Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı Luna Lovegood

• **
  • 80
  • Rom: 1
  • Beetlejuice~
    • Profili Görüntüle
    • Twilight Türkiye
Ynt: CherryBomb'dan Rupert'ın İlk Fotoğrafı.
« Yanıtla #1620 : 31 Temmuz 2008, 12:37:55 »
Vayyy. Süper bir film olur bence ama biz izleyemeyiz  >:( Tnt de yayınlanmasını bekleyeceğiz bence...  :hemk

Jacob Black ~ Because he's running around naked all the time..

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1621 : 31 Temmuz 2008, 14:37:54 »
Marmariste yaşamanın en iyi yanı ; turistler dvd leri geityor daha türkiyeye gelmemiş filmleri.. Ondan ötürü bulunuyor her türlüsü :P .. Çıkar çıkmaz link paylımı yaparız "belki" :P
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1622 : 31 Temmuz 2008, 14:43:54 »
Marmariste yaşamanın en iyi yanı ; turistler dvd leri geityor daha türkiyeye gelmemiş filmleri.. Ondan ötürü bulunuyor her türlüsü :P .. Çıkar çıkmaz link paylımı yaparız "belki" :P
Senin paylaştığın linkten izleyebilcek olan(kota bağbında) o "belki" verilcek linki beklemiycektir emin ol. :P

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1623 : 31 Temmuz 2008, 16:09:56 »
Aneem napmışlar Rup*uma xD Makyaj berbat hiç gerçekçi değil cık ı-ı beğenmedim xD

Çevrimdışı Arminas

• **
  • 104
  • Rom: 0
  • Çoğunluğun İyiliği İçin..!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Melez Prens Fragmanı Yayımlandı...
« Yanıtla #1624 : 01 Ağustos 2008, 17:58:17 »
Fragman iyi güzel de Zümrüdüanka'da öyleydi ama filmdeki hayal kırıklığını herkes aynı sebepten dolayı yaşamıştır büyük ihtimalle. Zaten işin en kötü yanı bütün anıların olmamasıydı. Bence hepsinin olması çok iyi olurdu. Yani zaten bu filmden Warner Bros dünyanın karını çıkartacak o bölümlere harcama yapsalar biraz daha uzatsalar daha mantıklı olmazmıydı. Yani olmayan bir Kovuk sahnesi olacağına o anıları koyabilirlerdi. Umarım (umarız) Yates bu sefer filmin içine etmez daha fazla ayrıntılı bir film sunar. Zaten en büyük hata Harry'nin saçlarının kesilmesiydi. Ne saçmalık. Ergenlik dönemiymiş. Bir kere Rowling öle bir şey yapmadıysa senin böyle bir şaheseri mahvetmene hakkın yok. Chris Columbus (veya Colombus) ilk iki filmi yönetmişti ve Sırlar Odası en kısa ikinci kitap olmasına rağmen şu ana kadar ki en uzun film. Ve bu konuyu da şu şekilde düşünebilirsiniz. Chris sadece ilk iki filmi yönetti ve o iki filmin kitaplarına bakarsak Sırlar Odası'nın Felsefe Taşı'ndan uzun olduğunu belirtmeme gerek yok heralde.

Biraz da diğer yönetmenleri eleştirirsem Alfonso Cuaron ve Ateş Kadehi'nin yönetmeni Mike (soyadını hatırlamıyorum.) genel olarak iyi iş başardılar. Özellikle Ateş Kadehi kesinlikle benim favorim. Azkaban'daysa daha çok sonlardaki Şamarcı Söğüt sahnesinden sonraki bölümü ele almış gibiydi ve kesinlikle böyle olsa bile muhteşeme yakındı. Ateş Kadehi'neyse laf yok.

Neyse konudan şaştım. Netice de umarız ki Yates bu filmi de rezil etmez. Eğer ki yine öyle bir şey yapıpta bu adamı yere göğe sığdıramazlarsa yazık o zaman. 7. filmi inşallah Steven Spielberg veya Del Toro gibi süper bir yönetmen çeker.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Melez Prens Fragmanı Yayımlandı...
« Yanıtla #1625 : 01 Ağustos 2008, 18:09:44 »
Allahım bu ne ezikliktir,ne bakışlar,hiç yabancı gelmiyor nerden diyodum. :P Var ya "küçük tom" ölümü gör,fragmanda sayende Voldemort'un aniden çakan görüntüsünden tırstım.Bana bile bunları yaptın ya.

Senin oyunculuk kariyerin bitmiş oğlum.Git dublaj felam yap. :P Karı kılıklı seni. :P

Harry o ne sestir ulan,bir an dumbleodore konuşuyor zannettim. :P Sen dublajı da aşmışsın gerçekten. :P Bundan sonra figüranlık bile bekleyemem senden.

Hiçbirşey anlamaıdm fragmandan.Teaser ulan bu deli etmeyin adamı. :P Ayrıca kota yüzünden arkadaşıma izletip yorumlatmıştı m bana sen git tom riddle'ın oyuncu seçimlerine katıl dediğinde keşke sözünü dinleseymişim hiç heyecan yok ulan. demişti haklıymış,uyurum ben de koltuğumda, :P .

Dumbledore görünce kitaptaki duygusuzluğum gider,içim sızlar adam ölecek diye düşünmüştüm.Ama yanılmışım be.Ölebilirsin gönül rahatlığıyla. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mutlu yıllar hepinize !
« Yanıtla #1626 : 01 Ağustos 2008, 19:08:26 »
ben kaçamadan yedim direk :D tarihle marihle işim yok benim anam :P de nedir bu yanii niye kandırıldık şimdii :P ve bu kadın manyak mı ne demeye bir ay önce kutluyor kii :P zeki meki ama bu da bunuyor galba :D
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1627 : 01 Ağustos 2008, 20:23:30 »
1 ay önce kutlayan felam yok ki Seda söyledi onu. Ben yanlış yazmışım Temmuz yerine Ağustos diye malum saat 4'te açmıştım bu konuyu, mesele o. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1628 : 01 Ağustos 2008, 20:39:06 »
Yanlış olan bişey yok ki,sadece yanlışlıkla Temmuz yerine Ağustos yazılmış o kadar :)

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1629 : 01 Ağustos 2008, 20:42:19 »
Mutlu yıllar hepsine. :melk İyi ki varsın J.K =P hepsini senin sayende tanıdık ne de olsa. :D Seri olmasa, filmler de olmazdı.Filmler olmasa bu oyuncular da olmazdı misali falan işte. :P

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1630 : 01 Ağustos 2008, 20:43:06 »
zokayı iyi yuttu ama veritaserum :P hem dün güncellemiş zaten cursed bugün ''okusalardı'' yanlışlığın düzeldiği farkederlerdi  :P

Neyse hepiciğine mutlu yıllar :melk :clap

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1631 : 01 Ağustos 2008, 20:46:04 »
Bu da bir hayranıyla setten yeni fotosu. =P

Spoiler: Göster

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1632 : 01 Ağustos 2008, 20:49:42 »
O saçların hali ne demek istiyorum sadece. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1633 : 01 Ağustos 2008, 20:52:16 »
Değişik bir Rupert gördüm birden karşımda :D Saçları cidden değişik durmuş ama gayet tatlı duruyolar bence  :-*

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1634 : 01 Ağustos 2008, 21:00:41 »
Ben saçlardan öte alnına dikkat çekmek istiyorum sayın seyirciler. Öeh