Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - poe

Sayfa: [1]
1
Güncel / Kayıp Rıhtım ailesine açık davet
« : 02 Ocak 2016, 21:54:26 »
Arkadaşlar Gölge e-Dergi 100. sayısı bahanesi ile Gölge e-dergi yazar-çizer-okuru  toplanıyor. Sizi de her zaman yanımızda gördüğümüz desteğinizi aldığımız  dergimizi sahiplendiğiniz için o gün yanımızda görmek istiyoruz.https://www.facebook.com/events/1074887135889519
etkinlik sayfasında afiş var ama eklemeyi bilemediğim için eklerseniz sevinirim...

2
Kurgu İskelesi / Ben de bilmiyorum...
« : 26 Mayıs 2014, 22:43:05 »
Kılıcını çekip pazılarının bütün kuvveti ile indirdi...

Bir keyif anıydı onun için. Şarap testisini getiren Tuta'nın kafasını, sadece yanındaki fahişeye nasıl hızlı kılıç çektiğini göstermek için, ikiye bölmüştü.Tuta'nın kafasından kan akmadı bile. Keskin kılıç kafatasını hızlıca çenesine kadar ikiye ayırmış ve yine aynı şekilde kılıcın pürüzsüz yüzünün yaladığı beyninin kıvrımları bir kalp gibi titriyordu.


3
Duyurular / Gölge e-Dergi KAHRAMAN dosyası
« : 17 Aralık 2012, 20:49:23 »
Gölge e-Dergi olarak ara sıra dosya hazırlamayı seviyoruz. Belki dosya hazırlamak sosyal olmamız için bir ortam da hazırlıyor. Yine de size sormadan edemeyeceğim.
Konu başlığı (Benim) KAHRAMAN(ım) olan bir dosyada okuduğunuz kitapların, izlediğiniz filmlerin, oynadığınız oyunların (Benim) KAHRAMAN(ım) dediğiniz karakterlerini yazabilir misiniz Gölge için?
1 Mart'a kadar süremiz var.
Dergi yayın tarihi 1 Nisan (e-dergi diye hakir görmeyin biz ancak 1 ayda hazır ediyoruz dosyalara gelen yazıları) Dosyayı Kayra Keri Küpçü ile birlikte hazırlıyoruz.
Kimin ne yazıp çizeceğine bakmak isterseniz Facebook'ta bir etkinlik sayfası yapıp kahraman isimlerini alıyoruz. (Kendi kahramanımı yazacağım-çizeceğim kısmını dikkate almayın. O konuda henüz bir kararımız yok. )
İletişimi bu başlık altından, facebook sayfasından yada hayalsaati@gmail.com'dan kurabiliriz.
Kolay gelsin...

 :fight:

Sayfa: [1]