Kayıt Ol

Gece Evi Serisi

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gece Evi Serisi
« Yanıtla #75 : 13 Şubat 2010, 19:37:11 »
3. kitabına geçtim ve kesinlikle için de bol bulunan bol miktardaki cinsellik can sıkıyor. Kitabı bayağılaştırıyor. Yani sırf '''Seriye başlayınca hepsini okurum'' felsefem yüzünden okuyorum. Ve çevremdekilere tavsiye etmiyorum.

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 16 Şubat 2010, 21:41:28 »
Ben de 3. kitabı bitirdim  ama diğer kitaplarında da olduğu gibi asıl macera kitabın son sayfalarına bırakılmıştı..İlk sayfalarındaysa 16 yaşındaki bir genç kızın ergenlik sorunları anlatılıyor.. :P  :hömm:
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 17 Şubat 2010, 19:22:16 »
Bende altıncı kitabını yeni bitirdim.Vede başladığıma o kadar pişmanımki.Kitap baştan aşağı ergenlik sorunlu bir kızın iç gevezeliği ve erkek arkadaş sorunuyla dolu.
Okunmaya değmez...

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 20 Şubat 2010, 20:53:50 »
Seri biraz daha aksiyonlu olsa iyi olurdu son 100 sayfada anca önemli bir şey oluyo gerisi boş...

Çevrimdışı SofiSTiKe

• *
  • 15
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 27 Şubat 2010, 00:26:54 »
ben serinin ilk 6 kitabını da okudum.. kitab genel olarak güzel.. yanlız sorun bende mi bilmiyorum ama bence kitabın sürükleyici olması dışında pek bi özelliği yoq(6 sınıda okumamın sebebi :P).. seri 12 kitaptan oluşuyomusr. ilk 6 kitapta aynı konuyu ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyorlar.. serinin geri kalanın da neyden bahsedecekler merak ediyorum doğrusu.
MaLaTYa FeN LiSeSi

Love¿? I do not like love!!

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 27 Şubat 2010, 19:19:04 »
ben serinin ilk 6 kitabını da okudum.. kitab genel olarak güzel.. yanlız sorun bende mi bilmiyorum ama bence kitabın sürükleyici olması dışında pek bi özelliği yoq(6 sınıda okumamın sebebi :P).. seri 12 kitaptan oluşuyomusr. ilk 6 kitapta aynı konuyu ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyorlar.. serinin geri kalanın da neyden bahsedecekler merak ediyorum doğrusu.
Hayır sen de sorun falan yok bende aynısını düşünüyorum [*]Belki bende sorunluyumdur :)[/*]

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 04 Mart 2010, 19:59:05 »
6. kitabını az önce  bitirdim...Ve olamaz böyle bir yerde bitemez ...
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

« Yanıtla #82 : 13 Mart 2010, 13:39:52 »
ben serisini bitirdim ve ayrıca çok beğendim herkse tavisye ederim ;D ;D ;D :bonus :lve :ciao :ehi

« Yanıtla #83 : 13 Mart 2010, 13:40:43 »
ve gayet aksiyon var arkadaşlar

Çevrimdışı Cerima

• **
  • 57
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 14 Mart 2010, 00:54:09 »
Vampir takıntısı oluştuğu için okuyorum elime geçenleri. Bunu da okudum.  ;D Yayınlanmış tüm kitapları bitirdim. Burned'ı bekliyorum. İnternetten çevirilere baktım da, yeni kitap çok garip.  :blink
...
Gerçekten gittin mi?
Hayır diyor kalbim... İçimdesin.
Hala bendesin, belki de bensin.

# Bana ait bir şiirden bir parça. (:

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 14 Mart 2010, 09:53:42 »
Bu seriye gelene kadar birçok okunacak kitap olduğunu düşünüyorum, tabii siz bilirsiniz.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 15 Mart 2010, 14:14:37 »
Bi yerden sonra bayatlayan klasik bi seri diye düşünüyorum

Çevrimdışı penolope

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 25 Mart 2010, 22:34:55 »
1. kitabını okudum alacakarlıkla bağlantısı sadece ikisindede vampirler olması ama bnce kitap çok basit ve sürükleyici değil serinin devamını okumicamm

Çevrimdışı TuTsAk

• *
  • 18
  • Kazanın olmayacağı bir oyun oynadık...Kaybettim!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 27 Mart 2010, 23:18:36 »
Güzel bir kitaptı.... Son çevirilern kitabını birkaç ay önce okumuştum. Çok fazla akıcı olmasa da bence boş geçen bir vakitte okunabilecek bir kitap...
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet
beni affet
KAYBETMEK İÇİN ERKEN, SEVMEK İÇİN ÇOK GEÇ...

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 29 Mart 2010, 16:15:56 »
Yapmayın... Daha çok gençsiniz... Yazık etmeyin kendinize...
Amacım tartışma çıkarmak değil o yüzden lütfen bu mesajıma negatif cevaplar vermeyin lütfen.
Böyle bir seri nasıl 6 kitap sürer ve hatta dahada uzar? Ergen bir vampir bayanın şehveti nasıl bu kitabın bestseller olmasını sağlar? Şaşmamak elde değil... En ilginci de bu serinin 6 kitabını okumama rağmen hatta arkadaşlarım bile okumasına rağmen bana hiç birşey katmaması. Aksine gerçekten okuduğum zamana yazık olduğunu düşündüm... Bu seri her önüne gelenin kitap çıkartamayacağını gösterir nitelikte. Bir kitabın bestseller olması o kitabın iyi olduğunu göstermez kesinlikle, aksine o kitabın içeriği, okuyan ve beğenen kişilerin zevklerini gösterir ki bu da acınası bir durumdur bana göre... Karakter,kurgu,işleyiş... Hiç birşey yerine oturmamış...
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.