Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Benim annem izlemişti haberi, "Hadi coştun Heri Poootır bitmemiş!" diye bağırdı bana içerden :D
Pff yenisi çıkmasın bea batırır seriyi ;D Ama dediğiniz gibi ansiklopedi tarzı birşey olabilir...

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
bencede ansiklobbedi olsun ya cok uzarsa bozoulur bi süre sora tadında kalması en iisi
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
Ynt: İhtiyaç Odası JKRowling.com'da açık
« Yanıtla #17 : 01 Ocak 2008, 15:13:22 »
off bew süperr bayıldımm
Ne varsa, onlar aldı.

Çevrimdışı NeziiWizardy

• *
  • 44
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • >>_TokioHoteL_<<
devamı ansiklopedi olmalı bencede zaten tadını yeteri kadar kaçırdı jk dumbumu bile gay yaptıktan sonra kimi ne yapar artık bilemiyorum >:(

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
devamı ansiklopedi olmalı bencede zaten tadını yeteri kadar kaçırdı jk dumbumu bile gay yaptıktan sonra kimi ne yapar artık bilemiyorum >:(

katılıyorum yani o dumby meselesi saçmaydı zaten seri bittikten sora sölüo kadın ya
Ne varsa, onlar aldı.

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Ocak 2008, 16:35:26 »
Süper ya aile ağacına bak Fred kmseyle evlenmemişmi şimdi :D

ya bak :( bilerek mi yapıyorsssun, yaramıza tuz basıyorsssun  :'( fred öldü ya abicim, haritada d. (died) yazıyor hatta altında

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #21 : 01 Ocak 2008, 16:37:50 »
Pardon yaf =( Fred'in ölmediğine o kadar alıştırdımki kendimi gerçekten kasten yapmadım bi an hala yaşıyor olabileceğini düşünmüştüm...

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 01 Ocak 2008, 16:54:07 »
ahh jamesin diğer adı siriusmuş ben de sirius yok sanıyordum ;D süpermiş o zman acaba cassy de üye oldu mu bilse sevinçten havalara uçardı ;D ;D ;D

Not: bu arada bizim cassy burada Jensouymuş... ;D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
bence 8. kitabı yazsın üzerine bir de ansiklopedi yazsın ayrıca bence hala çok fazla soru işareti var ayrıca bir hortkuluk daha olduğu konusunda büyük şüphelerim var (mantıklı)  ::) ???

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu haberin ne kadar doğru olduğunu ben de bilemeyeceğim fakat söz konusu haber saat 13:00 sularında ATV'de izledim artı haberi Hürriyet gazetesinde vermiş aynen şöyle yazıyor:

Alıntı
"Time Magazine'e konuşan 42 yaşındaki yazar JK Rowling, serinin en büyük fanı 14 yaşındaki kızı Jessica'nın bu karanıda etkili olduğunu dile getirdi. "Anne, Harry Potter'ı yazmaktan vazgeçmen bana ve diğer hayranlara büyük haksızlık, lütfen devam et" diyen kızının ısrarlarına dayanmakta zorlanığını söyleyen Rowling, ancak serinin ana karakteri Daniel Radcliffe'in (sanırım Harry kastedilmiş ) eskisi kadar ağırlıkta olmayabileceğinin altını çizdi.

Şu sıralar en büyük keyfinin 4 yaşındaki oğlu David ve iki şaşındaki oğlu Mackenzie olduğunu söyleyen yazar, geçen Temmuz ayında piyasaya çıkan "Harry Potter And The Deathly Hallows" dan sonra seriyi bitirdiğini ilan etmişti."

Eh artık bundan sonrasını size bırakıyorum. Bakalım daha neler olacak...
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
Arkadaşlar kimsenin sevincini kursağında bırakmak istemem ama Dünyada o kadar kanal varken, sadece ATV'de böyle bir haber olması garip...

İngilizce içerikli sitelerin hepsine baktım.. tek bir haber bile yok.. sadece bu sitede bilgi var ama o da 8. kitap çıkacak falan demiyor.

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı Selphie

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
Bence 8. kitap çıkmamalı.
Seri tam bitmesi gereken yerde bitti,ve voldemort öldü.(bi daha geri gelmesi imkansız,çünkü onun öldürdüğü insanlar geri geldi. :) )
Böyle bir yalan habere inanmamak lazım,böyle bişey olsaydı önce j.k rowlingin kendi sitesinde yayınlanırdı.(ve birçok Harry Potter sitesinde.)
Ben çıkmasını istemiyorum açıkcası,çıkmazda zaten ;)
İnanmayın bence :D
Ah! Keşke söyleyebilsem seni ne çok sevdiğimi…
Ama söyleyemem ki!
Ya sen beni sevmiyorsan;
Ya ben senin arkadaşlığına ihanet ediyorsam!
Ve sadece bu yüzden, sadece bu yüzden
Seni sonsuza dek kaybedecek olursam…
İnan bana birtanem! Ben sensiz yaşayamam…
Huzur veren o güzel gözlerini;
Kaybetmeyi asla ama asla göze alamam…

selin.

haberi duyunca çok şasrdım bende atvde ama cıkmasını istemem dersem de yalan olur ya..
ansiklopdi olsun bence de zaten kitaabı batırmış bitircem diye :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
Seri tam bitmesi gereken yerde bitti,ve voldemort öldü.(bi daha geri gelmesi imkansız,çünkü onun öldürdüğü insanlar geri geldi. :) )
Böyle bir yalan habere inanmamak lazım,böyle bişey olsaydı önce j.k rowlingin kendi sitesinde yayınlanırdı.(ve birçok Harry Potter sitesinde.)
öldürdüğü insanlar geri geldi derken??????

Çevrimdışı Selphie

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
öldürdüğü insanlar geri geldi derken??????

Voldemortun öldürdüğü insanlar,voldemort ölünce geri gelmedi mi?  ??? ???
Harry nin annesi,babası ve diğerleri... ::) :D
Ben geldi diye hatırlyorum ;)
Ah! Keşke söyleyebilsem seni ne çok sevdiğimi…
Ama söyleyemem ki!
Ya sen beni sevmiyorsan;
Ya ben senin arkadaşlığına ihanet ediyorsam!
Ve sadece bu yüzden, sadece bu yüzden
Seni sonsuza dek kaybedecek olursam…
İnan bana birtanem! Ben sensiz yaşayamam…
Huzur veren o güzel gözlerini;
Kaybetmeyi asla ama asla göze alamam…