“Thanos Yükseliyor” ve “Axis’e Doğru” Raflarda

thanos-ust

Gerekli Şeyler, Marvel Comics’in sevilen maceralarını dilimize kazandırmaya Thanos Yükseliyor ve Axis’e Doğru ile devam ediyor.

Uncanny Avengers serisi yoluna Axis’e Doğru adlı meşhur macerayla devam ediyor. Avengers ve X-Men ekipleri birbirlerine karşı savaştıkları son maceradan sonra bu kez de Dünya’nın karşılaştığı en büyük tehlikeye karşı koyabilmek için ilk kez bir araya geliyor.

axis-e-dogruAxis’e yürüyüş burada başlıyor!

Kang’ın tehdidi bitti ama etkileri neler olacak? Uncanny Avengers yeniden birleşirken, Genosha’da karanlık bir sır ortaya çıkmaktadır ve Havok ile ekibi, hain S-Men’in ellerinden yenilgiyi tadarlar. Bunu takiben Red Skull, durdurulamaz intikamını almaya hazırdır: Toplu ortadan kaybolmalar başlamıştır! Uncanny Avengers çok geç kalır ve Havok, Skull’ın bugüne kadar yaptığı en haince şeye tanık olur! Bu sırada Magneto, ölen arkadaşı Xavier’in beyninin ve güçlerinin Skull’ın elinde olduğunu öğrenir… Ve arkadaşı adına savaşmak için Avengers’a ihtiyaç duymadan harekete geçer. Magneto ve Red Skull arasında geçecek kanlı savaşa hazırlanın çünkü bu savaş, Marvel Evreni’nin şeklini değiştirecek! Ayrıca: Mojoverse tamamen yeni ve tamamen ürkütücü bir Avengers’ı bir araya getiriyor!

Doğaüstü olanların Avengers’ının şok edici ortaya çıkışına tanık olun!

Öte yandan ülkemizdeki eski neslin Fantastik Dörtlü çizgi-romanlarından, yeni neslin ise Guardians of the Galaxy filminden tanıdığı Thanos’un köken hikâyesi var.

thanos-yukseliyorÇILGIN TİTANIN KARANLIK KÖKENLERİNE ŞAHİT OLUN!

Kozmosun belası, perişanlığın eşsiz düzenbazı Thanos, trajedi, ihanet ve kaderin bu heyecanlı hikâyesinde hükümdarlığa yükseliyor. Ölüm ve yıkımın yarı-tanrısı nereden geldi ve daha da önemlisi, ne istiyor?

Gerçek aşk, yalnızca bir çocuğun hayatının kan gölleriyle dolu olmasına yol açmayacak, ayrıca galaksinin çehresini Marvel Evreni’nin doğasını kökünden değiştirecek!

Her iki cildin de çevirisi Tulgan Köksal’a, editörlüğüyse Burç Üner’e ait. Marvel’in bu iki önemli macerasına tüm kitapçılardan ulaşabilirsiniz.