Kayıt Ol

Narnia Filmleri Çekim Hataları (Bloopers)

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Narnia Filmleri Çekim Hataları (Bloopers)
« : 14 Ocak 2011, 05:44:50 »
Bu iki filmin de en bayıldığım noktalarından birisi bu çekim hataları.. Muhtemelen linkleri film başlıkları altında vermişimdir ama arada kaynamasını istemedim. Oyuncuların doğal hallerini, mizah güçlerini ve birbirlerine esasında ne kadar bağlı olduklarını yakından görmek insanı ısıtıyor cidden.

Buyrun; Aslan Cadı ve Dolap filminin çekim hataları;

http://www.youtube.com/watch?v=GZGoz94w8GU&feature=related

Bu da Prens Caspian'ın çekim hataları;

http://www.youtube.com/watch?v=W1Ilc89l2AA

Check the gate!  :D

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı zeynepdurmaz

• *
  • 23
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Narnia Filmleri Çekim Hataları (Bloopers)
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2011, 15:59:14 »
çok eğlenmişler ya ! =DD

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2011, 18:04:46 »
Aile gibiler. :D
Birinci filmin çekim hatalarında Skander Keynes biraz aşırı hareketli görünüyor. Lakin sebebi karakteri değil, yediği şekerlemeler, Türk lokumları. :D
Onu da belirtelim. :)

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2011, 19:41:41 »
Videoları izlerken gülmekten sandalye başında zor durdum. :P Özelliklede Aslan, Cadı ve Dolabın çekim hatalarında oyuncularla birlikte eğlendim. Birbirleriyle çok samimiler(Beyaz cadıda buna dahil :P ). Ki buda olanlara dahada bir sevimlilik katmış.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2011, 19:56:34 »
Ben en çok beyaz cadının Minatorlar eşliğinde şarkı söyleme performansına bayıldım orada. Sonrasında Skander Keynes'ın William Moseley'e "Babam olduğunu sanıyorsun ama değlisin" repliğini söylerken kelimelerin ağzında büzüşmesi sonucu oradan kaçarak uzaklaşması ve uzaktan "Soorrry!!" diye bağırması da mükemmeldi ahaha! Yalnız Peter kral olduktan sonra başında tacı ile bir kızla dans ediyor hatta kız yerleri öpüyor..O sahneyi çözemedim. Gerçi daha hala birinci filmin DVDsinin bütün esktra sahnelerini izleme şansım olmadı..İnanılmaz dolu bir DVD..

Çok var benim favori blooperım ya..Ama Caspian'daki favori blooperım William'ın kapının kolunu koparması ve kopardığı halde bir şey olmamış gibi devam etmeye çalışamsı! Ahahha! Ayrıca Skander ile yaptığı dans figürleri de çok orjinal! :D

Çevrimdışı zeynepdurmaz

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2011, 20:20:22 »
:DD ben en çok Aslan Cadı ve Dolabın başını seviyorum =D elinde kürelerle en ciddi yerde geçiyorlar xDD
bir de prens caspian da Lucy nin I am not crazy dedikten sonraki gülüşü çok iyi ! =D

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2011, 12:33:38 »
Dün Aslan Cadı ve Dolab'ın oyuncu ve yönetmenli yorumu versiyonunu izledim. Orada neredeyse blooper'ların sebeğlerini, neden olduğunu açıklıyorlardı. Skander Keynes'in bir çok davranışını Türk lokumuna bağlıyorlardı. Onun için özel getirmşler Türkieyden lokumu. Övüp övüp bitiremediler. :D

Çevrimdışı zeynepdurmaz

• *
  • 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2011, 18:35:52 »
zaten Skandar çok seviyormuş Türk lokumunu ! çekimler sırasında 100 den fazla yemiş aç insanım  :hihi ;D ;D

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2011, 19:52:26 »
38 parça yemiş toplamda evet. ;D
Yalnız Türk lokumu hakkında şöyle bir yargısı var kendisinin, film yorumlaması sırasında söyledi;

İlk parçayı aldığınızda ölene kadar bunu yiyebilirim diyorsunuz, mükemmel bir tadı var lakin 3. parçadan sonra sizi tıkıyor ve yiyemiyorsunuz. Günün sonunda midem oldukça bulanıyordu, çok fazla yemiştim. Diyor.. Andrew Adamson da "Şimdi bir tane ister misin?" diyor Skander da "Hayır böyle iyiyim teşekkür ederim" diyor.. William'da "Yani ömrünün sonuna kadar tadı bu kadar güzel olan Türk lokumundan uzak duracaksın öyle mi?" diyor Skander da "Hayır ama şimdilik bir süre uzak durmayı tercih ediyorum" diyor. :D

Baya baya meşhur yani oralarda buralar. :D

Çevrimdışı hipogrif

• *
  • 18
  • Barney :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2011, 21:37:50 »
Çok şekerler ya :D
Ζήσουν για πάντα στα αστέρια, όπως η Orion
Sonsuza dek yıldızlarda yaşa avcım
                             Artemis

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #10 : 21 Ocak 2011, 23:03:43 »
3. Film çekim hatalarının bu kadar eğlenceli olacağını sanmıyorum sanki..

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2011, 12:10:31 »
3. Film çekim hatalarının bu kadar eğlenceli olacağını sanmıyorum sanki..
Bencede bu kadar eğlenceli olamayacak zaten filmde de yokluklarını hissediyoruz  :-[
 Beni favorim Prens Caspianda Peter'ın kapı kolunu koparması ve sanki hiç bir şey olmamış gibi rolünü yapmaya devam etmesi birde Peter'ın kaleyi feth etme sırsında merdiveneden yuvarlanıp gene hiçi birşey olmamış gibi devam etmesiydi :D Skandar ve peter'ında dansı çok hoş   :D Beyz cadı ve pevensie kardeşlerin yakınlığıda çok hoş :)
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2011, 19:38:06 »
Sizlere şiddetle Prens Caspian filminin oyuncu ve yönetmen yorumlu versiyonunu izlemenizi tavsiye ederim. Filmde farketmediğimiz ve film çekilirken yaşadıkları bir çok ayrıntıyı paylaşıyorlar izleyici ile.. Özellikle William ve Skander'ın atışmaları çok tatlı. :D

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Ocak 2011, 17:55:42 »
I'm not CRAYZYYY!!! :)

Ceddry Edain