Kayıt Ol

Hatırla Sevgili

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hatırla Sevgiliii :)
« Yanıtla #60 : 02 Mart 2008, 00:30:17 »
of ya dizi bir buçuk saat sürse 40 dakikasında yaşarla ışılı gösterdiler(en az) bişi olsa bari :P
Hani Deniz'lerin idam kararını açıklayan adam vardı ya saniyede 2 anlatım hatası yaptı :P ne kültürlü insanlarımız varmış yahu :P -tam bağımsız türkiye-mahirlerin kaçışı süperdi :ole güzide ve bebeğine bittim :yup Ahmet gündelik hayata geri döndü( :P)-tam bağımsız türkiye-
Nokta( :P)

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Dreamcatcher

• **
  • 67
  • Rom: 0
  • d.darcy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 02 Mart 2008, 23:01:55 »
yine muuuuhteşem bi bölümdü :yup
necdetim nasıl da heyecanlandı ya bebeğini görünce! ama orda ahmete acıdım ben o duyguyu hiç tatmadım ki abii bakışları atıyodu necdet rüyaya sen de bu kadar küçüktün işte derken ;D ;D
bebek acaip tatlıydı ama yaa :D
defne sonunda tahliye edildi denizler de umarım yakalanmaz yaa :-\
ışık tam yola geldi ayrılıyo yaşardan derken yine döndü yaşara ya! adam ne güzel kendi ağzıyla ayrılmak istiyorum dedi! gidene dur denmez dimi ama :P haruncm bi kere de mutlu olsun be :D deniz gezmişin mahkemesi çok güzel! "-tam bağımsız türkiye!"

Hani Deniz'lerin idam kararını açıklayan adam vardı ya saniyede 2 anlatım hatası yaptı :P ne kültürlü insanlarımız varmış yahu :P
ewt adam takıldı orda anayasanın 166. maddesi diycek 2. kez ancak söyleyebildi! nedenini allah bilir!

sonuç olarak biraz sinirim bozulsa da çok güzel bi bölümdü! ;)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 04 Mart 2008, 18:27:57 »
Ya evet niye ayrılmadılar sanki :P Bu saatten sonra Harun'a geri dönemez Işıl.Zaten döneceğe de benzemiyor :-\ Ay bir de Yaşar Harun'un ilkokul arkadaşıydı :hemk Birde ben bu Harun'u Harun Karadeniz zannediyordum.Değilmiş.

Umut Kurt'u severim.Ama ne bileyim Beynelminel'deki rolünden sonra ne kadar uğraşsa da bir sağcı rolünü kıvıramaz :P aykırılık onun ruhunda var filan :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 05 Mart 2008, 20:25:43 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xwEwsxQohGc[/youtube]

Işıllar konusunda yanılmışız :salla Defne doğuruyor hem de denizin yanında :ayh eyvah farkettiler kaçtıklarını :P istanbul metrosu ha şaşırdım :P

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 06 Mart 2008, 18:36:12 »
bu bölüm kaçmazzz  :D düğün doğum ne ararsan var yani (=
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 06 Mart 2008, 19:33:47 »
Bu sefer unutmam inşallah izlemeyi biri bana hatırlatsın :P ;D
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 06 Mart 2008, 20:01:34 »
dizi eğer haziranda bitiyorsa kızıldere katliamı bir-iki bölüm sonra verirler. :'(

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 07 Mart 2008, 18:02:18 »
Doğuyor doğuyor hem de Deniz doğurtuyor yavrum benim :hihi Işık yine Yaşarla kavga ediyor :salla Yaşar out Harun in :P

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 07 Mart 2008, 20:10:41 »
Bu sefer unutmam inşallah izlemeyi biri bana hatırlatsın :P ;D
ben hatırlatırım canım (=, bu arada biri beni bi konuda aydınlatabilirmi diziyi sonradan izlemeye başladığım için Yasemin'in anne ve babasının niye ayrıldığını bilmiyorum =/ biri anlatabilir mi =/
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 08 Mart 2008, 00:59:22 »
ben hatırlatırım canım (=, bu arada biri beni bi konuda aydınlatabilirmi diziyi sonradan izlemeye başladığım için Yasemin'in anne ve babasının niye ayrıldığını bilmiyorum =/ biri anlatabilir mi =/

o eski biraz keriman araya girdi ayrıldılar :(

en güldüğüm yeri istanbul metrosuydu hani :anem

üff sıkıcı bi bölümdü.O Deniz'in sigara,konçerto olayına bittim.Bir son sözlerini söylemediği kaldı :P yaşar da sıktı iyice bi ışık bi o evi terkedip duruyorlar atmosfer değişikliği filan :P nan ne barınıyosun kadına :P belki o da bu tarafa geçer(diye düşünmek saçma olur dizinin son bölümleri bunlar)ya denizin kaçma olasılığı çok düşük zaten büyük ihtimalle yakalacak kızıldere olaylarına karışmaz.Karışırsa da 1-2 bölüm sonra Good-Bye :P ya hani sinanın bi çocuğu vardı mahirin sevgilisi falan onlar niye yok ki :P zaten mahirler gidici azıcık daha gösterin uleyn :-X haruna acıdım ama ya :(  bebek de bebeğe benzese :P alparslan şimdiye kadar hiç gözüme çarpmadı ertuğrullar yeni geliyo :hönk azıcık şu yöne ağırlık verin ya.nezahat(sanırım)'in hastalığından bahsederken bizim son konunun özetini geçtiler saolsun daha iyi anladım :P çoğu kişi defnelerin tanıdığımıza geldik diyeceğini düşünüyor ama konuşmalar filan kaçış yok :-\ düşünsenize ya gitar çalıp rolling stone's filan konuşan çocuklar şimdi yarım saat birlikte kalamıyor :-\
56. bölüm bitti 60 son diyorlar.Birde 80 darbesi ile sonlanacakmış.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 12 Mart 2008, 18:39:58 »
Tahmin ettiğim gibi kızıldere katliamı bu bölüm.Ayrıca Deniz'lerin idamı da bu bölüm olabilir.Fragman de daha sonra göstermiş ama sanırım kızıldere daha önce olacak :hönk yaşarla ışık kesin ayrıldılar suratlarından belliydi.Defne yakalanmamış ama yakayı ele vericek kesin :hemk off ya azıcık uzatın bari şu olayları zaten mahirler,denizler olmadan ne zevki olacak bu dizinin :hönk
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aJBGM-cPsrQ[/youtube]

Çevrimdışı chandler

• **
  • 52
  • Herkesin gördüğü ileti kişisel olur mu? :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 12 Mart 2008, 18:43:06 »
kesınlıkle dılarama ktılıyorum (= her bolumunde aglatmayı basaran bı dızıdır (=
takıp ettıgım 2. dızıdır kendısı (: severek ızlerız.
keske tum dızıler cemberımde gul oya,hatırla sevgılı gıbı bı etkı yaratabılse ınsanda ve tvde daha cok bu tur dızılere agırlık verılse..mafya dızılerı,aga dızılerı yerıne..

onlar da olavak ki iyilerin değeri bilinsin. ;)

φσζτ  fαιЯч σξ  τнэ нэаµэη

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 13 Mart 2008, 14:30:39 »
Asıl bölüm yarın, ipler kopacak burada bekleyin... :ole
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 14 Mart 2008, 20:48:28 »
İdam =\ ama bu bölüm olmaz. Reklamın sonundaki gibi 3ü beraber yürürlerken bitirirler..

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 14 Mart 2008, 21:16:17 »
İdam =\ ama bu bölüm olmaz. Reklamın sonundaki gibi 3ü beraber yürürlerken bitirirler..
Ben 3'lüden emin değilim ama ulaş,cihan,mahir vs. çok fazla kişi bu bölümde ölecek.Derinlere inerlerler mi bilmem ama ağlayan çok olacak eminim.