Kayıt Ol

Diablo III

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Diablo III
« : 02 Temmuz 2008, 16:27:28 »
Yeni duyuruldu. Dün gecenin köründe bir maille geldi haberi.

http://www.blizzard.com/diablo3/

#rekt

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Rom: 0
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Diablo III
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2008, 16:44:33 »
Voaaav derim ben buna! Seni elde edicem Diablo! ;D Blizzardın çıkardığı çoğu şeye hastayım zaten  :melk

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2008, 12:50:14 »
Küçüklüğümün güzide oyunu, 2. sınıftayken oturur Diablo II oynardım çok iyi hatırlıyorum... ;D iştee beklediğimiz haber PCmin kaldıracağını bilsem daha da çok heyecanlanırdım... ;D bu oyunu PCsi kaldıracak da almayacak adam (veya bayan :P ) varsa işte o adamın (veya bayanın :P ) aklından şüphe edilir, umarım Blizzard kimseyi bu oyunla hayal kırıklığına uğratmaz... :P ;)

Not: PCm kaldırmasa da alacağım bir oyun, arşivde bulunsun değil mi?? ;D

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2008, 22:55:42 »

Not: PCm kaldırmasa da alacağım bir oyun, arşivde bulunsun değil mi?? ;D
DA sahte alıyosun saf arkadaşım ;D(ki bende F.E.A.R var.)İlerde kaldırcak bilgisayarım olur ,ben de alırım(10 yıl sonra)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2008, 22:57:40 »
DA sahte alıyosun saf arkadaşım ;D(ki bende F.E.A.R var.)İlerde kaldırcak bilgisayarım olur ,ben de alırım(10 yıl sonra)
abi para olsa bütün oyunları en başta DMCyi alırdım orjinal ama yok işte... ;D

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2008, 22:59:34 »
Bak bana:İstanbuldan Final Fantasy 7 alıyorum psm olmasa da.Asıl koleksiyonculuk budur :=)

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2008, 18:11:17 »
 Gamespot sitesinde "Diablo 3'ün" çıkış tarihi açıklandı. Sadece PC platformuna çıkacak yapım, 31 Aralık 2008'de piyasada olacak deniliyor Gamespot'a göre. Bakalım Blizzard'dan bu konuda resmî bir açıklama ne zaman gelecek. En son Starcraft 2'nin 2009'a sarkacağını duymuştuk; Diablo 3'ün 2008'in sonunda çıkması zor gibi görünse de belki tüm çalışmalar bu oyuna yoğunlaşmış olup sevenlerine bir yeni yıl armağanı olabilir, ne dersiniz?

bu hiç inandırıcı gelmedi

Play.com , Blizzard'ın yeni oyunu Diablo III için çıkış tarihini verdi ; 27 Mart 2009. Ayrıca ön siparişleri almaya da başladılar.Play.com'da Diablo III'ün ön sipariş fiyatı ise 24.99£ (Sterlin).

Blizzard'dan henüz resmî bir açıklama gelmedi. Oyun sitelerinin ön satış tarihleri genelde yanlış olduğu için bu tarih ne kadar doğru bilmiyoruz. Ama söz konusu Diablo III olduğu için sizin de haberiniz olsun istedik.

buda inandırıcı gelmedi
kaynak merlinin kazanı
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2008, 19:14:22 »
Gamespot sitesinde "Diablo 3'ün" çıkış tarihi açıklandı. Sadece PC platformuna çıkacak yapım, 31 Aralık 2008'de piyasada olacak deniliyor Gamespot'a göre. Bakalım Blizzard'dan bu konuda resmî bir açıklama ne zaman gelecek. En son Starcraft 2'nin 2009'a sarkacağını duymuştuk; Diablo 3'ün 2008'in sonunda çıkması zor gibi görünse de belki tüm çalışmalar bu oyuna yoğunlaşmış olup sevenlerine bir yeni yıl armağanı olabilir, ne dersiniz?

bu hiç inandırıcı gelmedi

Play.com , Blizzard'ın yeni oyunu Diablo III için çıkış tarihini verdi ; 27 Mart 2009. Ayrıca ön siparişleri almaya da başladılar.Play.com'da Diablo III'ün ön sipariş fiyatı ise 24.99£ (Sterlin).

Blizzard'dan henüz resmî bir açıklama gelmedi. Oyun sitelerinin ön satış tarihleri genelde yanlış olduğu için bu tarih ne kadar doğru bilmiyoruz. Ama söz konusu Diablo III olduğu için sizin de haberiniz olsun istedik.

buda inandırıcı gelmedi
kaynak merlinin kazanı
sanmıyorum ki doğru olsunlar, blizzard daha oyunun çıkacağını yeni duyurdu sayılır ama kesin olan tek şey oyunun 2009da çıkacağı bu Aralık da olabilir...

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2008, 19:16:11 »
Bu ayın oyungezer dergisinde oyunun 3 adet videosunu vermişler. Bakmanızı öneririm :)
#rekt

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2008, 19:18:31 »
Bu ayın oyungezer dergisinde oyunun 3 adet videosunu vermişler. Bakmanızı öneririm :)
OGZ mi ya ben 13üne kadar bekleyeceim sanırım almak için, maluım memur çocuğuyuz... :P Bakarız Yiğit, bakarız kuzen... :P

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2008, 19:50:20 »
OGZ mi ya ben 13üne kadar bekleyeceim sanırım almak için, maluım memur çocuğuyuz... :P Bakarız Yiğit, bakarız kuzen... :P
Küçük kardeşin sana versin bu ayın OGZ sini  ;)

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2008, 12:13:36 »
Eski Diablo'nun atmosferini yakalayamamışlar rezil etmişler.. Olsun farklı bir oyun olarak güzel gibi

Çevrimdışı FaLLeN

• **
  • 119
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Ekim 2008, 12:10:39 »
Aslında eski oyunun zevkini almaya çalışarak oynamamak gerekir çünkü nerdeyse hiçbir oyun eskisinin tadını veremez. (İstisnalar var tabii) Bunun nedenini ben oyuna değil de kişiye bağlıyorum, yani bir insan eski oyunu hatırlarken aslında eskiyi hatırlıyor, onu düşünürken eski günleri düşünüyor. "Aaaaah  ah çocukluğumuzda heroes 3 ü ne oynardır ama 4 ü batırmışlar ya geçen gün oynadım da." Sonuçta çocukluğumuzda oynadığımız bize ayrı, çocuksu bir zevk vermiştir, şimdi oynadığımız ise bize şimdiki zamanın sınırlarına göre, şartlarına göre zevk veriyor. Bu bana da çok olur, Tomb Raider -ki en sevdiğim oyundur- yeni oyunlarını oynarken hep o üçüncü oyuna özlem duyarım. O orman, o bulmacalar, o atmosfer her ne kadar teknolojik olarak berbat olsa da benim içime işlemiştir. Biraz daha kendimi zorlasam o ormanın kokusunu alıp kuş seslerini duyacağım yani. Aynı şey Prince of Persia için de geçerli, birçok oyun için de geçerli. O yüzden artık bir devam oyunu oynarken onu bir önceki oyunun devamı olarak değil de yeni, farklı bir oyun olarak oynamaya çalışıyorum. Ve artık yeni çıkan Heroes 5 i Heroes 4 e özlem duymadan oynayabiliyorum.  ;D Ama Tomb Raider için bu hiçbir zaman geçerli olmayacak çünkü o benim ruhuma nakış gibi işlenmiş.  :D

Diablo 3 ün ekran görüntüleri güzel, videolarını izlemedim. Hack'N Slash'dan sıkılırım kısa bir müddet sonra ama bunun tek bir istisnası var. Eğer oyunda büyü, yetenek, eşyalar, ırklar sınıflar falan çeşitli olursa o zaman durum değişir. Örneğin Titan Quest'de bu yoktu, hemen sıkıldım. Sacred'da bu vardı, gayet de uzun süre oynadım, hala da bilgisayarda yüklü. Tek temennim Diablo 3'ün çeşitlilik konusunda cimri olmaması, eğer olmazsa çok seveceğim bir oyun olacaktır. Çünkü alt yapısı var.

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2008, 16:43:44 »
bende game play videosu var eğer yönetim izin verirse koyabilirim buraya :D :P
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #14 : 19 Kasım 2008, 14:36:33 »
Yeni açıklanan Wizard karakterine ait videodaki cinematic o kadar kalitesizdi ki 2milyonun üzerinde ön sipariş internet satış sitelerinden iptal edilince blizzard daha çıkmamış bir oyun ile 12milyon doların üstünde zarar etmek gibi komik bir şey başarabildi. Basit şeyler büyük sonuçlar doğurabilir. Gameplay videoları çok iyi ama cinematicler Diablo 2ninkilerden daha geri bir teknoloji ile yapılmış havasında. Herşeye rağmen tüm hevesim ile bekliyorum  :klp