Kayıt Ol

Diablo III

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Diablo III
« Yanıtla #45 : 15 Mayıs 2012, 19:43:15 »
Kısa değil, Koreliler manyak. GTA 4 'ü 4-5 saatte bitiren adamlar bunlar. :D

Oyunu almak istiyorum ama şu anlık 102 lira bana koyar. Belki biraz ucuzlar diye beklemeyi tercih ediyorum. Yada elim biraz bollaşsın. :D Fakirliğin gözü. :(

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 15 Mayıs 2012, 19:52:29 »
102 değil 140 aslında o. DnR biraz indirim yapıyor bu aralar. Çok kısa süre sonra 140 olacak tekrardan. Kaldı ki Bnet'den alındığında da 140.
#rekt

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 15 Mayıs 2012, 19:55:45 »
Aral 'dan almayı planlıyorum.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 15 Mayıs 2012, 21:21:11 »
Alındı, oynanıldı ve pişman olundu.

Diablo II'ye göre fazla ezik kaldı oyun. Görüntü kalitesine bakıldığında, Diablo III kusursuz olsa dahi, senaryo bakımından fazlaca boş, eksikti. Oyunu o kadar basitleştirmişler ki, sinirlerim tavan yaptı. O kadar övüldü, konuşuldu edildi...

Olmaz ki...

Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Lowan

• **
  • 65
  • Rom: 0
  • We are the prisoners of our own fantasies.
    • Profili Görüntüle
    • Dragon's Lair
« Yanıtla #49 : 15 Mayıs 2012, 22:22:17 »
Boş, eksik ve basit gördüğün yerleri söyle, tartışalım.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 15 Mayıs 2012, 22:46:18 »
Daha elime yeni geçti. Umarım söylediğiniz gibi hayal kırıklığı olmaz. 102 tl bence çok değil! En azından 40 tl cepte kaldı :)

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 16 Mayıs 2012, 22:54:52 »
#rekt

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 18 Mayıs 2012, 23:32:50 »

Oyuna başlamak nasip olmadı, Ağustos'a kadar da olmayacak gibi. Metacritic kullanıcı incelemelerinde anlatılanlar kadar kötü mü oyun yav?
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 19 Mayıs 2012, 01:22:26 »
Vallahi ben çok eğlendim boss savaşları olsun hikaye anlatımı olsun sinematikler olsun. Oradaki kullanıcı yorumlarının çoğu trollere ve ilk gün yaşanan server hatasından dolayı oyuna giriş yapamayanlara ait(miş, öyle deniyor formlarda). Nightmare'e de başladım, monkumla mutluyum :).

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 19 Mayıs 2012, 01:24:32 »
Diablo I'den beri oynarım bu oyunu. O gotik gitar sesleri ile Ankara'daki belki de ilk 4 bilgisayarlı internet cafe de bu oyunu multiplayer oynadığımızı hatılıyorum da... Butcher sahneye çıktığında hep birlikte sandalyelerden düşecek gibi olmuştuk. Diablo I'in o gotik ve korkutucu, insanı oynarken geren havasını yakalamaları çok çok zor diye düşünüyorum.

Oyuna kısaca yorum yapacak olursam Diablo II'den iyi ama Diablo I'den kötü.

Diablo I 'in müziklerini almışlar o iyi olmuş. Diablo II nin üzerine grafiksel olarak baya koymuşlar ve çevredeki bütün dekorların parçalanabilmesi biraz daha güzellik katmış. Ama yapılan hiçbir değişiklik oyunun temelini değiştirmiyor. Oyunu senaryo gibi bir kere bitirdikten sonra Nightmare ve Hell zorluk seviyelerinde bitirmeye çalışmak zombiliğe giden yolda emin bir adım olarak görülebilir. Nedir yani 40 intellect yerine 60 intellect item bulsan ne olacak sonuçta?

Oyunu yerdim yermesine ama 4 act i bitirene kadar uykusuz kaldığım da bir gerçek. Hızlı ve zayıf geçiştirilen senaryolar bosslar olsa da, bölüm aralarındaki cinematic lerin kalitesi hele hele o Leah'ın yüzündeki detaylar beni şaşırttı. Oyunu sırf Cinematicten yapsalarımış tadından yenmezmiş bizi de tuşlara basma zahmetinden kurtarabilirlermiş mesela :)

İyi güzel de bu kadar olumsuz konuştun bu oyuna neden o kadar para verdin diye soracak olursanız eğer hemen cevabını vereyim efendim. Şimdiye kadar gelmiş geçmiş tüm Diablolardan açık ara iyi yapacakları şey yüzünden. Hatta bırakın Diablo'yu tüm oyunlar tarihinde yapılacak en iyi adım bence ki o da şudur:

'Real Currency Auction House'  başka söze gerek yok. Oyunda bulduğum rare itemları muhtemelen keriz Amerikalı veletlere gerçek para birimi üzerinden satacağım o yüzden aldım oyunu. Şimdiye kadar hep oyunlara para harcadım oyunlardan para kazanmak değişik bir deneyim olacak benim için.

Çevrimdışı Maleficum

• **
  • 193
  • Rom: 11
  • I have the wisdom to see the dark as a light...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 19 Mayıs 2012, 01:44:31 »
Diablo 3 fazla renkli. Diablo 2 gibi değil. Saygılar.
...weak pleasures, lost feelings, faded dreams, doubtful hopes...

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 19 Mayıs 2012, 03:23:38 »
'Real Currency Auction House'  başka söze gerek yok. Oyunda bulduğum rare itemları muhtemelen keriz Amerikalı veletlere gerçek para birimi üzerinden satacağım o yüzden aldım oyunu. Şimdiye kadar hep oyunlara para harcadım oyunlardan para kazanmak değişik bir deneyim olacak benim için.

İşte bu! Bu sistemi kimse bu açıdan düşünmüyordu, herkes eleştiriyordu. Helal olsun, benim de aklıma yattı 8) Let the hunt begin! http://www.youtube.com/watch?v=rcuHpChB-yw

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 19 Mayıs 2012, 13:13:02 »
Neyse artık oynayınca ne kadar eğlendirip eğlendiremediğini göreceğiz diyelim. O zamana kadarsa oynayamasam bile beni çok eğlendirecek şeylere konu olacağı kesin gibi. Şimdiden eğleniyorum. :D

Özellikle şu: http://www.youtube.com/watch?v=I43GUnZN_s4&feature=player_embedded#!

ve şunlara çok güldüm.

There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Lowan

• **
  • 65
  • We are the prisoners of our own fantasies.
    • Profili Görüntüle
    • Dragon's Lair
« Yanıtla #58 : 21 Mayıs 2012, 08:03:22 »
Hell'e kadarki bossfightlar oldukça kötü, çünkü aşırı kolay. Elit moblar bile daha çok zorluyor. Waller özelliği olan moblar tamamen sinir bozucu. Bitirmek için harcanan zamana değiyor yine de. 2006'dan beri battlenette Diablo 2 oynayan biri olarak (en son D3 çıkmadan önceki cumartesi UT yaptıydım) bu oyundan son derece keyif aldım ve CE için verdiğim paranın ve 20 saatlik kuyruk bekleyişinin her kuruşunu ve saniyesini hakettiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Maleficum

• **
  • 193
  • Rom: 11
  • I have the wisdom to see the dark as a light...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 25 Mayıs 2012, 11:23:14 »
...weak pleasures, lost feelings, faded dreams, doubtful hopes...