Kayıt Ol

Sbs

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
Sbs
« : 07 Haziran 2013, 10:23:36 »
Evet arkadaşlar benim ve rıhtımdaki bir kaç arkadaşın korkulu rüyası olan sbs (seviye belirleme sınavı) kapıya dayandı.Yarın yapılacak olan sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum.Rıhtımdaki büyüklerim ! Dualarınızı eksik etmeyin lütfen   ;)

Çevrimdışı Glamdring

• *
  • 16
  • Rom: 0
  • Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sbs
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2013, 12:05:07 »
Bende yarın,SBS'ye gireceğim. :D :D Herkese başarılar diliyorum,büyüklerim dualarını eksik etmesin. :)

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2013, 14:46:25 »
Hani meşhur bir söz vardır (rıhtıma uymayacak bir söz ama) "Biz sınava girmedik o bize girdi" diye. Aynen böyle oldu işte. Daha fazla şey söylemek istemiyorum. 

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2013, 17:42:17 »
Hani meşhur bir söz vardır (rıhtıma uymayacak bir söz ama) "Biz sınava girmedik o bize girdi" diye. Aynen böyle oldu işte. Daha fazla şey söylemek istemiyorum.  

Dersanede 500 üzeriden 430 440 ın altına düşmeyen ben hatta 2012 sbs yi çözdüğümüzde 462 alan ben bu seneki sbsden 370 almayı başardım.Evet meb çok teşekkür ederim.Bunca yıllık emeklerimi 2 saatte çöpe atmayı başardın.Soruları hazırlayanları ayakta alkışlıyorum.Helal olsun size harikasınız!

Çevrimdışı altinci

• *
  • 6
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2013, 08:59:39 »
nasıl geçti sınavlar

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2013, 10:09:54 »
Sence ? :D

Çevrimdışı ada sahilleri

• **
  • 53
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2013, 12:32:15 »
Gençler sıralama sınavı yahu, "bu seneki çok kolaydı" diyeni duymadım zaten, puanlar düşecektir, moral bozmaya gerek yok.
Çok sözler edildi onlara dair ve onlar için,
"zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yoktur" dendi.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2013, 14:24:52 »
Gençler sıralama sınavı yahu, "bu seneki çok kolaydı" diyeni duymadım zaten, puanlar düşecektir, moral bozmaya gerek yok.

Doğru diyorsun ama bende de hatalar var.Puanım çok düşük en azından 400 üstü almam gerekiyrodu :(

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2013, 17:10:13 »
Şimdiden mızmızlanmayın gençler daha bunun LYS si LGS si LPG si KPSS si BIDIBIDI sı var.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Haziran 2013, 11:58:56 »
Bence Nightmare sana yüzlerce defa söylememe rağmen son zamanlardaki en önemli zamanlardır hiç ders çalışmadığını düşünüyorum. Ne zaman rıhtıma girsem burdaydın.
Tabii söz söylemek bana düşmez. Sen bilirsin yani.
Ama yinede moralini bozma liseye geçtiğinde kimse sana kaç puan aldığını sormayacak. YGS ve LYS yi sıkı tutarsın. :)
Azrail yorulma kanka intihar edicem...

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #10 : 29 Haziran 2013, 18:05:29 »
Ülfet hayatımda hiç ders çalışmadım desem inanmazsın ama gerçek bu.Sınavların hiçbirine çalışmadım hayatımda ve hep okul birincisi oldum ve dershanede dereceye girdim.Tabi böbürlenmek için söylemiyorum bunları sadece bir anda bu kadar kötü puan almak yıktı beni.400 ün altına inmeyen biri nasıl 300 lerde alır bu koyuyor biraz insana :(

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 29 Haziran 2013, 18:42:10 »
Ülfet hayatımda hiç ders çalışmadım desem inanmazsın ama gerçek bu.Sınavların hiçbirine çalışmadım hayatımda ve hep okul birincisi oldum ve dershanede dereceye girdim.Tabi böbürlenmek için söylemiyorum bunları sadece bir anda bu kadar kötü puan almak yıktı beni.400 ün altına inmeyen biri nasıl 300 lerde alır bu koyuyor biraz insana :(
Görme yetisini kaybetmiş insanların okulunda gören bir öğrenci falan mısın ?

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 29 Haziran 2013, 20:25:05 »

Hakkaten inanmadım. Berke'nin dediğine de çok güldüm. :) Eğer 400'ün altına düşmeyen bir öğrenci okul birincisi oluyorsa hatta dershanede dereceye giriyorsa diğer öğrencilerin seviyesi çok düşük demek ki. Lütfen beni yanlış anlama bizim dönemde 3 sınav vardı. Her sene çok stres yaşadık.
1-467
2-485
3-491
Aldım ve inan bende inek öğrenci değilim. Ama şunu söyleyebilirim ki ders çalışmazsan bir halt da alamazsın. Ben hiç ders çalışmam diyen arkadaşlarımın hepsi sabahlara kadar inekleyen tipler ve artık hiç inanasım gelmiyor yani seninle alakalı değil. :)
Azrail yorulma kanka intihar edicem...

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2013, 04:01:37 »
Ülfet O_O

Spoiler: Göster

Alkışlayın arkadaşlar O_O

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2013, 10:06:17 »

Berke  benim en çok övündüğüm dershanede iyi puan almam çünkü okulun puan ortalaması ülfetin belkide benim puanımın yarısı kadar.Bu seneki denemelerde sadece 2 kere 400 aldılar en fazla ve bunlar 2 3 kişi.Grisini sen düşün ...
ui

Hakkaten inanmadım. Berke'nin dediğine de çok güldüm. :) Eğer 400'ün altına düşmeyen bir öğrenci okul birincisi oluyorsa hatta dershanede dereceye giriyorsa diğer öğrencilerin seviyesi çok düşük demek ki. Lütfen beni yanlış anlama bizim dönemde 3 sınav vardı. Her sene çok stres yaşadık.
1-467
2-485
3-491
Aldım ve inan bende inek öğrenci değilim. Ama şunu söyleyebilirim ki ders çalışmazsan bir halt da alamazsın. Ben hiç ders çalışmam diyen arkadaşlarımın hepsi sabahlara kadar inekleyen tipler ve artık hiç inanasım gelmiyor yani seninle alakalı değil. :)
Ülfet kendimi kandırmak istemedigim için bundan sonra çok calısıcam gibi sözler veremem.Ama yinede lisede biraz daha sıkı calısıcam.Zaten lise zor bide çalışmayarak daha da zorlaştırmak istemiyorum.
Bu arada notların süpermiş tebrik ederim :)

Not: telefonda yazıyorum yazım hatalarını görmezden gelin  ;)