Kayıt Ol

Neo Paganizm tehlikesi imiş. Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi kafir işi imiş.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Güncel sayılmaz elbet ama dolanırken rast geldim kafam attı. Burada dinimi aşağılayan ve fantastik edebiyatı nasıl gördüğünü anlatan bir tehlike ile karşı karşıyayız. Bir iki kelime öğrenip ardı ardına onları kullanan kendini islamcı entellektüel sanan bir zat ile karşı karşıyayız. Paganizm'i insanlara tehlike olarak anlatan ki paganizmin nolduğunu çözümleyememiş bir zat ile karşı karşıyayız. Yazık ne diyim.

http://www.tumgazeteler.com/?a=175392
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
http://www.tumgazeteler.com/fc/ln.cgi?cat=33&a=132090
http://yenisafak.com.tr/yazarlar/default.aspx?t=04.12.2007&y=YusufKaplan

Arkadaşın sorunu var sanırım. Küçüklüğünden paganlardan çok çekmiş anlaşılan. Feci yaftacı bir insanmış.

Yine de böyle bir akım olduğunu kabul etmek gerek.
try again fail again fail better

Çevrimdışı voyvoda

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bir iki kelime öğrenip ardı ardına onları kullanan kendini islamcı entellektüel sanan bir zat ile karşı karşıyayız.

doğru demişsin vlla..neyin ne olduğunu bilmeden yazıp çizmiş işte...

Çevrimdışı Han Solo

• **
  • 99
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Bu dogmatik köpekleri muhatab almayın, arkadaşlarım. Siz işinize bakın. Şu yazı üzerine verilecek tek tepki kahkahayla gülmek olmalı. Rahatınıza bakın. Celallenmeyin.  :)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Bu adam ne bekliyor acaba? Gandalf'ın camide vaaz vermesini falan mı? Çok beklersin dostum. Git kendi İslami fantastik serini yaz. :D

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
Bu adam ne bekliyor acaba? Gandalf'ın camide vaaz vermesini falan mı? Çok beklersin dostum. Git kendi İslami fantastik serini yaz. :D

wühehe  ;D :king

Bu adam paganizmi biliyorsa bende neyim >:D

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
yapabileceğim en iyi yorum koskocaman bir;
                        Ha ha ha .!
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ne güzel ya gülebiliyorsunuz siz, ben delleniyorum. Ekşi sözlükte iyi ayar vermişler ama adama
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Tövbelere vesile.
Adam gibi bi öğrensin neyin ne olduğunu da gelsin öyle yazsın ne yazıcaksa halen doğru bulmuyosa.
Beterin beteri=Metallica konserini "satanist ayini" sananlar da var yani.

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
Ne güzel ya gülebiliyorsunuz siz, ben delleniyorum. Ekşi sözlükte iyi ayar vermişler ama adama

erdost bu ve bu gibi insancıkların görüşleri seni neden bu kadar dellendiriyor anlamıorm doğrusu.. bu konuda azcık da olsa bilgi sahibi olan insanlar adamın yazdıklarının saçmalığını anlar zaten, bilmeyenler de istedikleri kadar sövsünler, bilgi sahibi olmayan insanların fikirleri seni neden sinirlendiriyo ki?

tunanın dediğine katılıyorum.. beterin beteri var bu heriflerin yazdkları daha hiçbişey bence.. geleceğe bakarsak. [O.o]
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bla bla bla... :) Biz işimize bakalım, onlar kafalarına göre takılsınlar, alışkınım bunlara artık, sonuçta toplumun en çok dışladığı iki kesimin üyesi sayılırım, ha dışlanıyor muyum insanlar tarafından diye sorulursa, pek değil ama bazen öyle hissettiğim de olmuyor diyemem... :D Ama Erdost'um, Pagan dostum takma bu kadar ya, bizler biliyoruz Paganlar'ın nasıl insanlar olduğunu, nasıl yaşadıklarını, ne için savaştıklarını ve ne için öldüklerini... ;)

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
bravo pheonix, son cümlene katılıyorum.

elhamdülillah müslümanım fantastik dünyayı seviyorum diye kimse bana yok pagan yok kafir bilmem ne diyemez herkesin hür iradesi ve aklı mevcuttur kimse kimsenin hobilerine ilgi alanlarına karışamaz fantastik dünyanın kime ne zararı olmuş
Sizin almayı düşlediğiniz Oscar'ları biz vermeyi düşünmüyoruz..

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Şu paganizmi lütfen bilen arkadaşlar açıklayabilir mi?

Adamın fantastik üzerine yazdığı deli saçması. Ağzı olan konuşuyor. Takmaya kesinlikle değmez.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Adam belli ki bunların birer kurgu olduklarını anlayamamış ve insanların bu kurgular gerçekmiş gibi davrandıklarını sanmış. Frp'ye dinsizlik ve satanist işi diyen bir ülkedeyiz. Alışın ve benden önceki mesajlarda dendiği gibi Türkiye'nin "Elite" kesimi olarak, gülüp geçin arkadaşlar. Çünkü, biliyorum ki daha kötü günler bizleri bekliyor.