Kayıt Ol

Genel Oyun Tartışmaları

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Genel Oyun Tartışmaları
« Yanıtla #105 : 04 Mart 2014, 21:31:28 »
http://www.youtube.com/watch?v=JpY7IbRnneI

Batman: Arkham Knight, Yeni bir Batman oyunu!

PS4, Xbox One ve PC için çıkacak. Tarih olarak 2014 demişler sadece. Oynanışla ve konuyla ilgili bir şey hariç bilgi yok. Rocksteady'ye geri dönüyormuş seri. Arkham Origins güzeldi ama bir Arkham Asylum değildi hani, umarım bu Arkham Knight Asylum'a, olmadı Arkham City'ye daha yakın olur.

Bir şey hariç demiştim ya, işte o bir şey aslında çok süper şahane muhteşem bir şey benim için.

BATMOBILE KULLANABİLECEĞİZ!

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #106 : 11 Mart 2014, 23:10:00 »
Witcher 3 bu kez üzdü.

"The Witcher 3'ün yaratıcılık sınırlarını genişleten, çıtayı yükselten, türü genel olarak daha ileri götüren bir oyun olmasını istiyoruz. Oyuncuların geniş, açık bir dünyada unutulmaz bir yolculuk yaşaması bizim için en önemli şey. Bir yandan seçme özgürlüğünü korurken bir yandan da doğal bir şekilde akan, muhteşem bir görsellik ve işitsellikle anlatılan bir hikâye yarattık. Bu büyüklükte ve bu komplekslikte bir proje son aşamalarında özel bir ilgi gerektiriyor. Detaylar ince ince elden geçirilmeli, tekrar tekrar testler yapılmalı."

"Şu ana kadar yaptıklarımızı kısa süre önce gözden geçirdik ve oyunun çıkış tarihi konusunda bir seçim yapmamız gerekti. Yaptığımız seçim zordu ama üzerinde iyice düşünüldüğünde son derece de açık ve barizdi. Oyunu planladığımız gibi bu yılın sonlarına doğru da çıkarabilirdik. Ama bizi tatmin edecek ve oyuncuların bizden beklediği kalite seviyesini yakalayabilmemiz için birkaç aya daha ihtiyacımız olduğuna karar verdik. Böylece The Witcher 3: Wild Hunt'ın çıkış tarihini Şubat 2015 olarak belirledik."

"Sevgili oyuncular, sizi tahmin ettiğimizden daha fazla beklettiğimiz için üzgünüz. Ama aynı zamanda oyunun beklediğinize değeceğine inanıyoruz."

Kaynak: Oyungezer
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 12 Mart 2014, 09:42:29 »
Ben üzülmedim bu habere. Erteliyorlarsa vardır bir bildikleri. Başka firmalar gibi erteleyip erteleyip önümüze hiçbir şey değişmemiş olarak getirmiyorlar. CD Projekt Red'e güvenim tam :).

Beni mutlu eden bir şey de gördüm bu haberde, OGZ'nin sayfasında herkes olumlu yaklaşmış. Kimse sövmemiş. Herkeste bir güven söz konusu. Bu da firmanın bir başka güven göstergesi.

Geç olsun güç olmasın. Ne de olsa serinin son oyunu. Adına yakışan bir son için bence Şubat 2015'i beklemeye değer :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 12 Mart 2014, 13:54:02 »
Orası öyle, bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum. Ama işte... Bu yaz çıkacak diye ümitlenirken önümüzdeki kışa ertelenmesi ister istemez hayal kırıklığı yarattı bende. Neyse... Düzgün çıksın da, gerisi boş :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 30 Nisan 2014, 21:45:20 »
Witcher müziklerinde tanıdık bir enstrüman: :P

http://instagram.com/p/nVMaw3C76P/

Edit büdüt:

Bir tane daha video gelmiş: :D

http://instagram.com/p/nnV5qOi73K/
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 30 Nisan 2014, 23:35:37 »
Vay, çok ilginç :) Keşke sesini de duyabilseydik.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 05 Haziran 2014, 19:35:35 »

Age of Mythology, Steam'e geliyor!

Evet, yanlış duymadınız. Age of Mythology Extended Edition, Steam'de dijital olarak satışa çıkacak. Oyun için Age of Empires II'yi HD'ye dönüştüren aynı ekip çalışıyor. Henüz çıkış tarihi ya da başka bir ayrıntı açıklanmasa da sadece bu haber bile sevindirici.

Age of Empires II HD'yi Steam'e kazandıran ekip, Twitch.tv'de yaptıkları canlı yayının son dakikalarında(43.41) üstte gördüğümüz görseli yayınladı. Yani haber feyk değil, gerçekten sevinebiliriz.

Bu duyuru gelmeden uzun süre önce, Age of Mythology'nin Steam'e geçmesi için şöyle bir imza kampanyası başlatılmıştı fanlar tarafından. Bekleyişimiz uzun olsa da sonunda oyunun Steam'e geleceğini görmek çok sevindirci. Bu imza kampanyasının başarısı sonucu mu, yoksa zaten planları dahilinde olduğu için mi oyun Steam'e geliyor henüz bir bilgimiz yok.

Umarız daha iyi multiplayer imkanları da sunarlar oyunculara ve bol tanrılı ve titanlı günler geçiririz.

Artık fanlar kendileri yama tasarlamaya başlamışlardı, kesinlikle profesyonel bir şekilde.Bu iyi oldu..
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 06 Haziran 2014, 04:17:13 »
Ciri, Ciri, Ciri!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HtVdAasjOgU

Sword of Destiny'i okumuş azınlığa sesleniyorum! Kaderinin kılıcının iki köşesi vardır ve siz o cümlenin devamını çok iyi biliyorsunuz :D. Videoda da bu alıntıyı yapmış olmaları beni benden aldı.

Not: Triss, Geralt ve bir kadının daha olduğu bir kare var ya, oradaki Yennefer mı? Saçları hariç göz rengiyle giyimi ona çok benziyor *-*.

Ama Ciri <3!

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 06 Haziran 2014, 10:14:50 »
Facebook linkine yazdığımı buraya da yazayım bari. :P "Shut up and take my f-fu--f.cking orens!"

Sword of Destiny göndermesinde ağzımın suları aktı resmen yea. (Ciri'nin tasarımını beğenmedim ben yea bu arada. Kitapları okuduktan sonra Triss'i de pek beğenmediğim gibi. :D Tabii bende daha Ciri hala çocuk, ileride ne olur bilemem.)

Geralt'ın yanındaki kadını görünce gözüm direk kolyesine takıldı. Yani, yüzde doksan dokuz Yennefer diyorum o kadın. Geralt da sağına Triss'i soluna Yennefer'i takmış... Vay argadaş!
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 06 Haziran 2014, 14:04:03 »
Oynanış ve tasarımlar da beni benden aldı. O Igni ne güzel alevler saçıyor öyle.

Ak saçlarına kurban, gel Rivialım gel.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 06 Haziran 2014, 14:55:37 »
Sesine kurban Geralt!!! İşi gücü, her şeyi resmen fırlatıp attım ve videoyu üç kez pörtlemiş gözlerle izledim! Böyle *-*

Ciri! Sonunda geldi! Olur mu olmaz mı diye düşünürken adamlar öyle bir şekilde sundular ki... hem de Sword Of Destiny alıntısıyla birlikte. Ve Yennefer! Kuzgun saçları ve kolyesi onun Yennefer olduğunu gösteriyor. Ama biraz fazla masum bakışlı mı olmuş ne? :P Ben daha haşin, burnu havada ve daha kadınsı olarak hayal etmiştim onu. Burada daha çok genç kız gibi duruyor.

Peki ya Nilfgard İmparatoru Emhyr var Emreis? Tahtta oturup Geralt'a Ciri'yi bulmasını söyleyen kişi o. Geralt onunla işbirliği mi yapacak? Ne ali cengiz oyunları dönecek kim bilir gene? Of, çok heyecanlı! Pre-order yapmamak için kendimi zor tutuyorum XD

Pre-order demişken, Gog.com önceki oyunlara sahip olanlara %20 indirim yapıyor. Üstelik oyunu Gog dışında bir yerden almış olmanızı da ZERRE kadar umursamıyorlar. Sadece girip oyununuzu kaydediyor ve indirimi kapıyorsunuz. Hem de Bonus içeriklerle beraber.

http://www.gog.com/thewitcher3/en

Oyungezer'in haberini aynen kopyalıyorum:

Alıntı
Ön sipariş verince %10 indirimden faydalanacaksınız. Eğer elinizde ilk iki oyunun gog.com versiyonu varsa bu indirim artacak. Eğer elinizde bu oyunların Steam versiyonu varsa indirimden faydalanmak için aktivasyon anahtarınızı gog.com'a yazmanız yeterli. Bunun dışında Witcher Adventure Game'e multiplayer kapalı beta anahtarının da sahibi oluyorsunuz. Bunun da dışında ön sipariş verdiğinizde Neverwinter Nights: Diamond Edition kazanmış oluyorsunuz. Daha bunun da dışında The Witcher: House of Glass çizgi romanı ve soundtrack'in 4 şarkı fazla içeren daha uzun versiyonu da sizin oluyor. Bitmedi, son olarak Collector's Edition ile verilen artbook'un dijital versiyonu da sizin oluyor. Wallpaper, avatar gibi ekstraları saymaya gerek yok. Fazla yorum yapmadan, maaşallah deyip geçeyim.

Collector Edition'da da Witcher madalyonu varmış. Tabi fiyatı 150 dolar :P Ah, ah...

Kitapları okuduktan sonra Triss'i de pek beğenmediğim gibi. :D

Bana da tam aksine ikinci ve üçüncü oyundaki Triss kitaptakilere daha yakın geliyor. Özellikle ilerleyen kitaplarda şunu fark ediyorsunuz. İlk oyundaki Triss, Yennefer gibi davranıp konuşuyor. İkinci oyundaki Triss ise kitaptakine sadık. Saçlarının kahverengi yerine kızıl olması hariç tabii.

Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 06 Haziran 2014, 15:21:34 »
Alıntı
Ama biraz fazla masum bakışlı mı olmuş ne? :P Ben daha haşin, burnu havada ve daha kadınsı olarak hayal etmiştim onu. Burada daha çok genç kız gibi duruyor.

Aynen katıldım. Yennefer'ın duruşu onun o kaprisli, yanar dönerli halini pek yansıtmıyor. Daha kadınsı mı, hmm. Yennefer her zaman çok gençti. Zaten Geralt da onun geçnliğine çok kez dikkat çekiyordu yauv.

Yalnız Yennefer'ı bir karede görmek hiç olmadı! Ciri'yi görünce oturduğum koltuktan kalkan ben, Yennefer'ı daha uzun görmek istiyorum. Sesi nasıl olacak acaba? Şöyle birkaç karede hareketli ve konuşurken görsek karakterinin tam oturup oturmadığını daha iyi görebiliriz. Belki fikirlerimiz de değişir o zaman.

Not: Yennefer'ı öyle aman aman güzel yapmamaları da aslına çok uygun olmuş *-*. O değil de Geralt <3!

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 06 Haziran 2014, 15:25:11 »
Collcetor's Edition ön siparişi Türkiye'ye yapılmıyor şu an. :( O kolyeden istiyorum!

Fakat bir oyunun (daha çıkmadan) tüm videoları mı insanın tüylerini diken diken eder! Adamlar kesinlikle yaptıklarını nasıl sunmaları gerektiğini çok iyi biliyor.

Charles Dance'in sesi de ne müthiş uymuş arkadaş, duyunca bir garip oldum. Şimdi işin yoksa otur 24 Şubat'a kadar bekle. :(
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 14 Haziran 2014, 22:53:22 »
Shadowrun Returns, Humble Store'da 24 saatliğine 5 dolar.

https://www.humblebundle.com/store
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 19 Haziran 2014, 00:27:35 »
Gog.com'da (witcher'ın yapımcısının yan şirketi) yaz indirimleri devam ediyor. Pek çok klasik oyunu 2-3 dolara kapmanız mümkün.

Ayrıca Magrunner: Dark Pulse adlı bir oyun da sadece bugünlüğüne bedava (Steam linkini verdim, daha iyi görebilirsiniz oradan). Oyunun açıklamasındaki şu cümle dikkat çekici: When technology meets Cthulhu!

http://www.gog.com/
Try to hide if you dare.