Kayıt Ol

Heroes

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Heroes
« Yanıtla #15 : 10 Temmuz 2008, 04:20:49 »
Ben de bi aralar başlamıştım 2. sezonu yok diye bırakmıştım ama aldım sonunda rahat rahat izlemeye başladım. Lost kadar sarmasa da Şubat'a kadar onu unutturabilecek en iyi dizi sanırım bu. :P

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #16 : 10 Temmuz 2008, 17:01:54 »
Ben de bi aralar başlamıştım 2. sezonu yok diye bırakmıştım ama aldım sonunda rahat rahat izlemeye başladım. Lost kadar sarmasa da Şubat'a kadar onu unutturabilecek en iyi dizi sanırım bu. :P

Ben izlemeye başlarken çekinmiştim Lost kadar sarmaz diye. Ama en az Lost kadar sarıyo :)

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Temmuz 2008, 17:50:45 »
Ben izlemeye başlarken çekinmiştim Lost kadar sarmaz diye. Ama en az Lost kadar sarıyo :)

Yok izleyip yorum yaptım. :P ha 2. sezonu 1'den daha güzelse onu bilemem, haklısındır. :P

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Temmuz 2008, 18:21:12 »
Bir kaç bölümünü izleyebildim ancak. Çünkü aynı saatte biricik abimin çok sevdiği programlar oluyordu :P Ama hep izlemek istemiştim. En sonunda çareyi arkadaşlarımda buldum :P Baştan sona anlattırdım :P Güzel ya severim Hereoes'u :D

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Rom: 0
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Temmuz 2008, 11:39:58 »
Heroes... Prison Break ve 24'den sonra favorim. Lost beni bazen pek sarmıo..

Çevrimdışı darkkb

• **
  • 73
  • WATER GUARDİAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Ağustos 2008, 23:42:28 »
sylar ı cok begenıyorum heroes harıka ama ben dvd den takıp edıyorum daha 11. bolumdeyım

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #21 : 21 Ağustos 2008, 14:51:01 »
Her bölümü sinema tadında. Ne Lost, ne Prison Break yarışabilir efendim! 22 Eylül'de geliyor, daha ne isterim. :D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Ağustos 2008, 15:19:12 »
Her bölümü sinema tadında. Ne Lost, ne Prison Break yarışabilir efendim! 22 Eylül'de geliyor, daha ne isterim. :D
Şey dicem,bişey dicem ama diyemicem. :P

2. sezonda işin bokunu çıkardığını düşünüyorumbu dizinin.Hele ki Peter,ne hödüksün olum sen yolda yürürken önüne bile bakmazsın, :P Bi de şey lan o Sylar var,bi de Adam var,başka ne olsun dizide. :P Ama azıcık kusuruma bakmayın bu dizi Benjamin Linus'la,T-Bag'i kendisine transfer etmedikçe bu hero'ların hepsi bööööyle hödük kalmaya devam edicek. :P

Ama seviyorum lan.Dedim işte. :P

Ayrıca 3. sezonda ben Peter Petrelli'yim diye bağıran,kel bi adam görücez,bakalım bu sefer kimin yeteneğini absorbe etti de o kılığa soktu kendini. :P Bi de lan bunun bu Matt-Nathan ikilisi var,o 2. sezon finalini sırf onlar için izledim. :P Yapıyorum ve son darbeyi koyuyorum,o sezon finalleri konusunda kendilerini biraz daha zorlasalar sonraki sezon Lost'tan bile daha kolay geçer.E abicim,sen oraya buraya şimşek çak,sen yoldan geçen insanları havaya uçur,sen de Teksas istikametindeki bütü heroları topla,figüran olarak alalım onları da.Bu ne ya adım başı hero.

3 sezonu yazdıklarıma aldırmadan-bu bekleyişe olan kinimi kustum zaten,merak etmeyin Heroes  :klp -bekliyorum işte lan. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #23 : 04 Eylül 2008, 10:21:48 »
Hehehe. :D Ben sadece Niki'yle Nathan'ın durumunu merak ediyorum. Nathan olcakmış. Niki de olsun yaaa.

Diziye yeni bi karakter geliomuş. Adı Daphne'ymiş ve bunun çok hızlı hareket etme kabiliyeti varmış. Hiro zamanı durdura bile koşabiliyomuş insanüstü bi hızda hareket ettiği için. Bence bu karakterin Niki'yi kurtarma ihtimali var ama nolur bilemem. Belki de Niki dizide olmaz.

Dephne'yle Hiro aşk yaşıycakmış bu arada :D Ayrıca Yaeko da olcakmış 3 te.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 04 Eylül 2008, 15:53:17 »
Bazı Spoiler'lar;

Spoiler: Göster
Dephne'yle Hiro aşk yaşıycakmış bu arada :D Ayrıca Yaeko da olcakmış 3 te.
Yaeko ölsün.Caitlin de ölsün.Ayfer Dönmez'di sanırım kızın ismi,onu anımsatıyor,birde ikinci sezon hiçbir işe yaramadılar,sürekli yiyiştiler,çok tiksindim senden.Yaeko'yu Adam öldürene kadar rahatlamayacağım ama,kesinlikle.Biri geçmişte kaldı diğeri gelecekte,artık koş Peter,koş Hiro getirin bacılarınızı.Tim'e bravo diyorum, :P

Üçüncü sezonla ilgili hoşuma giden gelişme,şimdiye kadar sürekli iyiler birleşti,biz de tek kötü Sylar mı diyorduk,sonra Adam geldi,Hiro sağolsun,her yerde karşısına çıkmasaydı çok güzel kötülük yapacaktı.

Sonra Sylar bunlardan olabilir.Ama bence olmaz,hepsini öldürür. :P Tek başına,profesyonel çalışıyor işte adam. :P

Sonra sonra,Angela ve Sylar arasında birşeyler var,sırları var onların,bize bile söylemediler, :P

Mohinder'ın kesinlikle güçleri var,ama emin olamam.Üçüncü sezonda net bir şekilde öğreneceksiniz dediler.

Şimdi üçüncü sezonda kötüler birleşiyor,başlarında muhtemelen Adam var.Evet,Hiro onu diri diri gömüp engelleyebileceğini düşünmek gibi bir saçmalık yapmıştı lakin biliyoruz ki Adam'ın müritleri var. :P

Biricik kızım,Elle düzensiz bir karekter olacakmış,büyük ihtimalle ölecek.Sylar olabilir,promolardan gördüğümüz gibi.Eh,kızım işte sırf Zach için Heroes'a gitmeyecektin,gidip Lost'ta paşa paşa Charlotte olacaktın,gıcık oluyorum zaten o kıza.

Francis Capra da gelecek.İşte zavallı Kristen.Herkes kötü,iyi olacak zamanı buldun. :P Şey,ekleyeyim.Veronica Mars'ta karşılıklı oynuyordu sanırım,bu ikili.Ondan diyorum zaten. :P

-Bazı dedikodular Niki’nin alt kişiliği Jessica’nın Volume 3′de geri döneceğini söylüyor.İşte Jessica'yı özleyenlerve benim için güzel haber.Niki istemiyoruz,Jessica!Zaten dönerse,bu birleşen kötülerden olur o da.

Benjamin Knox gelecek birde,yoruldum bu kadar spoiler'dan. :P

İzleyelim işte,başlıyor yakında dizi. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #25 : 30 Nisan 2009, 21:16:43 »
3. sezon 2. kısım bitti; 4. sezonun sonu diyebiliriz yani. Önceki sezonları sadece öteki yüksek bütçeli ve senaristine iyi para ödenen çok karakterli sevilesi dizilerden biri olduğunu sanmıştım, ancak sezon finaline doğru git gide farklı bir baharat kazandı daha bir tatlı oldu ayrıldı diğerlerinden. Gerçekten süpriz bir son bekliyor izleyicileri. 5. sezonu iple çekiyorum şimdiden   :melk 

izleyin/ izlettirin/ izleyene mani olmayın

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #26 : 30 Nisan 2009, 22:19:34 »
Kaçaklar kısmı 4. sezon değildi ama. 3 sezonun 2. kısmıydı. :D Volume 4 yazsalar da 3. sezon ile devam ediyor kurgu. Ve bence ilk sezondaki tadı yeniden veren bir kısım olmuş 'Kaçaklar'. Zevkle izliyorum.

Çevrimdışı Bin-Jip

• *
  • 37
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 09 Mayıs 2009, 00:38:40 »
Bir zamanlar tekrarlarını da kaçırmazdım. Diziyi çok sevmeme rağmen bir ara koptum ve bağlanamadım. Gerçekten çok kaliteli yapımlardan biri.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #28 : 16 Mayıs 2009, 17:55:52 »
Son bölümü izlemediyseniz kesinlikle okumayınız bütün heyecanınız mahvolabilir. Ama çokda birşey yok aslında okusanızda olabilir. Ama siz genede okumayın bana kalırsa. Yada okuyun okuyun. Yada boşverin izlemediyseniz okumayın. Ama genede...

Spoiler: Göster
Büyük bir üzüntüyle Sylar'ı oynayan elemanın diziden ayrıldığını duyurmak istiyorum. Yani son bölümde Nathan'a dönüşen Sylar, hep Nathan kalacak. Dizinin en iyi karakterini postalamakla ne kadar iyi yaptılar bilmiyorum ama Sylar'sız Heroes eskisi gibi olmayacak bana kalırsa. Neyse bir sonraki sezonu dört gözle bekliyoruz.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #29 : 02 Haziran 2009, 20:48:21 »
3. sezon finali son ana kadar her saniyesiyle nefes kesen bir havadaydı. Sonu pek içime sinmedi ama, yeni sezonun başlangıcı çok ilgi çekiciydi. "Kefaret" yine "Kaçaklar" gibi kaliteli bir cilt olacak gibi. Merakla bekliyorum.