Kayıt Ol

Linkin Park

Çevrimdışı Simendifer

• **
  • 194
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Linkin Park
« Yanıtla #15 : 15 Ocak 2008, 10:02:09 »
LP'nin bence güzel olmayan bir şarkısı yok. Tüm şarkıları kulağıma çok hoş geliyor...
Lost...!

Be Aggressive...!

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Ocak 2008, 11:31:55 »
LP'nin bence güzel olmayan bir şarkısı yok. Tüm şarkıları kulağıma çok hoş geliyor...
Şu yeni albümdekiler bile mi?

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Ocak 2008, 16:26:24 »
Şu yeni albümdekiler bile mi?

Valla seni bilmem ama bence güzel ;D Yani Diğer albümlerinin yanında çokta güzel olmsa sonuçta LP ;D ;D

ßeth

« Yanıtla #18 : 18 Ocak 2008, 16:03:27 »
bazı şarkıları güsel bazıları deil
 güsel grup ama th yi tercih ederm  :)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Ocak 2008, 13:59:06 »
Bir ara çok dinliyordum da sıkmaya başladı nedense.. =(  Eskisi kadar zevk almıyorum dinlerken..

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Ocak 2008, 15:49:30 »
Bir ara çok dinliyordum da sıkmaya başladı nedense.. =(  Eskisi kadar zevk almıyorum dinlerken..

Alında o konuda çok haklısın LP üstüne başka bi grup tanımam ben çünkü yeterince fazla seviyorum ;D Ama çok uzun züre üst üste dinlersem sıkılıyorum :D

selin.

« Yanıtla #21 : 29 Ocak 2008, 19:52:06 »
önceden dinlerdim ama artık sarmıyo..ama bnmm içinn çok başkaa yeri vardr bunu da göz ardı edemem.. in the end aslaa unutamayacagmm ve vazgecemeyecegm ilk ve tek sarkısıdır!

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 29 Ocak 2008, 20:31:18 »
Alında o konuda çok haklısın LP üstüne başka bi grup tanımam ben çünkü yeterince fazla seviyorum ;D Ama çok uzun züre üst üste dinlersem sıkılıyorum :D
üstü üste hiç ara vermeden yada sık sık hep aynı tarz şarkılar ve şarkıcılar yada aynı tarz dinlenince evet sıkıyo :S .... ama başka şarkılar da dinneynce fazla öle olmuoy gibim kankucuum di mi ;D arada başka tarzlar da dinlemek iyü oluyu ;D ;)

Çevrimdışı vital

• *
  • 33
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 27 Şubat 2008, 17:26:43 »
Mike hayran sorularını yanıtlıyordu bir videoda, tabii kaçınılmaz soru geldi. Kızın biri sormuş "Neden soundunuz yeni albümünüzde daha yumuşak? Artık bağıramıyor musunuz yoksa tarzınız mı değişiyor?" gibi bir soruydu. Mike sıkıldım bu sorudan tarzında hatta biraz agresif cevap veriyor :D "Yaşlanıyoruz, zevk anlayışımız da değişiyor. Acaba (soruyu soran kızın adını söyledi) geçen sene dinlediğini bu sene aynı şevkle dinliyor mu? Şimdi dinlediğini 5 sene sonra dinleyecek mi?" Çok kısa ve kapak niteliğinde bir cevaptı. :) Fakat bir sonraki albüme ilişkin beklentilerim şahsen söndü. Belki Minutes To Midnight'ı beğenmeyen fanları yatıştırmak için meteora tarzı bir iki şarkı koyarlar, gerisi yine soft olacak gibi...

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 27 Şubat 2008, 20:10:54 »
ben karşı çıksam da grup elemanları çok istediği için okulda what i've done çalcaz; hadi hayırlısı  ::)
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 27 Şubat 2008, 21:52:37 »
ben karşı çıksam da grup elemanları çok istediği için okulda what i've done çalcaz; hadi hayırlısı  ::)

İyidir iyidir ;D ;D

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 27 Şubat 2008, 21:55:28 »
Sizin için konserde kaydedelim şarkıyı da yutuba koyar linkini atarım :P
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 27 Şubat 2008, 21:59:29 »

Olur valla bana göre hava hoş ;D ;D

Çevrimdışı SeD

• 877
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 27 Şubat 2008, 22:14:53 »
vaaay şerrolar vaaay ;D süpermiş o yaauuv ;D ...

hem ayrıcanam hybird theory diyorum başka bişiyk demiyorum... minutes to midnight h.t. ye göre gerçekten biraz daha yavaş :P ;D ama gerçekten yaşlanıyokar yaf :P ;D

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 27 Şubat 2008, 22:17:16 »
vaaay şerrolar vaaay ;D süpermiş o yaauuv ;D ...

hem ayrıcanam hybird theory diyorum başka bişiyk demiyorum... minutes to midnight h.t. ye göre gerçekten biraz daha yavaş :P ;D ama gerçekten yaşlanıyokar yaf :P ;D

Yavaş olmasında değilde tarzlarını değiştirdiler o olay pek hoşuma gitmedi ama SeD dün mtvde bütün programı izlediysen anlamışsındır neden tarz değiştirdiklerini falan olsun ama ben her haliyle seviyorum LP yi hala süperler ;D