Kayıt Ol

25 Haziran 2oo8 Almanya -Türkiye Maçı

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
25 Haziran 2oo8 Almanya -Türkiye Maçı
« : 21 Haziran 2008, 20:31:40 »
Çarşamba günü saat 21.45 de yoğun oyuncu eksiğiyle, ve Kuruçeşme Arena'yı gene gümbür gümbür sallatacak maçtır.
Oğuz Çetin ve Metin yedek soyunabülür. (ayrıca bkz:arda yok emre yok tuncay yok ne var lan it oğlu it) dedirten durumdur. İtilaf devletleri durumundan ötürü, Almanya yenerse bizde yenmiş sayılacağız gibi bir avuntuyada kapılabilirz maç sonrası.
Yaprak Dökümü dizisinin reytinglerini sekteye uğratması beklenmektir.(Ferhunde affet beni :-\ bende izleyemeyeceğim)

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: 25 Haziran 2oo8 Almanya -Türkiye Maçı
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2008, 20:43:47 »
(Ferhunde affet beni Undecided bende izleyemeyeceğim)
Ahahah biliyo musun ben de sadece Ferhunde için izliyorum o diziyi, yine izlemiyorum ama en azından bakıyorum arada :D

Maç nasıl olur gerçekten bilmiyorum, üzülüyorum da. Ama nasip kısmet :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2008, 20:47:04 »
Oyuncu eksikliği var. Rakip Almanya.
Zor.
Ama imkansız değil.
Impossible is nothing..
Demiş atalarımız.. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2008, 20:48:43 »
Cezalı oyuncularımızdan doLayı moraL bozukluğu olabilir ama inanırsak olur bence :D Ne olursa olsun arkasındayız takımımızın,başarabilirler! ;)
Oyuncu eksikliği var. Rakip Almanya.
Zor.
Ama imkansız değil.
Impossible is nothing..
Demiş atalarımız.. :P
Just do it, de demişler ;D

Çevrimdışı Edoras

• **
  • 317
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2008, 20:52:36 »
Realist olun biraz, yatıcaz evet biliyoruz bunu :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2008, 20:53:54 »
Kazanamamaları ihtimal doğrultusunda büyük olsa da ben umudumu korumayı seviyorum :D ;)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2008, 21:04:21 »
Just do it, de demişler ;D

Ehueh :D Futbolculara söyleyelim bunu :P Amerikan ağzıyla, "Hadi adamım yap şu işi!" ;D

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2008, 21:11:02 »
Ehueh :D Futbolculara söyleyelim bunu :P Amerikan ağzıyla, "Hadi adamım yap şu işi!" ;D
Git kendini becer dostum gibi oldu bu :D Dublaj türkçesi ahah :D

Ben bu sefer çok umutsuzum sanırım ya mucizedir bir olur iki olur ama üçüncüyü bilmiyorum. Neyse Almanlar yenince biz de yenmiş sayılırız evet :D

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2008, 11:42:17 »
İnanmakla kazanılmıyor maçlar be. Yenilecez. Gerçi ben Çek maçında da Hırvatistan maçında da yenilcez diyodum; yendik arkadaşlarla coştuk dağıttık güzel oldu felan orası ayrı. Ama bu sefer yenilecez. Çeklere, hırvatlara üzülürdüm yenilsek ama bu sefer üzülmem. Çünkü: Deutschland ist über alles :P
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2008, 20:06:46 »
Ben bu sefer çok umutsuzum sanırım ya mucizedir bir olur iki olur ama üçüncüyü bilmiyorum. Neyse Almanlar yenince biz de yenmiş sayılırız evet :D
3 kere oldu yevrım zaten  1- İsviçre (2. yarıdan maç çevirdik)
                                                 2-Çek (gene 2. yarıdan maç çevirdik)
                                                 3-Hırvatistan a da son saniyede gol attık ve penaltılarla 4-2 biz yendik ;D

...Bencem yeniliriz gibi geliyo ama bi mucizeye daha hayır diyemem yani :D

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2008, 08:54:56 »
Eh sonunda şöyle "adam gibi" bir rakip geldi, önceden de Portekiz ile oynamıştık, adam gibi bir takım arıcak olursak. Bana göre milli takımın aman aman abartılacak bir oyun sergilediği söylenemez, Çek Cumhuriyeti maçında 15 dakika "rakibin ciddiyetsizliğinden" iyi oynadık, bu ciddiyetsizlik öyle bir hâldeydiki Petr Cech elinden top bile kaçırabildi, Hırvatistan maçında ise bizimde oyuncularımızın çoğu artık bitti poziyonundaydı, hırvatlarda öyle, Hatta hırvat futbolcular gazete muhabirlerine poz veriyorlardı, eh gene rakibin ciddiyetsizliğine denk gelip golümüzü atmışız, penaltılarda da gene Hırvatların hataları, bizim destan yazmamız değil. Heh bu arada otarite4ler Rüştüyü maçın adamı olarak felan gösteriyor. Acaba (!) kurulan barajın arkasına durmak hangi kalecinin mantığında vardır. Tamam topu güzel çıkarttı, ama zaten durması gereken yer o topun geldiği yerdi. ..

Umuyorum ki bu maçı alırız, finale çıkarız, finalde de ciddiyetsiz bir rakip gelme olaslığı bir hayli yüksek. Yoksa bu oyun stiliyle Dünya Kupası Elemelerinde hiç birşey yapamayız, eminim orada daha ciddi takımlar gelicek,
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2008, 09:02:12 »
Şimdiye kadar tamam, biraz şans biraz karşı takımın hatalarından iyi yararlanma.. güzel oldu. Ama bu eksiklere rağmen maçı alırsak gerçekten mucize olur benim gözümde..

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Haziran 2008, 19:56:35 »
Alman sitelerinde dönen bir geyik aslında durumumuzun vahamiyetini anlatmaya yetiyor :
"Türkler bütün maç yatıyor, enerjilerini son dakikaya saklıyor"
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Haziran 2008, 19:59:28 »
3 kere oldu yevrım zaten  1- İsviçre (2. yarıdan maç çevirdik)
                                                 2-Çek (gene 2. yarıdan maç çevirdik)
                                                 3-Hırvatistan a da son saniyede gol attık ve penaltılarla 4-2 biz yendik ;D

...Bencem yeniliriz gibi geliyo ama bi mucizeye daha hayır diyemem yani :D
En az senin kadar farkındayım kaç kere olduğunun korkma, saymadım zaten bir iki üç diye, çekirge misali söyledim öyle.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 23 Haziran 2008, 20:09:16 »
Almanların ya da başka ülkelerin yaptıkları olumsuz yorumlar önemli değil bence.Herkes yok şans,yok karşı takım oynamadığı için vb.yorumlar yapıyo.Bir kereliğine de olsa bizim takımımızın,şansla ya da karşı takımın iyi oynadığı içiN de olsa sonuçta başardığı ve 3 maçtada kazandığımızı düşünsek ne güzel olur...