Kayıt Ol

13. Sanal Kitap Fuarı Başladı!

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
Ynt: 13. Sanal Kitap Fuarı Başladı!
« Yanıtla #75 : 25 Kasım 2015, 18:52:53 »
Babil'in indirimleri nasıl peki?
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 26 Kasım 2015, 12:43:35 »
Babil.com'daki indirim oranları İdefix'ten düşük. Yani çoğunu öyle gördüm ben.

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 01 Aralık 2015, 20:30:20 »
Bugün sipariş verirken bir sorunla karşılaştım. Ben Ziraat Bankası'nın verdiği burs kartıyla alışveriş yapıyorum. Kredi Kartı değil yani. Neyse tam siparişi vereceğim zaman "Bankanız ile yaşanan iletişim sorunu sebebiyle provizyon alamadık." diye bir yazı çıkıyor. Aynı sorunu ablam da yaşadı. Acaba genel bir sorun mu var? Yoksa artık İdefix üzerinden Bankkart ile alışveriş yapılamıyor mu?

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 01 Aralık 2015, 21:11:01 »
Bugün sipariş verirken bir sorunla karşılaştım. Ben Ziraat Bankası'nın verdiği burs kartıyla alışveriş yapıyorum. Kredi Kartı değil yani. Neyse tam siparişi vereceğim zaman "Bankanız ile yaşanan iletişim sorunu sebebiyle provizyon alamadık." diye bir yazı çıkıyor. Aynı sorunu ablam da yaşadı. Acaba genel bir sorun mu var? Yoksa artık İdefix üzerinden Bankkart ile alışveriş yapılamıyor mu?

Ben banka kartımla dün alışveriş yaptım. Anlık bir şey olabilir, telefonla soruşturun.

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 01 Aralık 2015, 21:15:36 »

Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Kartın arkasında bulunan, Kredi Kartı CCV2 numarasını değil, Banka Kartı CCV2 numarasını yazın gerekli alana. Böyle yaptığınızda herhangi bir sorun çıkmaması lazım :)
The wizard's crown I'll take on Halloween.

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 01 Aralık 2015, 21:31:48 »

Ben banka kartımla dün alışveriş yaptım. Anlık bir şey olabilir, telefonla soruşturun.
Yarın arayıp öğreneceğim.

Khentis, ben her zaman arkadaki numarayı kullanıyorum, hiç sorun olmuyordu.
İki kişide aynı sorun olunca düzelir diye umuyorum. Düzelmezse aşırı üzülürüm çünkü diğer sitelerden 50-60 lira daha ucuza alabilecektim kitapları.  :-\
Edit:Bende kredi kartı CVC2 numarası yok ayrıca. Kartım eski olduğu için sadece bir tane CVC2 numarası var.

Edit 2: Bugün İdefix'i aradım ve bankkart ile alışveriş yapılmadığını öğrendim. Sadece kredi kartı olmalıymış. İnanılmaz mutsuzum şuan, listemde ki bütün kitapları deli gibi istiyordum. Diğer sitelerden almam için 5 tanesini çıkarmam lazım. Artık senden nefret ediyorum İdefix.  :-[

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 03 Aralık 2015, 10:58:40 »
Bu sene iyi indirim yaptı. Hele bu sanal fuar müthiş olmuş. Silo, Üç Cisim Problemi, Ann Lackie'nin Adalet'i, Karin Tidbeck'in Zeplin'i, Kara Kule kitaplarının bi bölümü ve okumaya niyetli olduğum epey bir kitabı bir çırpıda aldım. Küçük bir servete mal oldu ama büyük bir servete mal olmasından iyidir bence :D
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 03 Aralık 2015, 17:23:05 »
Başka bir site sanal kitap fuarı yapsaydı daha iyiydi benim açımdan.Yaşadığım şehirdeki Yurtiçi kargo hizmeti BERBAT! 8 günde kargo getirilir mi ya ? İdefix'de sadece Yurtiçi ile çalışıyor :/ Kitapyurdu 4 kargo şirketi ile çalışıyordu..

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #83 : 03 Aralık 2015, 22:16:53 »
Ben Yurtiçi'yle hep sorun yaşıyordum bir ara. İstanbul'dan 1 günde gelen kargo, bizim evin 2 üst sokağında 1 hafta gelmemişti. Ben de müşteri ilişkilerine mail atıp aynen böyle yazmıştım, usturuplu bir dille tabii. Ertesi gün kargom yanında 1 paket çikolatayla geldi :P O şubeyle de bir daha sorun yaşanmadı. Tavsiye ederim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • Rom: 12
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #84 : 03 Aralık 2015, 23:54:04 »
Normalde kitapyurdu'nu sever ve orada takılırım. Bu defa idefix daha cazip geldi ve oradan sipariş vereyim dedim ve yine aynı sorunla karşılaştım. Siparişi verdim, ücret karttan kesildi fakat ortada bir sipariş yok, yani hatalı bir sipariş var. Başınıza geldiyse korkmayın, arıyorsunuz, yaklaşık on dakikadan sonra açıyorlar ve geri ödeme üç gün içinde filan yapılıyor.

Zamanında ilknokta'yla tüm bağlarımı koparmıştım. Şimdi de sıra idefix'te. Sürekli sorunla karşılaşıyorsunuz, olmaz böyle. İşini düzgün yapmayan kazanacağına gidip pahalı bile olsa düzgün yerle iş yapılmalı.

ilknokta'yla bağlantımı koparma hikayem:

Spoiler: Göster

Zamanında Kralkatili Güncesi set olarak yüzde elli indirimdeydi ve ek olarak poster hediyeliydi. Neyse, posteri görünce, e buradan alayım dedim. Kargo geldi, poster yok. Aradım, 'hayhay beyefendi hemen yolluyoruz', dediler. İlginçtir hala yolluyorlar. Şuna emin oldum ki, yüz kere arasanız da ilknokta işini düzgün yapmıyor. Bu yüzden isterim ki her zaman kaybetsinler. Ya da umarım bir gün işlerini düzgün yapmaya başlarlar.

« Yanıtla #85 : 05 Aralık 2015, 11:27:38 »
Delidolu'nun indirimleri niye birdenbire %27'ye çekildi tekrardan bileniniz var mı ya?  6 kitap alacaktım iki gün sonra %10 pahalılaştı birden, koyuyor ister istemez. Düzelir mi?

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #86 : 05 Aralık 2015, 13:24:50 »

Ben iki gün önce kredi kartıyla da aynı sorunu yaşadım. Bugün aynı kartla tekrar denediğimde sorun düzelmişti kendiliğinden. Bence tekrar denemekte fayda var.

Ayrıca:
Kazancınız: 117,05 TL

Mutluluk.  ;D

Çevrimdışı tabibitosan

• *
  • 14
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 05 Aralık 2015, 15:17:31 »
Nihayet tüm siparişlerimi verdim, ilk düşündüğümden epey dağınık oldu ama. :D

İdefix'ten Vardiya, Vahşetin Çağırısı, Zeplin ve Ölümsüz'ü aldım.
Kitapyurdu'ndan Diskdünya'nın 4 kitabını da aldım. Bkm kampanyasını kullanıp 20 lira iade kazandım buradan da. :)
Nadirkitap'tan da Gece Nöbeti Serisi, Demir Konsey, Göz, Tepki, İvan Denisoviç'in Bir Günü, Hiroşima'nın Çiçekleri ve Ben Claudius kitaplarını aldım. Almayı düşündüğüm İthaki kitapları vardı ama onlar da yaza kaldı artık, baskıları tükenmez umarım. Toplamda 17 kitap 185 lira, karlı bir alışveriş oldu benim için. :)

Artık şu 1.5 ayın geçmesini bekleyip yarıyılda eve dönmesi kaldı kitaplarıma kavuşmak için. :)

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 05 Aralık 2015, 17:41:32 »

Ben iki gün önce kredi kartıyla da aynı sorunu yaşadım. Bugün aynı kartla tekrar denediğimde sorun düzelmişti kendiliğinden. Bence tekrar denemekte fayda var.

Ayrıca:
Kazancınız: 117,05 TL

Mutluluk.  ;D
İdefix ile konuştum ve artık bankkartla alışverişin olmadığını öğrendim. Sadece kredi kartı olmalıymış. Bundan önce kartımla alışveriş yapmıştım ve sorun olmamıştı. Tam güzel bir kampanya sonrası böyle bir şey yapmaları beni üzdü.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 05 Aralık 2015, 18:24:07 »
Ben banka kartımla alışveriş yaptım Cuma günü?