Kayıt Ol

Reklamlarrr...

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Reklamlarrr...
« Yanıtla #15 : 05 Şubat 2008, 22:43:47 »

sonra o blendax reklamlarındaki "saçlarımı bilmem ne yapıyorumo yumuşuyo" muhabbeti abi salakmısın sen kız saçını savurdu diye pembe tişört mü giyilir de get ya...

Sana burda %100000000000 katılıyormm ;D ;D ;D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2008, 22:46:32 »

sonra o blendax reklamlarındaki "saçlarımı bilmem ne yapıyorum o yumuşuyo" muhabbeti abi salakmısın sen kız saçını savurdu diye pembe tişört mü giyilir de get ya...

Ben de kesinlikle katılıyorum ;D Abi manyaklık hem reklamda hem oğlanda hem kızda zaten ;D
O Doberman almak istedi, benim aklım Fifi'deydi! [Düpedüz saçmalık, doberman dururken o şey alınmaz!]
Üstelik bir de şu var ki çocuk kızın sevgilisi değil adeta kölesi. Bu sebeplerdendir ki Blendax'ın reklamı reklamlıktan çıkmıştır ;D

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Şubat 2008, 22:47:16 »
her türlü yağ reklamına kıl olurum arkadaşım hepsi saçma mesela o benecol müdür nedir onun reklamında oynayıptao yağı yiyenlerin hepsi daha erken geberir eminim :P
sonra omo reklamlarının sloganı ne kadar saçmadır "kirlenmek güzeldir" bunun hakkında bir sürü şey söyleyesim var ama banlanma gibi bi isteğim yok :P
sonrao ülkerin çikolata vs. reklamları :-X  öl geber ben bile daha iyi senaryo yazarım,senaryoları yazanlar bi gün bunları okursanız gelecek nesiller için istifa edin lütfen yalvarıyorum :hemk

sonra o blendax reklamlarındaki "saçlarımı bilmem ne yapıyorumo yumuşuyo" muhabbeti abi salakmısın sen kız saçını savurdu diye pembe tişört mü giyilir de get ya...

evet kinimi döktüm :P kısacası hiç bir reklamdan-türk yabancı yapım farketmez- hoşlanmıyorum

bu sölediklerinin hepsine katılıyorum ayrıca o kirlenen çocukların yaptıklarını ben yaparsam annem kimbilir bana ne yapar :D ayrıca şampuan reklamı ne ölee öğğğ yani hiç inandırıcı değil hıh
burdan yetkililere sesleniyorum lütfen şu çikolota reklamlarını iştah açıcı şekilde yapmayın gecenin bir vakti canımız istiyor nerden bulcaz şimdi.... >:(
Bilginizee..... :D ;D
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Şubat 2008, 23:28:46 »
ay anam ona bakarsanız siz ohoooo yapılan bütün rekalmlar saçma :D en çokta saçma olanlar yabancı ülkelerde yapılan reklamlara bzm türklerin duplaj yapması :D

bide bi sakız vardı bi tane çocuk ağzına bi sakız atıo sonra (olayda bi köpekte var hatırlarsınız belkim) köpeğe doğru üflüo falan köpek ağızına yapışıo falan bu hele iğrenç ötesi bişiy :D :D :D :D

Turkcell den başka reklam izlemem :D :D
Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #19 : 05 Şubat 2008, 23:35:33 »
ahaha biliyorum onu vividentin reklamı onu ilk gördüğümde :hönk böyle kalmıştım xDDD

too much sugar 
tb

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Şubat 2008, 23:38:12 »
ondan ala iğrenç rekalm varmı yahu hala iğrenç reklam tartışıonuz :D :D diğer iğrenç reklamlara 1000 basar :D :D :D uuuhahahahhaha
Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2008, 20:49:45 »
En sevdiğim reklam Anadolu Hayat Emeklilik ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 08 Şubat 2008, 20:52:51 »
En sevdiğim reklam Anadolu Hayat Emeklilik ;D

+Grup Emeklilik :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 08 Şubat 2008, 21:55:17 »
pınar beyazın okyanusuna hastyım :D -iikidogdunkemiiik!-benkemikdiilim!-kemiksiiin-tamamtamam! :P

okan bayülgenin seslendirmelerine hastayım! :P
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2008, 23:00:55 »
Turkcell petrol ofisinde galiba o güzeldi :D :D ve Cola-Cola
Köstebeğe hayranım  :oyy
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Şubat 2008, 02:03:14 »
Doğruu,İşteShel,Pınar Beyaz :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 09 Şubat 2008, 17:48:23 »
Ben de kesinlikle katılıyorum ;D Abi manyaklık hem reklamda hem oğlanda hem kızda zaten ;D
O Doberman almak istedi, benim aklım Fifi'deydi! [Düpedüz saçmalık, doberman dururken o şey alınmaz!]
Üstelik bir de şu var ki çocuk kızın sevgilisi değil adeta kölesi. Bu sebeplerdendir ki Blendax'ın reklamı reklamlıktan çıkmıştır ;D

evet yah aynen ıhyy fifi ymiş :öğk
yok o oturmak istedi ben dans etmek... yok o futbol oynamak istedi ben ponpon kız olmak istedim saçlarıma baktıkça o da pon pon kız oldu .... :P :P allam yaa

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 10 Şubat 2008, 11:16:03 »
Hımmm evet Turkcell reklamı çok güzel şu işşşşte-shell hesabı ;D

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 10 Şubat 2008, 11:26:03 »
ben artık turk reklamlarını aştım  :P bakınız bmw reklam adamlar isi biliyor senaryo zuper abartısız harika olmus aşırı begendim  ;D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LVTVYpZ9ivA&NR=1[/youtube]
Just an act
An impossible divorce
That put the life in to you
It’s too late to abort

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 10 Şubat 2008, 11:45:35 »
Kesinlikle Denize katılıyorum süper bi reklam ;D ;D