Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Anime?

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
Ynt: En son izlediğiniz anime?
« Yanıtla #165 : 04 Mart 2011, 00:18:54 »
en son Avatar olması lazım ama emin değilim.

Nihbrin'in notu: Avatar bir anime değildir.

Çevrimdışı Akuma_Blade

• **
  • 97
  • Rom: 5
  • "All Worms are my prey!"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 17 Mayıs 2011, 00:09:08 »
@Marius
Şöyle bir izleme planı verelim: link

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 20 Mayıs 2011, 16:45:07 »
Deadman Wonderland.

"Biraz" psikopatça. Henüz 5 bölümü yayınlandığı - tabi mangası ne durumdadır bilemiyorum- için tam olarak da bir şey söylemek istemiyorum. Ama bir oturuşta izlettiğine göre kendisini, var bir şeyler.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #168 : 23 Mayıs 2011, 17:40:03 »
Dragon Ball GT [*]3 Sezon ve 64 Bölüm[/*]

Uzun bir aradan sonra GT serisini baştan sona izleyerek Dragon Ball dünyasını ne kadar özlediğimi fark ettim. Toplam 2 haftadır ne dizi ne film, sadece bunu izliyorduk ailecek. Neyse ki dün duygusal bir şekilde sona erdi. Süper Saiyan 4'ler ayrı bir karizma, üstelik bir kez daha bu evrende aslında hiçbir şeyin sınırının olmadığını görmüş olduk. 96 yapımı olmasına rağmen günümüzde çekilen birçok animeye fark atar, izleyin izlettirin.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Invictus

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 06 Haziran 2011, 23:50:37 »
Claymore
Müthiş bir anime.Bana claymore olmak istiyorum dedirtti.

Çevrimdışı Insane

• *
  • 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 11 Haziran 2011, 15:10:51 »
En son narutoyu izledim(okudum daha doğrusu) bu perşembe :)

Çevrimdışı Danger_Mouse

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 26 Haziran 2011, 16:44:40 »
blue exorcist.. animenin konusu ve çizimleri oldukça güzel. bence izlemeye değer

Çevrimdışı arcian

• *
  • 32
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 31 Temmuz 2011, 11:31:40 »
Sürekli bırakıp başladığım Naruto'ya Shippuuden'in bölümleriyle yine geri döndüm. 2 günde 70'den 120'ye kadar izledim.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 31 Temmuz 2011, 12:19:37 »
En son bitirdiğim anime serileri Tengen Toppa Gurren Lagann ve Full Metal Alchemist idi. Tengen Toppa Gurren Lagann mecha türünü ve gaza gelmeyi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir anime. İzlemeden önce spoiler yememeye özellikle dikkat edin, çünkü ortalıkta dolaşan en önemli spoiler tüm seyir zevkinizi baltalayabilir.
Full Metal Alchemist ise herkesin izlemesi gereken bir anime. İlerleyen bölümlerde mangasından kopup animeye özgü hikayeyi takip ederek bu şekilde bitmesine rağmen harika bir şekilde idare edilmiş bu durum. Bu seriyi bitirdikten sonra Brotherhood'u da izleyip bir de mangaya sadık hikayeyi görmenizi kesinlikle tavsiye ederim ki mangası şahanedir. (Muhtemelen Brotherhood'u daha çok beğeneceksiniz.)   
Eh bir de bitmeyen animelerim var tabii. One Piece, Naruto, Fairy Tail, Detective Conan. Detective Conan haricindekiler mangasını da takip ettiğim animeler. Mangalardan dolayı hikayeyi önceden bilsem de anime olarak izlemek yine de ayrı bir keyif. (One Piece'in animesindeki çizimler rezaletleşmeye doğru emin adımlarla gitmekte olsa da)
Bir de Bleach izlemeyi düşünen varsa da hiç bulaşmasın derim. Mangasını da animesini de yarıda bıraktım ve çok çok boş zamanım olmazsa geri döneceğimi de zannetmiyorum. (En azından animesine)
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı arcian

• *
  • 32
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 31 Temmuz 2011, 13:17:12 »
En son bitirdiğim anime serileri Tengen Toppa Gurren Lagann ve Full Metal Alchemist idi. Tengen Toppa Gurren Lagann mecha türünü ve gaza gelmeyi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir anime. İzlemeden önce spoiler yememeye özellikle dikkat edin, çünkü ortalıkta dolaşan en önemli spoiler tüm seyir zevkinizi baltalayabilir.
Full Metal Alchemist ise herkesin izlemesi gereken bir anime. İlerleyen bölümlerde mangasından kopup animeye özgü hikayeyi takip ederek bu şekilde bitmesine rağmen harika bir şekilde idare edilmiş bu durum. Bu seriyi bitirdikten sonra Brotherhood'u da izleyip bir de mangaya sadık hikayeyi görmenizi kesinlikle tavsiye ederim ki mangası şahanedir. (Muhtemelen Brotherhood'u daha çok beğeneceksiniz.)   
Eh bir de bitmeyen animelerim var tabii. One Piece, Naruto, Fairy Tail, Detective Conan. Detective Conan haricindekiler mangasını da takip ettiğim animeler. Mangalardan dolayı hikayeyi önceden bilsem de anime olarak izlemek yine de ayrı bir keyif. (One Piece'in animesindeki çizimler rezaletleşmeye doğru emin adımlarla gitmekte olsa da)
Bir de Bleach izlemeyi düşünen varsa da hiç bulaşmasın derim. Mangasını da animesini de yarıda bıraktım ve çok çok boş zamanım olmazsa geri döneceğimi de zannetmiyorum. (En azından animesine)

Anime filler guide'lar var internette. Bu guidelarla fillerları atlayıp Bleach'in animesindeki esas hikayeye daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ha tabi mangasını bırakmanıza bir şey diyemeyeceğim.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 31 Temmuz 2011, 13:33:52 »
Fillerları zaten atlıyorum genel olarak animelerde. Çok olumlu yorumlar alan fillerlar hariç elbette.(Fillerdan anime bırakacak olsaydım bu muhtemelen Naruto olurdu. :D)
Zevkler ve renkler tartışmasına çok girmek istemiyorum; ama Bleach'in hikayesi beni çileden çıkartmaya başlamıştı. Daha doğrusu hikaye anlatımı demeliyim. (Yok yok bir daha düşündüm de hikaye de beni delirtmişti.)  Animeyi çok önceden bırakıp sadece mangadan devam ettim bir süre. Daha sonra o da katlanılamaz bir hal almaya başlayınca tümden bıraktım. İleride bir mani olmazsa manga bittiği zaman oturup bir gün sabahtan akşama kadar okuyup bitirmeyi düşüncesi aklımın bir kenarında duruyor.
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı arcian

• *
  • 32
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 31 Temmuz 2011, 15:35:58 »
Fillerları zaten atlıyorum genel olarak animelerde. Çok olumlu yorumlar alan fillerlar hariç elbette.(Fillerdan anime bırakacak olsaydım bu muhtemelen Naruto olurdu. :D)
Zevkler ve renkler tartışmasına çok girmek istemiyorum; ama Bleach'in hikayesi beni çileden çıkartmaya başlamıştı. Daha doğrusu hikaye anlatımı demeliyim. (Yok yok bir daha düşündüm de hikaye de beni delirtmişti.)  Animeyi çok önceden bırakıp sadece mangadan devam ettim bir süre. Daha sonra o da katlanılamaz bir hal almaya başlayınca tümden bıraktım. İleride bir mani olmazsa manga bittiği zaman oturup bir gün sabahtan akşama kadar okuyup bitirmeyi düşüncesi aklımın bir kenarında duruyor.

ben sadece yardımcı olayım dedim, yoksa Bleach'i

Spoiler: Göster
---spoiler---

Kuchiki Rukia'nın kurtarılmasından

---spoiler---

sonra bıraktım. arada trilyon tane anime ve dizi izledim şimdi geri dönüyorum. Aslında geri dönme sebebim de biraz komik oldu, mangayı saniyesi saniyesine takip eden arkadaşım "Bleach bu sene bitiyormuş." dedi. Ben de "İyi bari bitince izleyeyim toptan." dedim. Sonra cümledeki ilk 3 kelime silinip "İzleyeyim toptan"a döndü. :D

Çevrimdışı ixna

• *
  • 25
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 01 Ağustos 2011, 14:10:56 »
naruto  :D
\"Belki çok güzel bir zekaya sahip olmak hoş bir şeydir ama daha büyük bir hediye, güzel bir kalbi keşfetmektir.\" Akıl Oyunları "A Beatiful mind"

Çevrimdışı beta

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 07 Ağustos 2011, 15:14:02 »
Sayonara, Zetsubou-Sensei

Hala da bitiremedim 12 bölümcük ilk sezonu, çok utanıyorum. Kahrolsun yavaş net bağlantısı, kahrolsun indirip sana veririm ben söz diyen zalim arkadaşlar! Çok güzel animedir, izlememiş herkese bolca tavsiye eder iyi günler dilerim~
expecto patronum

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 09 Ağustos 2011, 23:16:05 »
Aa No Exorcist

Konusu çok orijinal olmamasına rağmen beni gerçekten cezbetti. Bu güne kadar yanılmıyorsam 17 bölümü yayınlanmış ve bunları 2 günde bitirdim. Bu tür animeleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir seri. Herkesin izlemesini öneririm.