Kayıt Ol

Hearthstone

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • Rom: 3
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
Ynt: Hearthstone
« Yanıtla #75 : 20 Nisan 2015, 08:59:19 »
Oynayanlar battle tagini yazsın. Arada bir oynarız :) Benim battle tagim: QuidRides. :)

Sonundaki rakamları da yazmalısın. Bu da benim tagim...

Zaujas#2271

ekleyen olursa genelde akşamları düzenli giriyorum.
Söz sessizlikte, ışık karanlıkta...

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 20 Nisan 2015, 09:43:44 »
DevilJACK#2383

takibe takip :D

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Rom: 12
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 20 Nisan 2015, 14:52:57 »
Coramoor#2187
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #78 : 20 Nisan 2015, 15:52:20 »
Yaşasın bir sürü battletag :D
Şöyle bir sınayalım birbirimizi yahu...
Kim iyidir, kim kötüdür hem belki destelerimize yorum yaparak geliştirme şansımız olur.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #79 : 20 Nisan 2015, 16:46:13 »
NightMare#22598

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 20 Nisan 2015, 17:18:50 »
Evile#2956
The wizard's crown I'll take on Halloween.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 20 Nisan 2015, 17:42:55 »
Resmen bütün forum Hearthstone oynuyormuş, ne bereketli çıktı. :D
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #82 : 20 Nisan 2015, 18:00:04 »
Resmen bütün forum Hearthstone oynuyormuş, ne bereketli çıktı. :D

Mobil sürümün bunda payı var sanırım. Artık herkes kolayca yükleyip oynayabiliyor.
30 milyonun üzerinde dünya genelinde oynayan kişi varmış.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #83 : 20 Nisan 2015, 20:21:17 »
Online olan varsa bekliyorum, 1 2 saat online olacağım.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 20 Nisan 2015, 21:41:17 »
Turnuva için bir tarih belirledik mi? İlk önce bunu sorayım ardından teklifime geçeyim. Aramızda oyunu oynamaya aylar öncesinden başlayanda var yeni olanlarda. Turnuvaya kadar olan süre yeni başlayanların tecrübe, kart ve bilgi kazanması için mükemmel bir fırsat. Ama işin şöyle bir kötü yanı var: Oyuna aylar öncesinden başlayanların elinde epeyce bir kart var bizde yok. Peki bunu nasıl eşitleyebiliriz? Tabiki de oyunun bize hazır olarak sunduğu "Basic" destelerle. Demiyorum ki millet turnuvada kendi destesiyle oynamasın. Oynasın ama bu daha önce konuştuğumuz (Herhalde Fiddler demişti) bir iki ay sonraki turnuvada olsun. Biz de şimdiden sadece basic destelerin kullanıldığı turnuvalar düzenleyelim. Eğer katılmak isteyen olursa haber versin. Gerekli angaryayı yapmaya ben gönüllüyüm. :)
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #85 : 21 Nisan 2015, 08:45:27 »
Evis ve M.K.Immortal'a beni yendikleri için teşekkürü bir borç biliyorum :)
Dün felaket bir gündü sadece bu iki arkadaşa değil, hem ranked modda hemde casual oyunda 13 oyundan sadece 3'ünü kazanabildim. Son 3 oyunu deli ötesi gelen kartlarla kazanmam algoritma teorisini güçlendiriyor.

Bu akşamda kapışmak için sizi bekliyor olcam, yenilen pehlivan misali :D

Bu arada basic destelerle oynamaya varım, turnuva olursa katılırım yani.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 21 Nisan 2015, 09:39:53 »
Basic destelerle oynamak mantıklı, ben de varım. Bu arada yeni başlayan arkadaşlara(hatta diğerlerine de) Trump'ın eğitim videolarını öneriyorum. Tanıyan var mıdır bilmiyorum ama kendisi profesyonel bir oyuncu, özellikle de free to play destelerle oynamasıyla ünlü, hatta yanılmıyorsam üç kez f2p destelerle legend'a çıkmışlığı var (birini buradan görebilirsiniz). Normal yayınlarını ve videolarını da izlemenin de büyük faydası olacaktır, her türlü oyuncuyu izlemenin faydası olsa da Trump hamlelerini anlatarak oynaması takip etmeyi daha kolay hale getiriyor. Tabii çeşitli oyun tarzlarını görmek amacıyla birden fazla oyuncuyu izlemekte fayda var.

Ek: Basic derken umuyorum level 10'a kadar kazandığımız class kartlarını dahil ediyoruzdur? O kadarını elde etmek çok kolay, dahil olmalılar bence.

Ha bir de Arena'da ödül olarak sadece GvG packleri vermek resmen şark kurnazlığı. Blizzard iyice bozdu. Yüzlerce kez söylenmiş classic kazanma şansımız da olsun diye ama umurunda bile değil adamların.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 21 Nisan 2015, 13:48:17 »
Zaujas; önemli değil, ne zaman istersen :D :P

Basic kartlar işine varım ama kendi kurduğumuz basic desteler olsun. Misal ben Paladin'imde footman görmek istemiyorum yahu :D Grayswandir'in dediği gibi 10. levele kadar olan kartlar da basic olduğundan onlar da dahil tabiki. Kısacası kartların ortasında taş olmayacak arkadaş :D

Bu arada dün genel bir şansızlık vardı. 9'dan 11'e düştüm yenile yenile :/

Grayswandir; Trump bir ara izlerdim, iyice sinirimi bozmaya başlayınca bıraktım. (adam balık balık kartlar çekip "locikk loccikk" deyip sırıtması çileden çıkarmıştı en son :D ) Bir de karşısında oynayan birini görünce "aha kesin karşıdaki şunu oynar" diyorum ki bende hep onlar oynanıyor, ama ne hikmetse bu twitch fenomenlerine nadiren geliyor. Hatta çok sık "yahu bu aptal mıdır karşı taraf ya şunu oynarsa diye korkmuyor mu?" diye düşündüğüm ve yine karşı tarafın oynamadığı bi ton video izledim.

Bir ara yine basic deck ile yükselme videosu çekerken yaptığı kurnazlıkları da bambaşka olay. Adam sıfırdan hesap açmış (sözde 25. ranktan başlamak için) ama oyun size daha elinde kart olmayan insanları çıkarıyor karşınıza yeniyseniz. Haliyle oyunu bilmeyenlere karşı yenerim umuduyla girip de bir güzel sağlam destelerden dayak yiyince bırakmıştı o seriyi çekmeyi :D Legend'a ne zaman çıktı bilmiyorum. Kaldı ki mage'in basic kartları bile fazla iyi, daha geçende basic deste mage yenildim. Kısacası legenda Basic paladin veya basic Warrior ile çıksın eğer yapabiliyorsa :D

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #88 : 21 Nisan 2015, 14:26:25 »
Zaujas; önemli değil, ne zaman istersen :D :P

Shaman oynadım senden sonra, o desteyle 5 oyundan 3'ünü alabildim. Ama sana karşı oynadığım desteyle denk gelince çok güzel kombolar yapabiliyorum, gerçi Paladin biraz ters Druid'e. Birde ben biraz tez canlıyım sanırım hep ondan kaybediyorum :)

Ben basic kart legendary kart olayını da pek takmıyorum, doğru anda doğru kartın elinde olması ve rakibininde biraz buna çanak tutması halinde yapamıyacağın şey yok.

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 21 Nisan 2015, 15:21:59 »
Benim deste zaten druid ve shaman avcısı daha çok. Ama inat ya sürekli hunter, warlock ve mage geliyor karşıma :D Doğru kartlar geldiği sürece bunlara da kök söktürüyorum ama şans işte...

Dediğin gibi doğru kartlar elinde olduğu sürece legend kartlar önemli değil. Ama yine de bir dr. boom, ragnaros, sylvanas gibi gereğinden güçlü kartlar hele ki doğru zamanda ele gelince basit destelerin hiç şansı kalmıyor.