Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Dark Sword

Sayfa: [1]
1
Oyunlar / Dark Void
« : 20 Şubat 2010, 21:50:50 »
Dostlarım oyunu kurdum.Oynamaya başladım.Zor da olsa(kontrol açısından)ilk savaş kısmını bitirdim.Sonra bi adet abla ile birlikte tünel tarzı bir yere girdik.İyi bir yer ama araya giren bir videodan sonra ablamız ortadan kayboldu.Sanırım onu aramamızı istiyorlar ama nasıl yola devam edeceğimi bilmiyorum.
Önümüzde küçük bir engel var.Üstünden atlayamıyoruz.Yanından geçemiyoruz.(Resim karesi de alamadığımız için bir şey gösteremiyorum)Tek olay oraya(Engele)yaklaşınca C+(l yada ı) harfi çıkıyor.Basıyorum(aynı anda,sırayla,tersten vs)ama bir şey olmuyor.C ye basınca sadece o engele doğru gidip yere çömeliyor.
Ne yapmalıyım?

2
Bilim & Teknoloji / New Apple I Pod Thouch(8GB)
« : 19 Şubat 2010, 22:11:42 »
Dostlarım bir siteden biriktirdiğim sahte para birimi ile bu ı pod u almaya karar verdim.Ama bir sorum var.Acaba bu ı pod dan arama yapılabiliyormu?İnternet,safari,video,müzik tarzı özelliklerini biliyorum ama arama yapabiliyormuyuz?

3
Oyunlar / Hercules(Soru)
« : 19 Şubat 2010, 16:30:53 »
Bu oyun kadar sevdiğim başka bir oyun yoktu eskiden.Eskilere gidip oyunu buldum ama "Hercules is not installed run setup from the CD" hatası aldım.Ne yapmalıyım?

4
Miras Döngüsü / Tahminler..
« : 06 Şubat 2010, 20:34:55 »
4.Kitap ile ilgili tahminlerinizi alalım.Son süvari kim olacak,Galbayı kim öldürecek,kehanetler ne derece doğrulanacak.. gibi..
İlk tahminim;
Angelina'nın baktığı falda Eragon'a"Herşey kaybedilmiş gibi göründüğünde ve gücün yetersiz kaldığında Kuthian kayasına git ve Ruhlar Dehlizini açmak için Adını söyle"demişti.
Bana kalırsa Eragon sevdiği birini kaybedecek yada Varden'in başına kötü bir şey gelecek.(Murtagh'ın Eragonun orada olmadığı bir sırada Vardeni yok etmesi yada Galbatorix'in çok sayıda Acı duymayan asker göndermesi örnek gösterilebilir.)Sonra Eragon bir şekilde(muhtemelen Arya'nın veya Glaedr'in yardımı ile gerçek adını bulacak.Gerisinde ise şu veya bu şekilde Ruhlar dehlizini(Bana kaırsa Galbatorix'in depo ettiği eldunarileri)bulacaktır.Gerçek adını söylediği anda ruhlar serbest kalıp Eragon'a yardıma geleceklerdir...
Sizin tahminlerinizi de alalım.

5
Oyunlar / Doom 95(Nostaji)Soru
« : 30 Ocak 2010, 16:05:53 »
Arkadaşlar;Doom 95 oyunu 80 ve 90ların en sevilen oyunlarından biri idi..(Tabii 80ler başından itibaren,90lar ise tam ortasında geldiler).Dostlarım oyunu buldum.Ama maalesef çok kısa sürdü.Doom 2 yi indirdim ama bilgisayarım süper olmasına karşın genede çok ama çok kasıyor.Evet evet doom 2 çok ama çok kasıyor..(Yani COD 6'nın kasmadığı bir bilgisayarda doom 2 kasıyor :D,nasıl iş bende anlamadım)Neyse buna bir çözüm bulamadım.Sizden isteğim eğer bileniniz var ise doom 1 in herhangi bir modunu,yamasını,patchini vermenizdir.Tabii açıklaması ile..

6
Oyunlar / Centaur'lar ile ilgili oyunlar(Soru)
« : 25 Ocak 2010, 12:50:59 »
Dostlarım;Orta çağ ve mitolojiye olan merakımı diğerlerinden daha fazla bir varlık çekti.Centaur(At adamlar)
At adamların bulunduğu ama strateji olmayan,Mount Blade,Dragon Age gibi bir oyun var mı?D&A tamami ile savaş oyunu değildi ama genede bol aksiyonlu bir oyundu.Ona benzer,oyunda centaur olabileceğimiz yada centaurlarla savaşabileceğimiz bir oyun biliyormusunuz?

7
Oyunlar / Dragon Age
« : 21 Ocak 2010, 21:15:44 »
Arkadaşlar bilenlerin olduğundan emin olduğum bir oyundan bahsedeceğim.
Dragon Age oyununda hızla geliştim ama gördüğünüz bölümdeki kapılar beni durdurdu.
Bu 2 kapıdan hangisine gidersem beni diğer kapıya ışınlıyor.Ne yaptıysam çözüm bulamadım.
Yardım edecek biri varsa sevinirim.
Spoiler: Göster

Spoiler: Göster
.jpg

8
Miras Döngüsü / Eldunari
« : 03 Ocak 2010, 13:59:03 »
Arkadaşlar;4. Kitabın isminin Eldunari olacağı hemen hemen belirlendi.Peki bu kitap çıktığı zaman otomatik olarak haber almamızın bir yolu varmı?
E-mail şeklinde bir mesaj ile'4.Kitap olan Eldunari satışa sunulmuştur' gibi bir mesaj almak gibi bir imkanımız var mı?

Sayfa: [1]