Kayıt Ol

Diego Rodrigez

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Diego Rodrigez
« : 17 Mart 2011, 15:58:13 »

Diego Rodrigez

Millet: İspanyol          
Envanter
Kalın palto - Kemer - Bot

Oyuncu: azuroth

Fiziksel Görünüş: Güzel yeşil gözlü, kassız, orta boylu, siyah saçlı top sakal ve bıyıklı, yakışıklı ve çevik.

Zihinsel Kimlik: Soğukkanlı ve ne durumda olursa olsun doğaçlama hareket edebilen.

Meslek: Değişken. Paraya göre suikast düzenleyebilir, mal satımı gerçekleştirebilir. Korumalık yapabilir.

Durum Göstergesi

Açlık:
Susuzluk:
Yorgunluk:
Hastalık:
Özel Durum I:
Özel Durum II:
Moral: Kötü
Yoldaş:
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Diego Rodrigez
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2011, 15:04:11 »
Giriş - Yeni Bir Başlangıç

19 Aralık 2049 - 11:59
Abramovo - Arzamas'ın 14km batısı

Diego mafyadan kaçışını daha dün gibi hatırlıyordu. Çatışmalar, ihanetler, ölümler ve entrikalar. Hepsi birbirini yemişti. Kimse kazanamamış ve en sonunda büyük patronları dahi bu yeni dünya düzeninde silinip gitmişti. Artık herkes kendi yoluna bakmalıydı, herkes kendi başına ayakta duracaktı.

Eski model Mercedes'in arkasında otururken bunları düşünüyordu Diego. Elini refleks olarak yanındaki çantanın üzerine koydu, içinde kendisine yetecek kadar para bulunuyordu. Kendisine rahat bir yer bulabilir, her şeye yeniden başlayabilirdi belki de. Hele bir gideceği yere varsın...

Şoför'ün aniden frene basmasıyla bir an araç sarsıldı. Görebildiği kadarıyla arabanın önü kesilmişti. Aracın camından 3 kişi görebiliyordu ve hepsinin elinde silah olduğundan da emindi.

Spoiler: Göster

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2011, 16:57:23 »
''Aman tanrım,kaçmış ve kurtulmuştum oysa diye" düşünüyordum.Ama hayır.Olmamıştı işte.Sakin...Sakin...Kalburüstü ne yapacağımı tasarladım ve işe koyuldum.Silahlarımı elime aldım ve kırık camdan hedef alarak iki el ateş ettim.İsabete bakamadan indim ve arabanın arkasına siper aldım.Öbür tarafa dönerek bir el daha ateş ettim ve şu an ne yapacağımı düşünerek karşı ateşe karşı eğildim.Bu adamları halledebilirdim fakat izimi bulmuşlardı.Ama belki,belki Arzamas'da izimi kaybettirebilirim umuduyla yeniden döndüm ve karşı ateşe başladım.(Umarım doyurucu olmuştur.)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2011, 17:19:42 »
Arabanın önünü kesen adamlar böyle bir şeyi kesinlikle beklemiyorlardı ki bir anda açılan ateş karşısında savunmasız yakalandılar. Arabanın ön camından çıkan iki kurşun adamlardan birinin göğsüne ve omzuna isabet etti, adam acıyla haykırarak yere yığıldı. Ne var ki diğer ikisi bunun üzerine hemen silahlarını kaldırarak arabayı yaylım ateşne tutmaya başladılar.Diego arabanın arkasına geçtiği için kendisine herhangi bir mermi isabet etmedi ve mermileri biter bitmez tekrar silahlarını doğrultarak adamlardan birini daha vurmayı başardı. Sonuncu adam ise arkadaşının da yere yığılmasıyla ateş etmeyi bıraktı ve arkasına bakmadan kaçmaya başladı.

Arabanın arkasından kalktığın zaman gördüğün manzara şu; Şoför bir kaç yerinden vurulmuş ve cesedi sürücü koltuğunda kaymış duruyor. Aracın ön kaputu delik deşik, aynı şekilde camları da öyle, ayrıca ön lastik inmiş durumda. Bir adam arabanın önünde yerde yatıyor, iki yerinden vurulmuş. Bir diğeri de onun yakınında göğsünden vurulmuş bir şekilde zar zor nefes almaya çalışıyor. Adamların silahları yerde, üzerlerinde kahverengi üniformalar var.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2011, 17:26:51 »
Arabadan çantamı alıyorum.Silahları(Kalitelerini belirtirsen sevinirim) ve n'olur n'olmaz diye üniformalardan birini çantama katıyorum.Sigara,su,şarjör vs.bişeyler bulmak amacıyla üstlerini arıyorum.(Varsa alıyorum.)Onların arabaya binip,yolculuğumu şimdilik nihayete erdirmek ve bir yudum da olsa içiki içmek için Arzamas'a doğru yola koyuluyorum.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2011, 18:17:03 »
Adamların üzerini aradığında pek bir şey bulamıyorsun. Yalnızca birkaç ruble para, yarım paket sigara, içinde birkaç tane kibrit çöpü kalmış bir kibrit kutusu. Üniformalarının üzerinde bir arma olduğunu fark ediyorsun bu arada. Yuvarlak bir arma ve üzerinde M harfi bulunuyor. Bunun ne olduğuyla ilgili hiç bir fikrin yok, ama aldığın üniforma kaliteli görünüyor. Yalnız bir sorun var ki, uçsuz bucaksız bozkırın ortasındasın ve adamların arabası görünürde yok. Hatta ayaklarındaki çamura bakılırsa bayağı yürüdüklerini de tahmin ediyorsun. Kendi geldiğin araç hala olduğu yerde üzerinden dumanlar tüterek duruyor.

Kazanılan objeler;
2 adet AK47 otomatik tüfek [42 mermi]
1 adet kibrit kutusu [8 kibrit çöpü]
800 ruble para
Krachen Sigara [7 dal]
Yeşil Üniforma

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2011, 09:55:21 »
"Bunlar bir asker olamaz.O zaman bunlar...Terör Örgütü...Olabilir mi?Herhangi bir mafya böyle bir amblem taşımaz.Burada da asker olmaz.Olabilir mi?Yok canım.Ya birlik,izimi bulmuşta beni yakalatmak için çevre devletlerden birinin askerlerini takmışsa..."(Adamların ayak izi var mı,varsa nereye gidiyor?Eğer varsa ve Arzamas'a doğruysa veya hiç iz yoksa Arzamas'a,Başka bir yere doğruysa araba her zaman işime yarayacaktır düşüncesiyle o yöne hareket ediyorum)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2011, 13:37:38 »
Toprak sert ve soğuk olduğundan dolayı ayak izleri belirgin değil. Şöyle bir çevreye baktığında da hangi taraftan geldiklerini anlayabilecek bir ipucu göremiyorsun, her yer aynı şekilde kurak zira. Cesetlerin botlarına baktığında oldukça kirli olduğunu görüyorsun fakat bu bir çok şeyi işaret ediyor olabilir. Ayrıca kaçan adam görüş alanından çıkmış durumda, yolun aksi istikamette oldukça hızlı koştu.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2011, 14:44:52 »
O zaman dediğim gibi Longlife'm dan bir tane tüttürerek Arzamas'a doğru ilerliyorum...

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2011, 16:58:59 »
Gökyüzü bulutlar ile kaplanıyor yavaş yavaş ve havanın soğumaya başladığını hissedebiliyorsun. Önünde uzun bir yol var, dümdüz ilerliyor ve arada yolun yükselip alçalmasından başka bir aksiyona rastlamıyorsun uzunca bir süre. Ne kadar olduğunu kestiremediğin bir süre yürüdükten sonra (tahminlerine göre 3-4 saat civarı) ileride küçük, yıkık bir ev görüyorsun ve onu görmenle birlikte kulağına bir motor sesi gelmesi de bir oluyor. Arkanı dönüp baktığında senin geldiğin yoldan eski model bir cipin yaklaşmakta olduğunu görüyorsun.

İleride küçük, yıkık bir ev var, geldiğin yoldan sana doğru ilerleyen ve şu an yaklaşık yarım kilometre uzağında olan bir araç var. Bunun dışında yolun ileride sola saptığını da görebiliyorsun, görünüşe göre bir tepeye doğru ilerliyor.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 19 Mart 2011, 17:15:00 »
Arzamas'a yaklaşmış olmalıyım diye düşünerek ve kesinlikle arabaya ihtiyacım olduğunu varsayarak arabayı almayı düşünüyorum.Derken arabanın yaklaştığını fark ediyorum.Üşümenin de etkisiyle titrek bir sesle,"Durun",sonra silahlarımı kontrol ediyorum."İnin aşağı"...

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Mart 2011, 21:42:01 »
Aracın sürücüsü seni gördüğünde yavaşlıyor ve kenara çekiyor. Cam aşağıya iniyor ve sarı saçlı zayıfça bir adam gayet sakin bir biçimde ''Yardım edebilir miyim bayım?'' diyor. Kimse aşağıya inmiyor, aracın arka koltuğunda oturan bir adam daha olduğunu görüyorsun ve sürücü koltuğunun yanındaki yolcu kahverengi uzun saçlara sahip, deri ceket giyen sert bakışlı bir kadın oturuyor. Kadın seni görmezden geliyor ve araçta kimse kıpırdamıyor. Aracın önündesin şu an.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 19 Mart 2011, 22:24:54 »
Arkadaki adamı görüyorum ve belaya bulaşacak halim olmadığından"Ben bir gezginim bayım,Rica etsem beni Arzamas'a kadar götürebilirmisiniz diyerek bir krachen uzatıyorum.'Krachen deyince aklıma bir soru takılıveriyor,bu sigara bana nasıl geldi;Krachen ASKER sigarası...Asker...M...Moskova!..Öldürdüğüm adamlar,Moskova'dan gelmişler.Ama orada hala yaşam var mı?Yoksa bile bir koruma düzeneği mi var acaba..."

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2011, 00:34:38 »
''Bir gezginden çok eşkiyaya benzediğinizi söylemeliyim.'' diyor arkadaki adam. Ona dikkatlice baktığında oldukça şık giyimli olduğunu görebiliyorsun. ''O sigara içmez.'' diyor şöföre uzattığın sigarayı gördüğünde. Aracın arka kapısı açılıyor ve adam aşağıya iniyor, o sırada şöför de ön camı geri kapatıyor ve kadının tiksinmiş bir şekilde sana baktığını fark ediyorsun. Araçtan inip önüne gelen adamın üzerinde kalın ve kürklü bir palto var, ellerinde deri elidevleri ve botları dahi göz kamaştırıyor. Oldukça zengin olduğu belli, 40-45 yaşlarında bir adam. Siyah kısa saçları geriye doğru taranmış. Cebinden gümüş kaplı bir tabaka çıkarıyor ve içinden bir puro alıp yakıyor. Derin bir nefes verdikten sonra seni baştan aşağı süzüyor;

''Adım Lorenzo Angler yabancı. Beni arabamdan indirmek isteyen kişinin adını da öğrenmek isterim.'' diyor. İlginç bir aksanı var. Bu sırada şöförün de arabadan indiğini görüyorsun. Anlaşılan bu adamın korumlığını da yapıyor.

Çevrimdışı Legend

• 590
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2011, 10:40:17 »
"Bende Diego Rodrigez.Şimdi beni arabanıza alacak mısınız?"[1.Yol:Alırlarsa biniyorum.Yolda, M işareti taşıyan adamlarla ilgili ne biliyorsunuz diye soruyorum.Arzamas'a yaklaşıyorken tenha bir yerde arabayı durduruyorum.] {2.Yol:Almazlarsa hazır tuttuğum tabancalarımı kafalarına dayıyor ve ateşliyorum."İyi uykular Lorenzo Angler" diyorum.Kaçmaya çalışan kadınınsa topuğundan vuruyorum sonra yanına gidip öldürüyorum.Üçünde de işe yarar ne varsa alıyorum.(Kadının mücevher olsun,para olsun...Özellikle eldivenleri ve sigarayı alıyorum :)