İthaki Yayınları Ortaklığında, “Adalet” ve “Kıyamete Bir Milyar Yıl” İçin 3 Farklı Çekiliş Başladı!

cekilis-ust

İthaki Yayınları’nın yeni çıkan iki büyük eserini siz almayın, biz size hediye edelim!

Bilimkurgu Klasikleri’nin 2. adımı olan ve bilimkurguda takım çalışmasının ispatı olan Ştrugatski Kardeşler’in Kıyamete Bir Milyar Yıl kitabı ilginizi çekti mi? Yasaklı kitaplar arasındaki bu nadide eser, dilimize çevrileli çok ama çok kısa bir zaman oldu.

Peki ya ödüle doymayan, Hugo, Nebula ve Arthur C. Clarke gibi prestijlerini tartışmaya bile gerek olmayan ödülleri toplamış Adalet (Ancillary Justice)? Ann Leckie’nin nasıl da bilimkurgu camiasına meteor gibi düştüğünü görmeye var mısınız? Daha geçen cuma çıktı ve onu beklediğimiz süreye değmiş gibi görünüyor.

İthaki Yayınları ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz bu çekilişle, bu kitaplardan her birini 6 farklı kişiye armağan etmek istiyoruz!  Yapmanız gerekense şöyle:

  • Facebook Çekilişi: Bu haberin Facebook hesabımızdaki paylaşımını beğenin ve “herkese açık” şekilde kendi profilinizde paylaşın. Herkese açık paylaşmanız önemlidir, diğer türlü profilinizde paylaşıp paylaşmadığınızı göremiyor ve sizi çekilişe dahil edemiyoruz. Sonrası çok basit. Bir adet Adalet ya da bir adet Kıyamete Bir Milyar Yıl’dan birini kazananın!
  • Twitter Çekilişi: Bu haberin Twitter hesabımızdaki paylaşımını favorilerinize ekleyip yeniden tweetleyin. Bir adet Adalet ya da bir adet Kıyamete Bir Milyar Yıl’dan birini kazananın!
  • Canlı Yayın Çekilişi: Facebook ve Twitter çekilişlerinin ardından yapılacak olan bu çekiliş, Rıhtım Radyo’da canlı yayında yapılacak. Sizlere duyuracağımız yayına katılın, çekiliş için radyonun chat bölümünde “Ben de varım!” deyin ve hangi kitap için katılmak istediğinizi belirtin. Tüm detayları Site Yöneticimiz ve Genel Yayın Editörümüz, aynı zamanda radyo yayıncımız olan Hazal Çamur sizlere yayın esnasında anlatacaktır.

Bugün (18 Ekim Pazar) başlayan Facebook ve Twitter çekilişlerimiz 25 Ekim Pazar gününe dek sürecek! 25 Ekim Pazar günü akşamıysa kazananlar açıklanacak!

18 – 25 Ekim tarihleri arasındaki bu çekilişlere katılmaya var mısınız? O zaman şansınız bol olsun!