Kayıt Ol

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - mithrandir21

Sayfa: 1 2 [3] 4 5
31
Zaman Çarkı / Ynt: Zaman Çarkı Serisi Kitapları
« : 06 Mayıs 2015, 10:40:52 »
Yeni Bahar'ı bulup satın alan ya da evinde öncesinden olan ev adresini ve evin boş olduğu saatleri söylerse mennum olurum.

32
O kadar çok tekrardan basmalarını istediğim kitaplar var ki, nedense hep de İthaki'nin bunlar,
Arthur C. Clarke - Bir Uzay Efsanesi (ciltli)
Arthur C. Clarke - Ramayla Buluşma
Robert Jordan - Yeni Bahar
Vakıf Serisi falan filan diye bu liste uzarda gider. Ama ben burdan soru yerine yayınevine sitem etmek istiyorum, hemen hemen elinizdeki tüm yazarların en az 2 tane romanına ulaşmak imkansız ve bu durumu düzeltmek için hiçbir hareket yapmıyorsunuz, en azından 250şer tane basssanız bu romanlardan müşterilerinizi ne kadar mennun edersiniz, satacak çünkü bu kitaplar

33
12 Kitap çevriliyor mu yoksa vallahi fena heyecanlandım, 6:45 fiyaskosundan sonra bu haber çok iyi geldi ama Gedik Savaşları yakışmadı gerçekten, Kan Şarkısı' nı alsam mı almasam mı diye düşünüyorum artık.

34
Robert Jordan - Yeni Bahar tekrardan basılacak mı? Malum sahaflarda bile bulunmuyor maalesef

35
Fiyatı çok uygun gerçekten ama sayfa sayısından ötürü tabikii. Sayfa sayısı çok çok az geldi, diğer 2 kitabın yanına biraz kötü duracak gibime geldi nedense. Biran yayınevi hiç yapmamış olmasına rağmen kitabı böldü mü diye düşündüm ama Amazon' dan baktım orjinali de 172 sayfaymış moralim bozuldu gerçekten.

36
İnşaallah biraz toparlamaya biraz şonuç verdirmeye çalışır diye ümit ediyorum.

37
Kraliyet Meydanı / Ynt: Yeni Satılıklar Geldi Haanııım!
« : 07 Nisan 2015, 18:15:30 »
İyi kazançlar, sürekli bekliyorum ki bir arkadaşımız Robert Jordan - Yeni Bahar için bir ilan açşa diye ama çok fazla birşey istiyorum galiba.

38
Spoiler: Göster
Catelyn Stark'ın cesedini nehirden çıkardığını inanınki hatırlamıyorum, diğer türlü düzenlediği saldırıları ve bir sürüye liderlik ettiğini bildiğim için merakım artmaya başladı ama benim esas isteğim Arya ile buluşsun ya da Freyler' e bir saldırı düzenlesin Walder' ı akşam yemeği olarak kullansın :D

39
Film görmezden gelinecek şekilde ama gerçekten. 1989 yapımı Michael Keaton' un oynadığının yeri bende başkadır hele ki Parliament Sinema Kulübü' nde ilk hafta gösterilmesi, 1 hafta önceden heyecan yapmam sabırsızlanmamdan ötürü bakış açım her zaman farklıdır.

40
Bale'nin giymiş olduğu kıyafetteki maske kısmı nedense hiç hoşuma gitmiyor.

41
Brandon Sanderson / Kralların yolu
Forum özel kitap yarışmasında kazanmıştım. Açıkçası kitabın bu kadar akıcı ve dolu dolu olması beni şaşırttı. Kitabın her bir sayfasını heyecanla okuyorum. Şimdilik gayet iyi yavaş yavaş aksiyon da başlıyor gibi. 900 sayfa ilk başlarda bitmez gibiydi ama kitabı okudukça daha da içine daldım ve sayfalar artık birbirini kovalıyor. İnşallah kitabın tamamı böyle devam eder.
Kitap ebatı normal, puntolarda biraz daha normal boyutlarda olsaydı kaç sayfa olurdu bilemiyorum, Sissoylu ile ikisi bende mevcut ama @lucasyekatarina nın dediği devam kitapları çıkmadan başlamayı ben de düşünmüyorum. 6 aydır Zaman Çarkı' na başlayacaktım Rus Klasikleri okumaktan başlayamadım bir türlü ama 2 gün sonra Zaman Çarkı'na başlayacağım bende.

42
Uzun zaman sonrasında seriyi okumaya başladım. Kılıçların çarpışması ilk cildini okuyorum. Yüzüklerin Efendisi ve diğer serilerde olduğu gibi televizyon veya sinemadaki uyarlama ile kitabın ne kadar farklı olduğunu bir daha görmüş oldum.

Karakter bazlı anlatıma Gediksavaşları Efsanesinden yabancı değilim ancak kesişmeler yeni bir heyecan katmış romana.

Ne diyelim okuyun, okutturun :)
Kılıçların Fırtınası' nı okuyorsunuz galiba :) . Yanlış anlamayın niyetim sizi düzeltmek değil ama bu 2 kitabın ismi hep karışıyor :)
Benim için de karakter bazlı anlatım bu seri ile ilk oldu ve hoşuma gitti, yanılmıyorsam Zaman Çarkı' da bu şekildeymiş bakalım tüm seriyi tamamladım önümüzdeki ay da başka bir dünyaya dalacağım.

43
Robert' in isyanı bana göre de yapılacak gibi geliyor ama Fatih Aegon ile ilgili kitap çıkarsa ilk onunla ilgili sezonu da izleyebiliriz.

44
Arkadaşlar Nymeria ve Arya hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim, sizce buluşabilcekler mi veya buluştuklarında neler olabilir sizce, ben şahsen Nymeria ve sürüsünden Freylere bir saldırı bekliyorum. Bu arada Ejderhaların Dansı' nın daha ilk bölümünü okudum onun için 2. kitapta bir hareketlenme oluyor mu bu konuda bilmiyorum.

45
Öyle yapıcam artık :)

Yolu da öğrendim

-Telefonla konuşup rafa ithakinin tolkien kitaplarının oraya baktırdım. Yokmuş.
-Gittim baktım yok.

Kusura bakma internete giremedim birkaç gün cevap yazamadım onun için, satılmış demek ki çünkü gördüğüme eminim

Sayfa: 1 2 [3] 4 5