Kayıt Ol

Mini Proje: 5 Efsane Yazar, Tarihe Damgasını Vurmuş Eserinden Nefret Ediyor

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Alice Harikalar Diyarı’nı hiç yazmamış olmak isteyen Lewis Caroll olur mu? Ya Otomatik Portakal’a karşı öfkeli bir Anthony Burges? Daha kimler var, kimler!

İnsan hayret ediyor.

Düşünsenize, hayranı olduğunuz eserlerin yaratıcıları dünyaya damgasını vurmuş, belki de edebiyatın akışında yön belirleyici olmuş eserlerine karşı bir nefret ya da öfke besliyor. Belki de onu yazdığı için çok pişman. Aklınız alıyor mu? Biz de buna oldukça hayret ettik ve hemen sizlerle paylaşmak istedik!

Hadi buyurun Mini Projemize!

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
Gerçekten de çok ilginç bazılarının nedenleri. Şok oldum. Bu proje için, kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Marry Poppins'i ilk defa duydum, Jaws ve Winnie the Pooh'un da kitap olduğunu ilk defa öğrendim :-[. Bu mini proje için teşekkürler ne diyeyim :).

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Jaws'ın yazarı nefret etmekte haklı bence. Kitap uyarlaması olduğunu bilmiyordum ben de filmlerin ama yazmasaymış belki de bugün köpekbalığı dendiğinde aklımıza "katil", korkunç bir yaratık gelmeyecekti. Bal porsuğu denince herkesin aklına psikopat bir yaratık gelmiyor mesela, tanımıyoruz çünkü :P.