Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım 5. Yıl Buluşması
« Yanıtla #75 : 23 Aralık 2012, 21:22:37 »
Yedik onu biz :)

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #76 : 23 Aralık 2012, 21:30:27 »
Benim çocukluğumda hep kartondan olurdu öyle figürler, çocukluğumdan beri de kimse öyle pasta almadı bana, hep küçük dilimler verdiler hepsini bitirmeyeyim diye. :D Ama onu yapana gerçekten saygı duydum, büyük emek. :D
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 23 Aralık 2012, 21:36:58 »
İşte gelseydin sana şekerden ejderha verecektik *-*. Hayatında yeni bir çağ başlatabilirdik!

Böyle de kıskançlığı kamçılıyorum :P. Kötüyüm, kabul.

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #78 : 23 Aralık 2012, 21:42:01 »
Sevgili Rıhtım, bir daha buluşalım mı bu hafta sonu? :P
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 23 Aralık 2012, 22:07:51 »
Siteye ilk üye olduğumda 2. yıl kutlamasına gelmiştim sanırım ilk kez ve "Sitenin ikinci yılı böyleyse, beşinci yılında ne oluruz kim bilir?" tarzı bir muhabbet geçmişti. Ne zaman hatırlasam gülerdim ama bugün tekrar hatırlamam da manidar oldu. Zaman çabuk geçmiş. Vay be *-*

Buluşmada az vakit geçirebildim maalesef ama çok dolu dolu geçen bir bir buçuk saatti benim için. Hergün bir şekilde iletişim içerisinde olduğun insanlarla yüz yüze de sohbet edebilmek ayrı bir keyif. Pastaya diyecek lafım yok zaten. Rıhtım Tanrılarından en büyük dileğimiz de, kendilerine kurban ettiğimiz ejderha karşılığında bizi trollerden korumaları.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 23 Aralık 2012, 22:13:05 »
Şuan elimden Silmarillion'u indirip yavaşça kitaplığa koydum. Ardından elimde zarar verebileceğim bir kitap olmadığından duvarları yumruklamaya başladım. Mağdurum ya :( Orada bende olacaktım :( Olmaz ki böyle. Sizin orada eğlendiğinizi görmem yetmezmiş gibi bir sürü tanıdık simada gördüm :) Ejderha bile kurban etmişsiniz. Kafasını alıp poz veren çok iyi kalpli Ablalarımız bile olmuş ( :D )
Sizi güldürecek bir şey söyleyeyim. Siz orada eğlenceli vakit geçirirken ben uzanarak 4 saat ders çalıştım! Daha saatlerce sövebilirim kadere falan ama forumu bu tip isyanlar için daha fazla kulanmayayım. Son olarak çok eğlendiğinizi görüyor ve sizin eğlendiğinizi bilmekle kendimi avutuyorum :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #81 : 23 Aralık 2012, 22:16:22 »
Ejderhamızı da İslami usullerle kestik efenim. Acı çekmeden öldü. Toprağı bol olsun. (Kasaplıkta Hazal hanımın ne kadar maharetli olduğunu da görmüş olduk. :))

Çevrimdışı Cyberless

• *
  • 7
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 23 Aralık 2012, 22:53:09 »
Güzel bir organizasyon oldu ve sıcak bir ortam içinde geçti. Beklentimi fazlasıyla karşıladı. İyi ve kaliteli birçok yeni insanla tanıştım benim bu toplantıya katılmamın iki nedeni vardı 1. Kayıprıhtım'ın 5 yılda nasıl bu kadar büyüyebildiğini öğrenmek, 2. bölüm arkadaşlarımın fantastik edebiyata ilgileri var ve içlerinden bir tanesi benim üye olduğumu bilmediği için bizzat bana takıl takıl iyi site demişti (bugünde anlatmıştım zaten :) kayıprıhtımda ki arkadaşlarında bizimle ortak yönleri var mıdır -fantastik edebiyat dışında- bunu öğrenmek istedim ve  kayıprıhtım üyelerinin bizim bölüm hakkında direk veya dolaylı olarak bilgi sahibi olması bu anlamda beni çok şaşırttı (sohbette neandertal-sapiens olayı), halk arasında pek bilinen şeyler değildir bu konular bu da benim sizlerin ne kadar kültürlü ve birikimli insanlar olduğunuzu anlamamı sağladı. Karşılıklı bir etkileşim potansiyeli gördüm ve bu ilgimi çekti. Sizlerle yine bir araya gelmek ve sohbet etmek isterim :)

Dipnot: Özgür kusura bakma fazla sohbet edemedik benim jeton gittikten sonra düştü aklımda Özgürcan diye kalmışsın başka zaman telafi ederiz inşallah :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 23 Aralık 2012, 23:07:09 »
O zaman burada daha önce Kayıp Rıhtım'ın daha önce onlar için ne ifade ettiğini söylememiş olanlara şuradan soralım: Sizce Kayıp Rıhtım :)?

5.yılımızdaki projelerimizden biridir bu verdiğim link. Bu buluşmadan sonra ilham gelmiştir diye umuyorum :D. Siz de projemizde dahil olun ^^.

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 24 Aralık 2012, 01:45:31 »
Ya gelemedim ayrıca bir üzüldüm; tanışmayı çok istediğim bir çok kişiyi kaçırdım ayrıca ona da üzüldüm..

Hayır bir de ilk kez bir tasarımım pastaya dönüştü onu göremediğime ayrıca üzüldüm:(

ama bu kadar eğlenmeniz neşeli olmaz zaten yeterince harika.

Mutlu yıllar kayıp rıhtım.

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 24 Aralık 2012, 02:25:27 »
An itibari ile evime ulaşmış bulunmaktayım. Bugün kendimi Bilbo Baggins gibi hissettim çünkü sonunda ne olacağı pek kestirilemeyen bir macera vardı ortada. Bu karda kışta (yokmuş ya öyle bir şey) nasıl zamanında yetişeceğim, ortam nasıl olacak falan filan derken beklentilerimin çok çok üstünde bir deneyim yaşadım. Gündüz 8:30da kahlan amnell ve Magical'ı beklediğim çay bahçesinde mekanın sahibinin bir hancı edası ile yaklaşıp "Yeğenim yorgun görünüyorsun yoldan geldin herhalde, bir çay ister misin?" cümlesiyle başlayan beklenmedik yolculuk arkadaşlarla Vazgal'da buluştuğumuzda daha güzel bir hal aldı. Kah sitenin geçmişinden, kah geleceğinden bahsettik. Ayrıca mbdincaslan bizleri güncel konulardaki konuşmalarıyla mest etti. Üstüne birde pastamızı yedik. Bir süreliğine ömründe birbirini sadece internet üzerinden tanımış olan insanlar sanki yıllardır yan yanalarmış gibi, hep birlikte bir aileymiş gibi hareket etti. Rıhtım'da ne kadar güzel bir kültür yaratmışız o an tekrar hatırladım.

Belki benim için meşakkatli bir yolculuktu ama sizlerle geçirdiğim her saniye için değerdi bu yolculuk.  Tekrar görüşmek dileğiyle.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 24 Aralık 2012, 05:33:03 »
Fotoğraflara baktım da belli ki çok eğlenmişsiniz. Ejderhaya acımadınız mı? Keşke gelebilseydim ya. İnşallah seneye geleceğim.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı mbdincaslan

• **
  • 277
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
    • Baatırdın Sözü
« Yanıtla #87 : 24 Aralık 2012, 13:02:25 »
Ben dedim, ejderha çok güzel dedim, kesmeyin kıymayın dedim. Hazal, Hakan, Hurin, ve bütün üyeler böyle kan ve vahşet kokan kocaman gözlerle bana döndüler, hain Kostok kahkahası attılar "yiyecez olm tabi ki nihahahaha" dediler. Kurtaramadım ejderhayı.

http://www.youtube.com/watch?v=6xiZoG3mRCk
"Onen i-estel edain, ú-chebin estel anim"

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 24 Aralık 2012, 13:51:55 »

Bu resimde Highlord (karıştırmıyorsam) arkadaşımızın favorileri aşağı doğru bir ok işareti olmuşlar adeta. İllüminati yapmayın arkadaş fotoğraflarda ne ima etmek istiyorsun çabuk açıkla?! :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #89 : 24 Aralık 2012, 15:19:59 »
Vay be! İzmir'de yaşadığım içln bir kez daha hayıflandım. Hep uzak kalıyorum böyle etkinliklerden. Neyse, en azından güleryüzlerinizle dolu foroğraflarınızı gördüm, mutlu oldum. Favorim ejderhaya atılan fiske tabil ki :D Nice mutlu yıllara Rıhtım!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.