
Böle işin taaa töbe töbe voldemortu okadar iyi canlandıran adamı almamışlar ayıb :P :-\

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #530 : 05 Mart 2008, 19:13:42 »
Sanırım artık Harry Potter serisiyle ilgilenmiyeceğim..En azından filmleriyle..Ciddi anlamda cıvıttılar
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #531 : 05 Mart 2008, 19:15:23 »
taşlarım ben bunları yaa lord voldemort nasıl olmaz iyimi bunların kafası
she's back!!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #532 : 05 Mart 2008, 19:21:18 »
Hımm zaten altıncı kitapta Voldemort yok demişti ece. Belkide paraları bitmiştir hem ne kızıyorsunuz.. :P
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #533 : 05 Mart 2008, 19:22:30 »
Belkide paraları bitmiştir hem ne kızıyorsunuz.. :P

Şakacı adminimiz bizim  :P :P :P :P

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #534 : 05 Mart 2008, 19:22:38 »
Hımm zaten altıncı kitapta Voldemort yok demişti ece. Belkide paraları bitmiştir hem ne kızıyorsunuz.. :P

yazııkkk aramızda para toplayalım ozaman :hemk içine ediolar bazen filmlerin sinir oluyorum kitap süper giderken film ............ :hemk :hemk :hemk
she's back!!

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #535 : 05 Mart 2008, 19:32:29 »
e <tn kitapta voldi yok adamn filmde olması garip olurdu biraz  :P

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #536 : 05 Mart 2008, 19:42:46 »
Alıntı
Ve gerçekten düşündüm ki, David Yates’in yönettiği bu son film, özel olarak güzel. Onun stilini yakalamış; olgunlaşmış. Bu kolaylıkla başarı elde etmeyecek bir pazarlamaydı, ama bence sadece filmsel olarak bu yönde gelişti, ve yapımcılar da bu durumu canlı tutabilecek kadar akıllı ve keskin.

hadi be ordan, kolaylıkla başarı elde etmeeycek bir pazarlamaymıs, o filmerli kitapları okuyup da seven hiç olmamıştır, çoğu şey saptırılmıştır ve çoğu şeye hiç dokunulmamıştır, ksr bakmaasın bunu söyleyen oyuncu ama bu filmler yönetmenin başarısından değil kitap okurlarının merakı yüzünden seyrediliyor!
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."

Çevrimdışı NeziiWizardy

• *
  • 44
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • >>_TokioHoteL_<<
« Yanıtla #537 : 05 Mart 2008, 20:56:42 »
çocuğun üstünden resmen prim bu ne iğrençliktir yaa  :hemk ama bizim ki de prime primle karşılık veriyor böyle şey olmaz iğrençlikte yarış halinde olmaya başladılar bizim türk dizileride başladı zaten hangi dizide ne kadar çok öpüşme... sahnesi varsa o izlenir oldu  >:(

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Mrs.Weasley En İyi Anne
« Yanıtla #538 : 05 Mart 2008, 20:58:30 »

Sunday Mirror'un  haberine göre LoveFilm'in başlattığı ankette  Molly Weasley filmlerdeki en iyi anne seçildi.The Simpsons'ın Marge'ını ve Erin Brockovich'in baş karakterlerini geride bıraktı.

Ayrıca Mrs. Weasley'i canlandıran Julie Walters bir söyleşisinde  perşembe günü Buckingham Sarayı'ndaki ödül töreninde Julie Walters'a ödülünü veren ve büyük bir Harry Potter fanı olan Prens Charles'ın söylediklerini şu şekilde dile getirdi:
"Prens onlarla orada olmanın ne kadar eğlenceli olduğunu düşünüyor."

*ayrıca irem ablaya burdan teşekkür etmek istiyorum o olmasa baya saçma bişey olacaktı bu çeviri :P

too much sugar 
tb

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mrs.Weasley En İyi Anne
« Yanıtla #539 : 05 Mart 2008, 21:24:45 »
ayyy o benim de anneeeemm... ;D züper bi anne o yaa süper... ;D :-*