Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #285 : 07 Temmuz 2015, 04:57:15 »
İlk Nokta güzel indirimler yapmış cidden. Gayet güzel bir yığıntı ile beraber siteden ayrıldım. Ayrıca İlk Nokta'nın kelepir bölümüne girerseniz eğer özellikle Laika'dan çıkan kitapların ne kadar ucuza gittiğini göreceksiniz. Almayı düşünüyorsanız kaçırmayın derim. :)
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #286 : 10 Temmuz 2015, 08:12:28 »
Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler, bugüne özel %50 indirimde.

http://www.idefix.com/kitap/kizil-gokler-altinda-kizil-denizler-scott-lynch/tanim.asp?sid=WMD6DDZBWG5G9A306234

Edit: Yine üşenmedik liste hazırladık :).

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Rom: 12
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #287 : 11 Temmuz 2015, 03:29:49 »
Babil'den Enpara ile alışveriş yapan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Şimdi ben bir alışveriş yapacağım ancak kampanyaya göre 100 TL'ye kadar bu indirim geçerli. Ve müthiş şanslı biri olan ben, öyle bir sepet yaptım ki tamı tamına 104 lira tutuyor. :D Bu durumda 50 liralık bir indirim alır mıyım yoksa, kampanya geçersiz mi oluyor?
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #288 : 11 Temmuz 2015, 03:38:33 »
Babil'den Enpara ile alışveriş yapan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Şimdi ben bir alışveriş yapacağım ancak kampanyaya göre 100 TL'ye kadar bu indirim geçerli. Ve müthiş şanslı biri olan ben, öyle bir sepet yaptım ki tamı tamına 104 lira tutuyor. :D Bu durumda 50 liralık bir indirim alır mıyım yoksa, kampanya geçersiz mi oluyor?
50 lira alırsın niye almayasın fazla fazla sağlıyorsun limiti ayrıca ne alırsan yarısı 100 olmak zorunda değil sadece max 50lira kazanabilirsin;)
Acelen yoksa bayramda al ekstradan %5 indirim var

Çevrimdışı hyp0thesis

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #289 : 11 Temmuz 2015, 10:12:50 »
Merhabalar,

Belirleyeceğim bazı serileri (tek kitaplar da olabilir tabi) toplu olarak almayı düşünüyorum. Bu gibi durumlarda yayınevlerinden toplu alım indirimi ya da satın alma işlemi yapılabiliyor mu? Yoksa yine ilknokta vb ortamlar üzerinden gerçekleştirmek daha mı mantıklı?

Hiçbir böyle bir durumu deneyimleyen ya da duyan/gören oldu mu?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #290 : 11 Temmuz 2015, 13:12:50 »
Kitap fuarlarında oluyor bazen o dediğiniz. Tamamen yayıncının o anki ruh haline bağlı diyeyim. Ama şu son 2-3 yıldır fuar indirimleri internet fiyatlarının yanında çok komik kalıyor. Mesela bu yıl %20-25'ti İthaki standındaki indirim aralığı. İlknokta'da ise %40.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı hyp0thesis

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #291 : 12 Temmuz 2015, 16:53:43 »
Hmm pek bir mantığı yok gibi yani. Çok teşekkürler ilgin için.

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #292 : 14 Temmuz 2015, 19:26:18 »
50 lira alırsın niye almayasın fazla fazla sağlıyorsun limiti ayrıca ne alırsan yarısı 100 olmak zorunda değil sadece max 50lira kazanabilirsin;)
Acelen yoksa bayramda al ekstradan %5 indirim var

İndirim kuponu falan mı dağıtacaklar bayram için yoksa tüm kitaplardan mı %5 düşüyorlar?
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #293 : 14 Temmuz 2015, 20:23:38 »
BayramGeldiHosGeldi

Bunu indirim kuponu kısmına yazınca %5 düşüyor sepetten ama bayramda şimdi değil :)

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #294 : 14 Temmuz 2015, 20:29:14 »
Teşekkür ederim. Deneyeceğim.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #295 : 15 Temmuz 2015, 15:32:49 »
İdefix %10 hediye çekim var. İsteyene kullandırabilirim. Son 3 gün :)

Not: sadece bilindik üyelere...

Edit: Marius'a verdim.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #297 : 15 Temmuz 2015, 22:07:34 »
Evlerine ateşleeer gümüşleeer! \o/
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #298 : 15 Temmuz 2015, 23:02:57 »
Aman İhsan ağbi duymasın!

Spoiler: Göster
Son Kurtadam bugün ilknokta.com'da %50 indirimdeymiş.
1 lira bile vermem :D

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #299 : 23 Temmuz 2015, 17:54:42 »
D&R da bazı kitapları 5tl ye veriyorlar. Bugün Cevahir AVM'dekinden King'in Kara Kule'sinin çizgi romanlarını aldım. 6 kitap 30 lira tuttu. Mutluyum :)
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele