Kayıt Ol

“O” Yeniden Beyazperdeye Adım Atıyor!

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
“O” Yeniden Beyazperdeye Adım Atıyor!
« : 10 Nisan 2015, 16:59:00 »

Korku gerilim ustası Stephen King’in en korkutucu (ve aynı zamanda en çok sevilen) romanlarından olan O (It), yeniden beyazperdeye aktarılacak.

Bir dönemin çocuklarına sadece adıyla kabuslar gördüren bir filmdi “O.” Hepimiz Pennywise adlı tekinsiz “palyaçonun” mazgallardan baktığı o dehşet dolu sahneyi hatırlamıyor muyuz hâlâ korkuyla?

Haberin devamı için buraya tıklayabilirsiniz.

Haber: Bahri Doğukan Şahin

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: “O” Yeniden Beyazperdeye Adım Atıyor!
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2015, 17:33:16 »
Filme çekilenler arasında bir bunu bir de Rose Red Konağı'nı sevmiştim. Stephen King'in anlatım sadeliği filmlere güzel bir şekilde yansımıyor malesef.

Cary Fukunaga True Detective de ürettiği atmosferi bu filme de geçirebilirse ilkine göre daha korkunç bir film gelebilir.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
“O” Filmine Dair Yepyeni Detaylar
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2015, 09:44:57 »

“O” Filmine Dair Yepyeni Detaylar

Stephen King’in en başarılı eserlerinden biri sayılan ve dehşetengiz palyaçomuz Pennywise’ı (maalesef) hayatımızın unutulmaz bir parçası hâline getiren “O” yepyeni detaylarla karşımızda.

Pennywise'ı oynayacak yeni aktör büyük ölçüde belli oldu. Hem de ses testlerinde yönetmenin aklını başından alarak... Ayrıca filmin iki bölümden oluşacağı, bunun nedenleri ve diğer detaylar da açıklandı.

Haberimize sağ salim ulaşabilmek için kanalizasyon giderlerinden uzak durun!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
O’nun Yönetmeni Filmden Ayrıldı
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2015, 23:31:23 »

O’nun Yönetmeni Filmden Ayrıldı

Stephen King’in en meşhur romanlarından biri olan O’nun yeniden çekilen filmi bu sefer kötü bir haberle karşımızda.

Son zamanlarda çekimleri iyice hız kazanan, iki bölümden oluşacağı kesinleşen, hatta yeni Pennywise’ı kimin canlandıracağı bile belli olan O, yönetmenini kaybetti. Detaylar haberimizde.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
Andrés Muschietti “O”yu Yönetebilir
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2015, 14:23:35 »

Korku gerilim ustası Stephen King’in en korkutucu (ve aynı zamanda en sevilen) romanlarından olan O‘nun (It) yeniden beyazperdeye geleceğini sizlere nisan ayında yazdığımız bir haberle duyurmuştuk.

Şimdiki haberimiz ise, filme yeni bir yönetmen bulma çabaları ile ilgili. Detaylar portalımızda.

Haber: Halil İbrahim "Acmert" Çiçek, B. Doğukan "DenaroForbin" Şahin.