Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Harry Potter Haberleri
« : 31 Aralık 2007, 20:23:11 »
Atv ana haber merkezinden alınmış olduğu söylenilen son dakika haberi!

Başlığından anlayacağınız üzere... öff... bu haberi tehdit :P ve zorlama üzerine yazmaktayım. İlk yıla belki de (aslında bana kalsa kesinlikle) boş bir sevinçle gireceksiniz ama.. uzatmadan aktaralım:

Bir arkadaşımızın TV de gördüğü üzere, atv kanalında 8. Harry Potter kitabı çıkacağı haberi yayınlandığı bilgisi elimize geçmiştir. Bu haber fos çıkarsa önce sevgili adminimiz magicalbronze'un evi sonra da atv haber merkezi basılacaktır!! (mecidiyeköy idi galiba :D )

Bilgilerinize arz ederim.

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
hakana zarar verme fikri kulağa çok hoş geliyo bu haber fos çıkmalı  ;D

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

nevrim döndü birden opps ben o kitabı okumassam catlarım bi de kulp takar gibi olmasın ama harrypotter artık magicalbronze oldu dilimiz alışmış benimde öle diyesim gelio allah ım inanamıyorum sekizinci kitapppp
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
    • Profili Görüntüle
Ben o haberi izlemiştim ;D (Hatta Mithrandir'le beraber izledik :D ) Belki 8. kitap olarak şu aklımızda kalan soru işaretleri hakkında yazılcak bi kitap vardı, ondan söz ediyor olabilirler... (Biz abimle öyle düşündük.. ;D )

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Açıklamada; Harry'nin ö planda olmuyacağı söyleniyor.Ansiklopedi tadında bir kitap yazar gibime geliyor..
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
    • Profili Görüntüle
Harry Potter Haberleri
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2008, 12:08:37 »

JKRowling.com'un gizli İhtiyaç Odası (Room of Requirment) (masadaki silgiye ardından açılan odanın sonundaki kapının koluna tıklanmalı)
şu an açık, HP karakterlerinin gelecek jenerasyonlarına ait bir harita bulunuyor. Jo bu haritayı kişisel belgeseli için filme alınırken çizdi.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Ynt: İhtiyaç Odası JKRowling.com'da açık
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2008, 12:15:17 »
Süper ya aile ağacına bak Fred kmseyle evlenmemişmi şimdi :D

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
ben diyorum Teddy Lupin'le ilgili olmalı bi seri daha çıkar süper olur :D

Çevrimdışı Mithrandir

• *
  • 43
    • Profili Görüntüle
Ben o haberi izlemiştim ;D (Hatta Mithrandir'le beraber izledik :D ) Belki 8. kitap olarak şu aklımızda kalan soru işaretleri hakkında yazılcak bi kitap vardı, ondan söz ediyor olabilirler... (Biz abimle öyle düşündük.. ;D )
beraber izledik de bunun soru işaretlerini giderecek olan kitap olması fikrini şahsen ve bizzat ben kendi düşündüm :D

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Ece de düşünmüştür :D  Kardeşin dediği şey bozulmaz abisi ama yauu :D abimde hep  yapar bunu delie der beni :D

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
eğer 8.kitap olursa (ki %80 olcak) kesinlikle karanlık lord geri döner jkr böle süprizleri cok sevıo emınımki  ;D

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Aman dönsün bi özledik bi özledik zaten onu :D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Olmaz ya..Şu ansiklopedi cinsi kitaptan bahsediyorlardır..Değil mi  ???

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
ansiklopedi zaten yazılacak onun haricdinde serinin devamı olan bir 8. kitap..

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
Ya ben izledim o haberi  ;D resmen öle dedi.Hayallerim yıkıldı ya şok oldum...Harrypotter a da ben söledim yapmayın bişey ona  ::) ;D