Wreck It Ralph 2 Yolda

wreck-it-ralph-ust

Disney’in sevilen animasyonlarından Wreck It Ralph’in devam filmi için çalışmalara başlandı!

Ülkemizde Oyunbozan Ralph adıyla gösterime giren ve video oyunu karakterlerinin hayatını esprili bir dille beyazperdeye taşıyan Wreck It Ralph çok yakında ikinci filmiyle bizlerle olacak.

Yeni maceramızda etrafı yıkıp dökmekte üstüne olmayan Ralph’in yanı sıra ilk filmde hatalı bir araba yarışı oyunu karakteri olarak karşımıza çıkan Vanellope von Schweetz de yer alacak. Kahramanlarımızın bu seferki hedefiyse internet…

İlk filmin yönetmen ve senaristleri Rich Moore ile Phil Johnston müjdeli haberi geçtiğimiz gün Facebook üzerinden verdiler ve çok heyecanlı olduklarını belirttiler. Moore senaryoyu yazmaya Zootopia’yı çekerken başladığını ve internetle alakalı bu yeni bölüm için çok büyük planları olduğunu duyurdu. Johnston ise şu sözleri ekledi:

İnternet dünyası Ralph ile Vanellope’yi göndermek için harika bir yer. Kapsamı ve ölçüsü çok büyük, ayrıca komedi olasılıkları da sonsuz.

Hatırlayacağınız üzere ilk filmde Bowser, Sonic, Ryu ve Zangief gibi pek çok karakteri görmüş ve oldukça eğlenceli bir film izlemiştik. İkilinin internet dünyasıyla ilgili ne gibi fenomenleri tiye alabileceğini düşünmek bile heyecan verici doğrusu.

Wreck-It Ralph 2 için belirlenen gösterim tarihi ise 9 Mart 2018.