Kayıt Ol

31. İstanbul Kitap Fuarı 2012

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: 31. İstanbul Kitap Fuarı 2012
« Yanıtla #75 : 29 Ekim 2012, 09:53:11 »
Ben paneşde kesin varım. Gerekirse TÜYAP'ta kalırız :D . Bir de evet saat konusunda bilgilendirirseniz iyi olur. Ben saat 9.00 dan 18.00 a kadar oradayım son pazar. Son cumartesi de panel dolayısıyla saat 12.00 gibi gelip 19.00 gibi başlayan panelin sonuna kadar kalacağım :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 29 Ekim 2012, 10:09:19 »
Cumartesi gelecek arkadaşlarla saat 15.30'da girişteki gazete standlarının önünde buluşalım.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 29 Ekim 2012, 13:19:37 »
KoyuBeyaz şöyle demişti abla:

Alıntı
İkinci Pazar olsun. Son gün en rahatı.

2. pazar görecekmişiz kendisini.

Okudum ve kabul ediyorum.

2. Pazar gelebileceğim ben de ancak Yosun Abla. :)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #78 : 29 Ekim 2012, 22:06:37 »
Şu an söz veremiyorum, belirsiz biraz. Vakit biraz daha yaklaşsın da öyle konuşayım. Gelirsem pazarlardan birine ya da her ikisine denk getirmeyi düşünüyorum bunu. Yol, yemek, saat gibi konularda çoğunluğa uyarım. Ellerinizden de öperim. :)

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 29 Ekim 2012, 22:09:28 »
Üstümdeki lanetten dolayı ben yine gelemeyeceğim büyük ihtimalle ancak bir günde kitlensek daha bir ay var, herkes belli bir gününü boşaltsa daha güzel olmaz mı? Şu anda gelen yorumlara göre 25 Kasım'da epey gelen var, elbette bir kaç kişi her hafta sonu geleceğini söylüyor ancak biz buna grupça bir buluşma diyorsak bir günde karar kılınması daha mantıklı olmaz mı?

Sözün özü herkes 25 Kasım 2012 Pazar tarihi randevu defterlerinde boşaltsın. Rıhtım olarak birlik beraberlik içerisinde bir etkinlik düzenlensin. Eğer bu tarz olaylarda böyle kopukluklar olacaksa şu tarihler arasında şurada fuar varmış haberi geçilsin sonra üyeler kendi arasında sözleşsin gitsin, beraber toplanalım da gidelim sözleri boşuna sarfedilmesin.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 29 Ekim 2012, 22:19:00 »
İyi de buluşma tamamen zevk işi. Geleceğim diyip de gelmeyen kişiler olursa bu tamamen kendi tercihleri olur. Bizi de etkilemez ki :). Ne onların ne de bizim zararımıza olur.

Herkes istediği gün gelsin yahu. Kime, ne zaman uygunsa gelir, bizlerle olur. Geçen sene 2 Pazar gittik, iyi de oldu. Özetle, normal yoldan devam yahu.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 29 Ekim 2012, 22:37:54 »
Normal bu diyorsanız bu yolda devam edin tabi. Buluşmak, bir araya gelmek zevk işidir ancak bunun bir yolu yordamı olur. Bu kadar özgür takılan grubu ben bizim sitede gördüm sadece, bir arada olabilmek için illa bir otorite olması lazım yoksa herkes yorganı kendine doğru çekiyor. Söylediklerim sadece bu buluşma için geçerli değil genel bir eleştiri.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı mbdincaslan

• **
  • 277
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
    • Baatırdın Sözü
« Yanıtla #82 : 29 Ekim 2012, 22:38:27 »
Fabisad panelinin olduğu gün gelmek istiyorum. Ama 4 seneden uzun süredir yaşadığım İstanbul'da hala adres bulmakta zorlanan bir insanım, eğer buluşulup gidilecekse o gün, peşinize takılabilirsem minnettar olurum.
"Onen i-estel edain, ú-chebin estel anim"

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 29 Ekim 2012, 23:41:52 »
3 gün gitmek yoracak beni. 2. Cumartesi ve Pazar geleceğim sadece.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 29 Ekim 2012, 23:51:48 »
Yosun abla sen de mi ilk Pazar gelmiyorsun :/ ? Ben Hatay'dan sırf bunun için geliyorum, bu kadar da boşaltmayın ilk Pazar'ı...

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 30 Ekim 2012, 23:22:10 »
Sehir disından gelecek olan arkadaslar icin, onlara uygun bir güne yığılma yapılsa daha iyi olur gibi.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #87 : 01 Kasım 2012, 00:35:46 »
23 - 24 Kasım günleri fuarda imza günüm var arkadaşlar. Cuma günü bütün gün standda olacağım, cumartesi büyük ihtimalle yarım gün oradayım. Fuarda olacağım olmasına ama tüm gün oraya çakılmayı planlamıyorum. Biraz gezip dolaşacağım ve kütüphanemi dolduracağım :)

Ne mi imzalıyorum? Yitik Öyküler Kitabı 2...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 01 Kasım 2012, 02:07:11 »
Ne mi imzalıyorum? Yitik Öyküler Kitabı 2...

Şu an Gangam Style şarkısını açtım ve ilginç ilginç hareketler yapıyorum mutluluktan!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "