Kayıt Ol

Canina

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Canina
« Yanıtla #30 : 18 Mart 2010, 22:57:21 »
Bir kaç dakika sonra cüce yanınıza geldi ve bakındı. "Benim adım Tharadin. O elf kızı nedir?" diye sordu huysuzca.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #31 : 18 Mart 2010, 23:00:30 »
Canina ellerini ateşte ısıtarak "Bende Canina. Ormanda yaşarım. Bu elf kızına gelince... Kendi hikayesini kendi anlatması daha doğru olur bence."dedi cüceye. Sonra da; "Senin hikayen nedir cüce efendi? Kim bu büyücüler? Anlattıklarından pek bir şey anlamadım doğrusu. Biraz daha açıklayabilir misin?"

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 18 Mart 2010, 23:32:30 »
"Thay'ın Kızıl Büyücülerini bilir misin?" diye sordu. "Her neyse. Thay diyarına 100 senedir kimse girmiyor ve çıkmıyordu. Söylenen göre hepsi Lichlere dönüşmüştü Spellplague sonrası. Tahmini olarak iki sene kadar önce bazı gezginler Thay'a girme cesaretinde bulunmuşlar. Ancak ne köle, ne bir ceset, ne de bir tek yaşam belirtisi görmemişler. Bulabildikleri tek şey kuzeye doğru giden izler olmuş."

Ateşin karşısında çantasını açtı ve matarasını çıkardı. Canina'yı süzdükten sonra bir matara da ona attı. "Cüce birası." dedi kısaca. "Sonra, özellikle benim halkım arasında söylendiler yayılmaya başladı. Moradin adına, korkunç söylentilerdi. Kuzeyde bir yerlerde, unutulmuş bir kale ve zindanlar zincirinden bahsediliyordu. Buzfısıltısı Tacı denilen bir taca dair fısıltılar hemen beraberinde geldi. Böylelikle kışı kontrol altına almışlar. Elbette herkes bunlara saçmalık dedi. Ancak görüyorsun ya, gerçekten kış gelmesi gerekenden erken geldi ve beni kovalayan cesetler vardı." Cüce bile bunu söylerken titredi.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #33 : 18 Mart 2010, 23:37:49 »
Canina matarayı önce kokladı, sonrada dev bir yudum aldı. Elf kızına baktıktan sonra kafasını cüceye çevirdi ve konuştu. "Yani bu büyücüler doğayı altüst ediyor ha." dedi homurdanarak.

"Cüce kovalayan cesetler..." diye düşündü mataradan bir yudum daha alırken.

"Ve görünüşe göre bu herifleri durdurabilecek pek kişi yok etrafta." dedi merakla cüceye bakarak.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 18 Mart 2010, 23:48:37 »
"Üç hafta önce kardeşimi Mithral Hall'a gönderdim. On kere gidip dönmüş olurdu ancak hala haber yok. Ne oluyor bilmiyorum ancak Kuzeye yakın yerlere olanlar, kırık baltalar adına, gerçekten hoş değil." kafasını salladı.

"Ben, Spellplague zamanını gördüm elvat, sen bir insansın. Ve inan bana dünyanın sadece bir iskeleti şu anda gördüğün. hangi devlet karşı gelecek? Ben yüz senedir herhangi devletten bahsedildiğini görmedim. Cücelerin, İnsanların ve diğer halkların sancakları yok artık. Eski güven ve ittifaklar yok. Moradin adına hiç bir şey yok, çürüme ve bozulmadan başka!"
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #35 : 19 Mart 2010, 00:36:11 »
Canina kafasını kaldırarak "Ama bir direniş olmalı. Elbet insanlar çıkıp bu kötülüğe karşı savaşmak isteyeceklerdir. Halkım zayıf değildir. Cücelerde öyle. Eğer halklar birleşirse, üstümüze her ne geliyorsa alt ederiz. Tek ihtiyacımız olan bir lider." dedi şevkle. Bu savaşa katılmak istiyordu. İyiliğin son damlaları da kar altında kalırken, durup izleyecek değildi. Eğer bir ordu toplanıyorsa gidip katılacaktı.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 19 Mart 2010, 09:40:15 »
"Luskan, Neverwinter ve pek çok büyük kent bomboş veya yıkıldı. Hangi güç toplanacak? Halklar sadece kendi şehirlerini kurtarmak adına kıçlarını kaldırırlar artık." diye homurdandı cüce.

O sırada elf kızı kıpırdandı. Doğrulmaya çalıştı ama acı bir inlemeyle geri yattı. "Neredeyiz?" dedi.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #37 : 19 Mart 2010, 18:14:56 »
Canina anında yerinden kalkarak kızın yanına gitti ve doğrulması için ona destek oldu. "Crags Dağlarının eteklerindeki bir mağaradayız. Merak etme burada güvendeyiz." dedi kıza bakarak.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 19 Mart 2010, 20:08:05 »
"Güvende olmak mı?" dedi. Derin derin nefes aldı. "Kuzeyden gelen büyük bir ordu var. Lurkwood'dan beri koşuyorum ve kötü haberlerim var. Pek çok şehrin yıkıldığını ve katledildiklerini gördüm. Kuzeyde hiç güzel şeyler olmuyor..." Ardından yaralarına baktı ve dua etmeye başladı. Bir kaç dakika sonra yaraları çok daha iyi gözüküyordu.

"Adım Liala." dedi kısaca. Siyah pelerinini altından çekip üstüne serdi bir battaniye gibi.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #39 : 19 Mart 2010, 20:23:12 »
Canina afallayarak iyileşen yaralarına baktı. "Bir rahip olmalı" diye düşündü ve konuştu, "Her ne geliyorsa, cüce efendi onların buraya girmesini önleyecek bir hokus pokus yaptı. Şimdilik burada güvendeyiz. Ama uzun vade de birinin bir şeyler yapması gerekiyor." dedi. Biraz durakladıktan sonra ekledi, "Belkide Waterdeep'de ki insanları uyarmalıyız. Sadece bir kaç günlük mesafede. Eğer ordu oradan geçecekse bütün halk katledilecektir. Onlara haber vermeliyiz." dedi kararlı bir sesle.

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 19 Mart 2010, 20:31:36 »
"Aslında, şey, sadece arkamdaki girişi engelledim. Hem daha ismini bile bilmiyorum." diye homurdandı cüce.

Kadın ise pek bir şey demedi, sadece kafasıyla onayladı ve "Çok susadım." dedi hafifçe.
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #41 : 19 Mart 2010, 20:54:34 »
Canina şaşkınlıkla cüceye bakarak "Ne demek sadece arkamda ki girişi kapadım! Diğer girişler ne olacak?" diye haykırdı. "Ve adımı da sana söylemiştim bira göbekli. Ben Canina" dedi. Cücenin yaptığına inanamıyordu. Zaten hiçbir zaman cücelerden hoşlanmamıştı. Ona göre "göbeği" yere yakın olandan korkulması gerekirdi.

Elf kızı su isteyince su matarasını çıkartıp uzattı. Ve ekledi "İstersen cüce birasıda var."

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 19 Mart 2010, 20:59:14 »
"Göbeğimde hiç bir şey yok, kalın kafalı." diye homurdandı. "Hem siz gelmeden önce gayet rahattım ben burada."

Kadın suyu içti. "Cüce birası güzeldir. Ancak hayır, yola çıkacaksak, Kolcu Canina, bence oldukça dikkatli olmalıyız."
#rekt

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #43 : 19 Mart 2010, 21:21:11 »
Canina cüceyi duymazdan gelerek şevkle "Bence hemen yola koyulmalıyız. Kendini nasıl hissediyorsun?" dedi Liala'ya

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 19 Mart 2010, 21:31:19 »
"Daha iyi..." dedi. Yağmur iyice hızlandı. "Yağmur yerini kara bırakmadan gitmeliyiz bence de." ve ayağa kalktı.
#rekt