Kayıt Ol

The Amazing Spider-Man

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Ynt: Spiderman 4 | Örümcek Adam 4
« Yanıtla #30 : 06 Haziran 2010, 01:08:43 »
3. Filmi hiç güzel değil :@ Resmi siteden herhangi bir açıklama var mı?

Çevrimdışı johnconstantine

• **
  • 167
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Her Şeyi Gören Faesla
« Yanıtla #31 : 06 Haziran 2010, 04:40:14 »
Yakında Marvel karakterlerinin (şu ana kadar filmi çekilen veya çekilecek olan) hepsini bir araya toplayacaklar, zaten yayınlanan filmlerden bazı kesitlerde anlaşılıyor bu.

Çevrimdışı CrusCenT*

• *
  • 15
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 06 Haziran 2010, 10:53:45 »
4. filminin çıkmasına şaşırmadım doğrusu.Çünkü 3. film berbattı belkide telafi etmek içindir :)
...

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #33 : 03 Mart 2012, 19:56:11 »
Filmin fragmanı yayında. Bence hiç de fena olmamış. Kertenkele'nin çıkacağı ikinci filmden beri malumdu zaten. Dilerim bu kez batırmazlar.

http://www.youtube.com/watch?v=hBaRl8JIP0g&feature=relmfu
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Mart 2012, 23:13:48 »
Filmin fragmanı yayında. Bence hiç de fena olmamış. Kertenkele'nin çıkacağı ikinci filmden beri malumdu zaten. Dilerim bu kez batırmazlar.

http://www.youtube.com/watch?v=hBaRl8JIP0g&feature=relmfu
Bu önceki filmlerin devamı değil İhsan Abi, Amazing Spider-Man üzerinden uyarlıyorlar bu sefer. Sonunda Spidey ağ kartuşu kullanmaya başlıyor. Yani tekrar başlıyoruz her şeye. Çok daha iyi olacağını umuyorum önceki filmlerden, çizgi romana daha uygun gidecek gibi. Çelimsiz bir vücut, ağ kartuşu, Lizard ve Felicia Hardy... E daha nolsun. :)

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 25 Mayıs 2012, 02:32:29 »
Çelimsiz bir vücut, ağ kartuşu, Lizard ve Felicia Hardy... E daha nolsun. :)
Felicia Hardy değil o, Gwen Stacy. Felicia beklentisi yine bir başka bahara kaldı  :(. Bu arada bu filmde oynayan eleman "teenager spider man" rolüne oturmuş gözüküyor.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Lowan

• **
  • 65
  • We are the prisoners of our own fantasies.
    • Profili Görüntüle
    • Dragon's Lair
« Yanıtla #36 : 25 Mayıs 2012, 08:45:01 »
Yalnız bu "Spider-man 4" değil. MARVEL paralel evren dalgasını sinema sektörüne de yansıtmaya başlamış.

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Amazing Spider-Man
« Yanıtla #37 : 17 Temmuz 2012, 06:07:22 »
İlk olarak, bu filmin önceki üçlemenin tüm filmlerinden daha başarılı olduğunu söylemek lazım. Açıkçası önceki üçleme bana oldukça yavan gelmişti. Bu filmde aksiyon sahneleri daha güzel, senaryo daha güzel ve Peter Parker'ın Spider-Man olma serüveni daha gerçekçi ve daha heyecanlı. Bir de önceki filmlerde olmayan bir ayrıntıyı da koymuşlar: küçük Peter'ın annesi ve babasından nasıl ayrı kaldığı. Ki zamanında Fox Kids’teki çizgi filminde Peter’ın anne ve babasının ayrılma nedeninin önemini bilen bilir. Değinilmesi iyi olmuş.

Ayrıca konular da daha iyi bağlanmış. Filmi özetlemek gerekirse[*]bilindik spoilerlar[/*]: Peter babasının neden kaybolduğunu araştırırken, babasının iş arkadaşı Conner[*]lizard[/*]'la birlikte çalıştığı projeyi bulur. Ardından daha fazla bilgi öğenmek amacıyla Conner'la görüşür, o sırada onun çalıştığı şirketi gezerken örümcek ısırığına maruz kalır. Bu sefer ısırığın yan etkilerini araştırmaya başlar ve hop, kendini yine Conner'ın yanında bulur ve babasının yarım kalmış projesini tamamlamak için ona yardım eder. Fakat projenin başarıya[*]sözde başarı[/*] ulaşması Conner'ı cezbeder ve tabir-i caizse Conner'ın dark side of the moon'u ortaya çıkar.

Tabi bu arada Spidey'nin aşk meşk işleri de bu ana konuyla birlikte gelişir. Bu aşk kısmını yapımcıların oldukça zekice yaptıklarını düşünüyorum, çünkü satış stratejisi olarak genç erkekleri çekmek için Emma Stone, genç kızları çekmek içinse Andrew Garfield seçilmiş.

Andrew Garfield demişken biraz da oyunculuğundan bahsedeyim. Ben şahsen Andrew’un Tobey’den daha iyi bir Spider-Man, fakat daha kötü bir Peter Parker olduğunu düşünüyorum. İzleyen görmüştür, genç oyuncunun aşırı mimikleri var ve Peter’ı oldukça saf ve şapşal göstermiş. Adam bildiğin Gwen’in karşısında cümle kuramıyor! Onu bıraktım liselilerin izleyeceği aşk filmlerindeki gibi dakikalarca birbirlerine bakarak bir şeyler söylemeye çalışıyorlar, şekilden şekile giriyorlar! Ulan bir çıkma teklifi 10 dakika boyunca söylenemez mi arkadaş! Sen nasıl süper kahramansın! Takmışsın dev ekran gözlükleri zenci basketbolcular gibi, kızın peşinden koşturup duruyorsun! Spider-Man’sen Spider-Man’liğini bil!

Kusura bakmayın, biraz dolmuşum. Neyse, sonuç olarak iyi filmdi, hoş filmdi. Olayların hızlı hızlı geçilmesi dışında, hoş kostümüyle, aksiyon sahneleriyle, efektleriyle, ağ kartuşuyla, konuların bağlanışıyla, müzikleriyle, Spidey’nin düşmanlarına takılmasıyla, Avengers’taki kadar olmasa da süper kahraman komedisiyle emma[*]ama[/*] en önemlisi Emma Stone[*]taş[/*]’uyla izlenebilitesi yüksek bir film. Amazing olmasa da, successful olmuş.

Edit: Bu arada gözümden kaçmış, filmin en komik sahnesinin Stan Lee'nin cameo'su olması da çok hoş bir ayrıntıdır.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı MeToLee

• *
  • 22
  • Knowledge is power. Guard it well.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Temmuz 2012, 09:54:19 »
Film güzele benziyor evet ama yine dövüşün ortasında çıkmış maske. Öyle oldu mu sinir oluyorum.

Alışmadık yüzde maske durmuyor sanırım =)))
O senin burnun mu yoksa bir çeşit hastalık mı? - Tasslehoff Burrfoot

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 25 Temmuz 2012, 16:16:22 »
Ben de gittim. Film yine patlamış mısır havasındaydı. Yani sinemadan çıktıktan sonra filmin ne hakkında olduğunu bile unuttum. Elijah yazmamış olsa hayatta hatırlamazdım.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı KingKiller

• 519
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 27 Ekim 2012, 14:25:29 »
Elijah sana katılıyorum. Andrew garfiel bencede daha iyi.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Örümcek Adam İçin Yepyeni Bir Animasyon Filmi Geliyor
« Yanıtla #41 : 30 Nisan 2015, 15:01:57 »

Örümcek Adam İçin Yepyeni Bir Animasyon Filmi Geliyor

Önümüzdeki yıllarda Örümcek Adam’a iyice doyacağız gibi görünüyor. Önce Civil War’da yer alacağı, ardından da kendine ait yeni bir filmde oynayacağı kesinleşen kahramanımız şimdi de yepyeni bir animasyon filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Detaylar için haberimize doğru ağ atın.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.