Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Jedmau

Sayfa: [1]
1
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: JBC Yayıncılık Soru Hattı
« : 14 Kasım 2011, 18:56:31 »
Evet kitabımız sonunda çıktı. Şuan için

Tuyap Kitap Fuarı 2. Salon Laika Standı
Kadıköy Buyulu Ruzgar
Beyoglu Gon Cizgi Roman
Internet uzerinden www.jedbang.com

adreslerinden alım yapabilirsiniz.

Gelecek hafta itibari ile tüm kitap evleri ve internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Sevgiler
Ertan

2
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: JBC Yayıncılık Soru Hattı
« : 19 Ağustos 2011, 13:01:06 »
Öncelikle bu kısmı açan kayıp rıhtım yönetimine ve burda sorularımızı yanıtlayan yayınevinde ki arkadaşlara çok teşekkürler. Benim ilk sorum deadpool'la ilgili çıkış tarihi hakkında 2012'den daha net bir cevap belli oldumu yoksa hala belirsizmi ve hangi hikayesini yayınlamayı düşünüyorsunuz? Bir de umbrella academy'i ne zaman raflarda görebiliriz acaba?

Merhaba,

Umbrella Academy şu an basıkda ve Eylül ayı itibari ile tüm kitapçılardan alabilirsiniz. Dilerseniz www.jedbang.com üzerinden indirimli olarak Ön Sipariş verebilirsiniz.

Deadpool konusunda şu an için hiç bir zaman veremiyoruz. Bunu verememe nedenimiz ise çok yoğun bir Star Wars yayın akışı sağlamak istememiz. Ama bu demek değildir ki Deadpool basılmayacak. Sadece doğru zamanı kolluyoruz.

İlk hikayemiz Suicide Kings olacak.

Sevgiler

3
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: JBC Yayıncılık Soru Hattı
« : 19 Ağustos 2011, 12:59:03 »
İmzanıdaki internet sitesini ne zaman açmayı planlıyorsunuz acaba? Uzun zamandır yapım aşamasında. :)

Yeni çıkacak olan Star Wars: The Old Republic için aynı adı taşıyan kısa bir çizgi roman serisi yayınlandı. Buna el atmayı düşünüyor musunuz?

Merhaba,

Sitemiz hala yayın aşamasında ama 2-3 ay içerisinde bitirip açmayı düşünüyoruz.

Old Republic serisi ilgimizi fazlası ile çekiyor. :) Her an girebiliriz.

4
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: JBC Yayıncılık Soru Hattı
« : 28 Temmuz 2011, 16:17:58 »
Sayın Jedmau, benim sorum şu: Sizce Umbrella Akademi serisinin ilk çizgiromanı ne zaman çıkacak? Niye hala editorial çalışması bitmedi? Çok merak ediyoruz!!!

 :elf :elf :fight: :fight: :inca :inca :inca :inca :inca

Bu hafta bitirirseniz Sayın Cubor , kitabı bu ay raflara koyabiliriz. :) Haftaya görüşmek üzere.

5
Yayınevleri Soru Hattı / Ynt: JBC Yayıncılık Soru Hattı
« : 28 Temmuz 2011, 16:17:26 »
Sonunda!

Knights of the Old Republic ve Legacy serilerini çevirmeyi düşündüğünüzü söylemiştiniz. Bu projeler ne oldu acaba? Bu ikisi için büyük bir heyecanla bekliyorum. Bir de Klon Savaşları'nın basılıp satılması neden bu kadar uzun sürüyor acaba? Seriye başladığınızdaki hedeflerinizde kısa bir süre içinde tüm seriyi basmak vardı. Bir sorun çıktı, yarım kalacak diye korkuyorum hep. Türkiye'de çizgi roman piyasasını görünce kaliteli ekibinize rağmen ister istemez bu tür düşüncelere kapılıyor insan. :)

Klon Savaşlarında ki gecikme aslında tamamen bizim kendi kararımızıdı. Geçen sene Eylül ayından hem Darth Vader Özel Cildi hemde Klon Savaşları Cilt 6yı çıkartmıştık. Daha sonra Fuar için yayın cıkarmak isteyip istemediğimizi sormuştu okurlarımız. Şöyle bir yeni çıkan yayınlara baktığımızda inanaılmaz bir yığılma vardı o dönemde. Ve bizde kitabımızı o yayın ırmağının içine atmak istemedik. Daha sonra yeni yayın bolluğu her ay artarak devam etti ve okuyucularımız bütçesini zorlamamak hemde yayınlarımıza gereken ilgiyi daha yoğun gösterebilmek için bir süre ara vermeyi doğru bulduk.

Zaten halı hazırda çizgi romanlarımız gayet iyi satıyor. Çıkan romanlarımızın herbiri ilk 4-5 ayını doldurmadan 1.500 adet sınırını geçiyorki Vader Şu an 3.000 küsür adetlerde.

Şu konuda içinizi rahatlatmak isterim , Jbc Yayıncılık olarak asla başlayacağımız bir seriyi yarım bırakmayacağız. Ne olursa olsa serilerimiz tamamlanacaktır. Aksamalar olabilir , fazla uzun olmayan gecikmeler olabilir ama asla işimizi yarım bırakmayacağız ki asla yayın çıkarma sıkıntımız maddi sorunlar ile ilgili olmadı , sadece işlerimiz yoğunluğu ve piyasanın gidiş durumu yayınlarımızın çıkma tarihlerini belirleyecektir.

6
Oyunlar / Ynt: Star Wars: The Old republic ve HUN'lar
« : 28 Temmuz 2011, 11:52:49 »
Türkiye'nin en olgun guildlerinden biri , Oyunun ilk gunu sabırızlıkla bekliyorum. Yaşasın HUN

7
Çizgi Roman & Manga / Ynt: Umbrella Academy
« : 08 Temmuz 2011, 16:02:53 »
Teşekkürler arkadaşlar desteğiniz ve güzel yorumlarınız için.

8
Çizgi Roman & Manga / Ynt: Umbrella Academy
« : 06 Temmuz 2011, 15:00:20 »
Bencede Kıyamet Senfonisi olmalı :)

Sayfa: [1]