Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması
« Yanıtla #60 : 22 Aralık 2012, 18:19:21 »
Bostancı'ya gel, oradan tekrar Kadıköy'e gideriz :) Macera olur :)

E kem küm zaten 8 saat otobüs yolculuğu yapacağım. Sanırım yeterli macera olur bana :D Son dakikada gelmiyorum diyeceğim sandınız değil mi? :D
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 23 Aralık 2012, 00:25:24 »
O vakit buluşmadan önceki son mesajı da atayım.

Umarım hepimiz için keyifli ve eğlenceli bir gün olur. Eh, buluşmada ben olduğuma göre -haliyle- aksi bir durum yaşanmayacak! 8)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 23 Aralık 2012, 00:43:25 »
Artistlik yapmayalım sayın Tunç. O kadar kar buz dediniz yolda 1 tane kar tanesi görmedim, hani ona göre gelmeyecekler başka mazeretlerle gelsinler :)
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 23 Aralık 2012, 17:33:36 »
Evinize dağılmışsınızdır çoktan o yüzden belirteyim:
Gidemeyen bizler sizden detaylı bir yorum ve bolca fotoğraf bekliyoruz. (En azından tüm katılımcılardan yorumu kesinlikle bekliyoruz. :) )
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 23 Aralık 2012, 17:36:51 »
Eski dostlarla bir arada olmanın yanı sıra, yeni yüzlerle tanışmak nasip oldu ve çok keyifliydi. Çok mu uzun oldu ne? :P
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 23 Aralık 2012, 17:41:00 »
Abi süpersin bende tam böyle bir şey bekliyordum :D

Not:5. yıl Buluşması yapıldı ama Hazal Abla'nın kitap dağıtacağı yayın hala yapılmadı :(
Abla ben Zoo City kitabını hala almadım :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 23 Aralık 2012, 18:49:07 »
5.yıl yayını 5.yıl kutlamalarında yapılacak. Bugünkü bir buluşmaydı. Daha şenliklere başlamadık yahu. Hep diyorum, o Ocak'ta :). Haksız eleştiriliyorum u_u.

Çevrimdışı mbdincaslan

• **
  • 277
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
    • Baatırdın Sözü
« Yanıtla #67 : 23 Aralık 2012, 18:54:55 »
evimize dağıldık mı? evet dağıldık. ama ben yenibosna'ya gelene kadar hakan izmit'e varmıştır diye düşünüyorum :)

gayet keyifliydi, herkese çok teşekkürler. dansöz yoktu, hayal kırıklığı oldu ama, gelecek sefere artık.
"Onen i-estel edain, ú-chebin estel anim"

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 23 Aralık 2012, 18:59:13 »
Abla 5 Ocak'ta yap yayını o gün Cumartesi. Zaten 5.Yıl yayını 5 Ocakta yapılmalı. :)

Abla ben eleştirmedim. :( Hazal Abla dünkü yayın üstüne bugün cidden benim suçum yok hepsi 21 Aralıktan dolayı, etkisi sürüyor hâla :D

Bu arada Hazal Abla bari sen anlatsan buluşma nasıldı? İthaki'den gelenler oldu mu? Nasıl bilgiler aldınız ? Fotoğraf çektiniz mi? Pasta nasıldı? Halk bunları merak ediyor :D

Veee bomba sorum pilav yediniz mi? Bu arada kafe çalışanları İhsan Abiyi 1 kilometre öteden görüp Rayman çalmaya başladılar diyorlar. Doğru mu Abla :D
Kara Dalamar

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 23 Aralık 2012, 19:20:36 »
Geleceği söylenen kimse gelmedi ne yazık ki :( Coşkun Bey'i özellikle beklerdim, neyse kısmet. Fotoğraf bolca çektik, gün içinde yükleyeceğim. Pastamız da çok güzeldi, gelmeyenler çok şey kaçırdı. 16-17 kişiydik, bol muhabbet, şamata vardı. Amras Ringeril, Canina, Black Helen, DarLy OpuS, dekadans, Eco, Ejderfelaketi, Fırtınakıran, HighLord, Hurin, KoyuBeyaz, magicalbronze, mbdincaslan ve aflarına sığınarak nicklerini unuttuğum birkaç arkadaş daha vardı. Tabi bir de ben :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 23 Aralık 2012, 20:39:41 »
Eve sonunda vardım. Üstüme atılan suçlamalara cevap vereyim u_u.

Şahin, şaka yaptığını biliyorum da burada yanlış anlayacak kişiler de var doğal olarak. Birisi ciddiye alsa hoş bir durum olmaz. Çok da kolay yanlış anlaşılabilir :). Seni suçlamıyorum da, bizim Rıhtım doğum günleri şenlik olduğu için özel ve yarışmalı yayınların da o zaman olacağını bir kez daha duyurayım.

İhsan abimiz yoktu. Kendisi şu ara epey meşgul. Yayınevlerinden gelen giden yoktu. Yosun ablanın söylediği isimlere ek olarak dekadans, Cyberless, emuk ve yeni üyemiz Lao da bizlerleydi.

Güzel insanlarla güzel sohbetlerin olduğu, keyifli olduğu kadar hoş tartışmalara ev sahipliği yapan bir buluşmaydı. Çatlayana kadar özel yapım pastamızdan yedik. Mesela ben eve gelir gelmez maden suyuna sarıldım :P. Buluşma yerinde işi sonlandırmayıp bir de gidip başka bir yerde çaylarımızı yudumladık. Kaliteli ve gülümseyerek hatırlanacak bir buluşmaya imza attık.

Tatlı bir doğum günü oldu :).

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #71 : 23 Aralık 2012, 20:55:39 »
Kıskançlık... :(
Bir an önce fotoğrafları yükleyiniz efenim, bütün gün bilgisayar başında sunum hazırlamaya çalışan insanları çatır çatır çatlatınız. :D
Bu arada pasta nasıl çok merak ediyorum, eminim yine bir şaheserdir. :)
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 23 Aralık 2012, 21:05:52 »

Güzel çıkmışızdır umarım :)

Posterimiz :)

Ve pastamız :)

Ejderha kurban ediyoruz Rıhtım tanrılarına!

Bunu çekmeden önce gülme krizine girdim :)

Orhan Duru'nun kitabı üzerine tartışma.

Bu sefer kafa kopar!

Zafer benimdir!

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #73 : 23 Aralık 2012, 21:20:25 »
Çok güzel ya... :D Orada olmak vardı bugün. :(
Nice beş yaşlara Rıhtım diyor,
Spoiler: Göster
ve soruyorum, o ejderha karton muydu yoksa yenebiliyor muydu? Eğer yenebiliyorsa gıda sanayinde inanılmaz teknolojik gelişmeler yaşanmış. O nasıl bir güzellik öyle! :D
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 23 Aralık 2012, 21:22:18 »
Beyza'ya sarılırken o özürlü el hareketini nasıl yaptım bilmiyorum ama fiziksel engelli falan değilim :P.

En güzel fotoğrafımız bence ejderha kurban ayini olmuş. İlüminati sembolü falan vardı arkamda da, neyse şimdi bunu herkesin içinde konuşmayayım.

Herkes çok güzel çıkmış ve ben nasıl 100 kilo çıkmayı başarmışım, hayret :D. Yaaa işte, siteye koşturmaktan bilgisayar başında otur otur obez oldum u_u. aksldfjsdaf

Not: Ejderha tabiiki yenilebiliyordu. Şeker hamuruyla yapılan pastalarda pastanın üzerinde bulunan her şey yenebilir olur.