Sissoylu 3 “Çağların Kahramanı” Ön Siparişte!

sissoylu-3-ust

Sissoylu Serisi’nin üçüncü cildi Çağların Kahramanı raflardaki yerini bu hafta alıyor!

Akılçelen Kitaplar sözünü tuttu ve Brandon Sanderson’ın sevilen epik fantastik serisi Sissoylu’nun merakla beklenen üçüncü kitabını çok bekletmeden bizlere ulaştırdı! Çağların Kahramanı adlı üçüncü cilt bugünden itibaren tüm dijital kitap satış mağazalarında ön siparişe açılmış durumda. Okurlarla buluma tarihiyse 3 Mart!

Kitabın arka kapak yazısı ve tanıtım metni şu şekilde:

sissoylu-3Son İmparatorluk’u yıkmak için Lord Hükümdar’ı öldürmek gerekliydi… Acaba bu bir hata mıydı?

Dört bir yanı saran ölümcül sislerin, giderek artan kesif kül yağışlarının ve asla olmadığı kadar şiddetli bir şekilde yaşanan depremlerin yeniden ortaya çıkmasının ardından, Vin ve Elend Lord Hükümdar’ı öldürmenin iyi bir fikir olduğundan artık o kadar da emin değiller.

Çok uzun zaman önce, dünyayı yaratan iki ana varlıktan biri olan Harap’a her şeyi yok etmesini mümkün kılacak nihai bir güç vadedilmişti. Oyuna gelen Vin Harap’ın Miraç Kuyusu’ndan kurtulmasına neden olmuştu ve şimdi, Harap bu gücü kullanmaya niyetli.

Sissoylu Üçlemesi’nin son kitabı, ilk iki cildin muştuladığı her şey sunuyor okuyucusuna. Kökleri dizinin önceki kitaplarında bulunan bağlantılar netleşiyor, sık sık rastladığımız gizemler birer birer aydınlığa kavuşuyor ve taşlar âdeta tek tek oturuyor yerlerine. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Çağların Kahramanı nefes kesici sürprizlere gebe.

Çağların Kahramanı, bugüne kadar benzerini okumadığınız özgünlükte ve cesurca kaleme alınmış bir final kitabı.

Çevirisini Utku Tönel’in, redaksiyonunu Koray Sel’in, son okumasınıysa Serdar Tosun’un üstlendiği 592 sayfalık Çağların Kahramanı’nı şimdiden sipariş edebilirsiniz. Keyifli okumalar!